999 rezultate për

njohu

Nuk duhet humbur! Moderatorit të njohur i grisen pantallonat LIVE në emision Dita e djeshme ka qenë një ndër më të sikletshme për moderatorin Mark Heyes, të cilit i ka ndodhur një incident i paprit
Një tjetër dasmë VIP-ash, aktori i njohur tregon planet për martesë Aktori i njohur Amos Zaharia nuk e ka mbajtur aspak të fshehtë lidhjen me Gigliolën, madje në rrjetet e tyre sociale sho
Habit juristja e njohur: Do të doja të isha nusja e Lulzim Bashës Juristja e diplomuar në universitetin e Romës “La Sapinza”, Enida Bozheku tashmë është e njohur për batutat dhe deklarat
Denoncohet e zhdukur një 20-vjeçare në Gostivar Gatë ditës së djeshme në policinw e Gpstivarit, A.F (42) ka denoncuar se me datë 14 janar të këtij viti, vajza e tij A.J
I gjendet drogë, arrestohet reperi i njohur shqiptar në Itali Një këngëtar i njohur shqiptar është arrestuar nga policia e Assisit në Itali. Burime zyrtare bëjnë me dije se këngë
Alpinisti gjendet i mbuluar me akull dhe i varur në një ndërtesë (FOTO LAJM) Një alpinist i njohur rus, i cili vazhdimisht ka ngjitur ndërtesat më të larta në vend është gjetur i vdekur, i varur ng
Kush ishte Oliver Ivanoviq, politikani i njohur serb i vrarë sot në Mitrovicë? I lindur në Irzniq të Deçanit dhe i rritur në Gjakovë e Mitrovicë, karateisti Oliver Ivanoviq do të shndërrohej në lider
Tronditet bota e muzikës, këngëtarja e njohur gjendet e vdekur në hotel Këngëtarja e njohur e rrokut Dolores O’Riordan ka vdekur në mënyrë të papritur në një hotel në moshën 46-vjeçare, ka ko
Vjedhje e rëndë në një banesë në Shkup Një person i panjohur në periudhën nga ora 04:00 deri në orën 17:00 të ditës së djeshme, ka kryer vjedhje të rëndë në ba
Gazetarja e njohur flet për jetën e saj personale Gazetarja Jonida Shehu jeton një dashuri të bukur me partnerin e saj, Albi Ҫifligu prej disa vitesh dhe prej disa
Fejohet këngëtarja e njohur shqiptare? (FOTO LAJM) Pas 4 vitesh lidhje, ajo i ka dhënë fund beqarisë në një festë shumë private. Por ka qenë mikesha e saj këngëtare që
Moderatorja e njohur shtrohet urgjent në spital Moderatorja e njohur është shtrirë në spital në gjendje kritike. Bëhet fjalë për Arbnora Ademajn e cila për momentin
Ekipi i Veronës është në krizë por kjo modele ka një mesazh për ta Verona vuan në zonën e ftohtë të renditjes në Serinë A, por kur kanë mbetur edhe 18 ndeshje për t’u zhvilluar, drejtuesi
E FUNDIT/ Vdes nga ataku kardiak ish-sulmuesi i njohur britanik Një atak kardiak i ka marrë jetën ish-sulmuesit të njohur të kombëtares britanike, Cyrille Regis. Dikur sulmues i Wes
Gazetari i njohur gjen një portofol ''Armani'', më thanë mbaje se ka shumë lek Gazetari i njohur, Enrik Mehmeti ka rrëfyer se rastësisht ka gjetur një portofol femrash. Këtë përvojë gazetari e ka nda
I publikuan mesazhet erotike, ja çfarë thotë modelja e njohur shqiptare (VIDEO) Ka folur për herë të parë publikisht për këtë rast në emisionin ‘'Mos i fol shoferit'’ nga Rudina Dembacaj, ku tha se du
Merkel më e njohur se Adolf Hitler Në Holandë rreth 3 mijë nxënës janë intervistuar rreth mësimeve gjermane. Ata janë pyetur se cilat personalitete gjer
Adi Krasta e thotë troç: Ky është prezantuesi televiziv më i mirë (FOTO LAJM) Gazetari dhe moderatori i njohur Adi Krasta, duket se ka dhënë pëlqimin e tij për prezantuesin më të mirë. Dhe mesa duke
Faton Shoshi nuk humbet kohë, zëvendëson Erën me një tjetër emër të njohur (FOTO LAJM) Ata ishin një dyshe shumë e suksesshme dhe këtë sukses e treguan më së miri edhe tek kënga “BonBon”, kënga e Era Istrefi
Habit Arian Çani: Ç'rëndësi ka nëse i ka vdekur xhaxhai Erik Lloshit?! Arjan Çani kishte ftuar mbrëmjen e djeshme në emision këngëtarin e njohur Erik Lloshi, por ai nuk mundi që të shkojë.