999 rezultate për

njohur

Denoncimi i fortë: Merret peng kryetari i Bashkisë së Vorës! Ky denoncim është bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha. Kryebashkiaku në detyrë Hekuran Brahimai është marrë peng,
Habit Basha, lideri demokrat vendos dy gra të njohura në krye të Tiranës (FOTO LAJM) Të deleguarit e Partisë Demokratike që do të drejtojnë procesin e kandidaturave për deputetë në bazë janë një përzierje
S'do ta besoni kurrë, sa vjeç mbush sot Rozana Radi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rozana Radi, ka një karrierë të gjatë nê televizion dhe është një nga më të pëlqyerat për talentin
Për shkak të koronavirusit, aktori i njohur ndërron jetë në moshën 41-vjeçare (FOTO LAJM) Nick Cordero, aktori i njohur i Broadway ka humbur betejën pas infektimit me COVID-19. Ka qenë bashkëshortja e tij, A
Shkonin tek "aleluja", flasin të njohurit e familjes Josifi në Përmet (VIDEO) Të njohurit e familjes Josifi në Përmet kanë folur rreth ngjarjes së rëndë që ndodhi në Kombinat pak ditë më parë. Ki
COVID-19, vdes doktori i njohur nga Tetova Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se dr. Arifikmet Deari, nga Tetova ka humbur betejën me koronavirusin pas
"S'kam parë kurrë porno", Arbenita tregon si ndihet për këtë (FOTO LAJM) Pak më parë Arbenita tregoi se s'ka parë asnjëherë porno në jetën e saj dhe kjo deklaratë nuk mund të kalontë pa vëmëndj
Enkel Demi: Rreziku që vjen nga ritualizmi pa njohur fenë Gazetari dhe moderatori i emisionit “ABC-ja e Mëngjesit”, Enkel Demi shprehet se duhet të jemi të kujdesshëm në lidhje
Le pas emrat më të njohur, kjo është aktorja turke më e kërkuar (FOTO LAJM) Për shqiptarët, ajo u bë e njohur me rolin e saj në serialin “Çukur”, ndërsa tashmë Dilan Çiçek Deniz është një ndër akt
Plagosen rëndë dy vëllezër, në kërkim autori Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë. Burimet bëjnë me dije se dy vëllezër janë plagosur me th
COVID-19 i mori jetën mjekut të njohur, Tritan Kalo: Humbje e madhe! Mjeku Arjan Pushi është i pari në radhët e mjekëve që fatkeqësisht nuk arriti të mbijetonte dot nga COVID-19. Për nda
Mami Zaimina super yll, e "tepron" me fotot nga bregdeti (FOTO LAJM) Ditët e fundit personazhet e njohur të ‘shoWbiz-it’ shqiptar kanë treguar se kanë nisur të pushojnë pas një periudhe të
E lidhur me basketbollistin e njohur? Reagon aktorja turke (FOTO LAJM) Së fundmi në mediat turke është përfolur se aktorja Ebru Sahin, e njohur nga roli i “Rejanit”, është në një lidhje me ba
Aktorja e njohur e filmave +18 i bën thirrje vajzave: Më ka dëmtuar shëndetin mendor (FOTO LAJM) Mia Khalifa një nga figurat më të njohura në industrinë e pornos, ka shprehur përmes Tik Tokut faktin se është penduar p
Rikthehet Valverde, gati firma me skuadrën e njohur Ernesto Valverde do të rikthehet për të stërvitur një skuadër futbolli. Valverde tani është në negociata me gjigantin
U infektua në punë, intubohet tek Infektivi mjeku i njohur Mjeku i hematologjisë Arjan Pushi, është shtruar në gjendje të rëndë në spitalin Infektiv, i prekur nga Covid 19. Mës
Me Hakimin në Milano vjen edhe aktorja e njohur spanjolle (FOTO LAJM) Anësori maroken Achraf Hakimi është përforcimi i parë i Interit për sezonin e ardhshëm, pasi zikaltrit kanë arritur marr
"Prej 60 vitesh kam plumbin e komunistëve në mushkëri", historia e panjohur e të dënuarit me vdekje Publikohet historia e panjohur e Zef Pren Ndocit me origjinë nga fshati Spaç i Mirditës, familja e të cilit gjatë periud
Këngëtarja e njohur tregon historinë e frikshme: Mamaja ime vetëm qante! (FOTO LAJM) Ditën e sotme Evi Reci ka qenë e ftuar në ‘Prive’ ku ka ndarë me ndjekësit disa nga sekretet e saj. Ndër të tjera kën
Mjeku i njohur thirrje shqiptarëve: Koronavirusi është i vërtetë, po merr jetë! "Durimi dhe përkujdesja ndaj vetes dhe të tjerëve, mbeten thelbësore edhe sot e kësaj dite për tu përballur me këtë sfid