999 rezultate për

njohin

Nuk ka mbaruar! Mozzik dhe Capital-T thumbohen sërish Përgjatë ditëve të fundit, raporti mes Capital T dhe Mozzik-ut është vendosur që qendër të vëmendjes së mediave. Dyshja
Malësore 24 karat, e vogla e Eminës u jep mësime valleje shokëve të klasës (FOTO LAJM) Një familje aq e pasur sa e Eminës dhe bashkëshortit të saj Sam, të jep përshtypjen se e kanë shumë të thjeshtë të shohi
Dashuri me shikim të parë, këta janë 3 ëndërrimtarët e horokopit Të gjithë duam në mënyra të ndryshme. Ka nga ata që nuk e njohin kurrë dashurinë, nga ata që mendojnë që i duan të tërë
Dashuri me shikim të parë, këta janë 3 ëndërrimtarët e Zodiakut Të gjithë duam në mënyra të ndryshme. Ka nga ata që nuk e njohin kurrë dashurinë, nga ata që mendojnë që i duan të tërë
"Tani do më njohin", Kleas nuk i del e keqja pas eliminimit nga Saimiri (FOTO LAJM) Dy nga 18 konkurrentet e "Love Story" nuk morën trëndafil nga Saimiri mbrëmjen e djeshme, duke përfunduar kështu rrugëti
"Lidhja me modelen më shkatërroi karrierën", braziliani: Më njohin më shumë si hamshorin e saj Sot është 37 vjeç, luan për Catanian në Serie C dhe ëndërron ta ngjisë klubin rrëzë Etnas me golat e tij në Serinë B.
Nuk e njohin lodhjen, njihuni me shenjat që s’duan fare pushime Janë disa njerëz që prioritet gjithmonë kanë punën dhe nuk mendojnë fare për pushim. Dashi Dashi është një nga she
SHORTI/ Skuadrat shqiptare njohin kundërshtarët për turin e parë eliminator në Europa League Është hedhur sot në Nyon të Zvicrës edhe shorti për turin e parë eliminator të UEFA Europa leagues, ku kompeticion në të
COVID-19 çfarë?! Baba Taku me socialistët organizojnë festë e nuk njohin virus (FOTO LAJM) Deputeti Spartak Braho është dekoruar dhe nuk ka nguruar aspak që të shtrojë një drekë mes miqsh në ambient të mbyllur,
Të gjithë e njohin si të dashurën e tij, Ardian Bujupi reagon për herë të parë (FOTO LAJM) Prej disa kohësh flitet se këngëtari i njohur Ardian Bujupi është i lidhur me një vajzë, e cila ishte modele në këngën e
Bukuri e përjetshme, gratë e famshme që nuk e njohin plakjen (FOTO LAJM) Sandra Bullock, dikur tha në një intervistë, se djali i saj e pyeti pse ka rrudha në fytyrë. “Epo, shpresoj që disa prej
Ndryshimi drastik i "Hyrremit", fansat nuk njohin më aktoren (FOTO LAJM) Aktorja Meryem Uzerli ka marrë shumë famë në vendin tonë me rolin e saj në serialin historik “Sulltani i madhërishëm”. K
Daja nis histori dashurie me mbesën: Ikim në Gjermani se këtu na njohin Një vajzë që u denoncua e humbur nga prindërit e saj, gjashtë muaj më pas ajo u kthye në shtëpi dhe tregoi se kishte jet
Limaj: Kurti e Thaçi e njohin njëri-tjetrin sepse janë të njëjtë (VIDEO) Fatmir Limaj në Rubikon të KTV-së ka thënë se kryeministri Albin Kurti dhe presidenti Hashim Thaçi e njohin njëri-tjetri
Bukuri e përjetshme, gratë e famshme që nuk e njohin plakjen (FOTO LAJM) Sandra Bullock, dikur tha në një intervistë, se djali i saj e pyeti pse ka rrudha në fytyrë. “Epo, shpresoj që disa prej
Qeqa: Presidentët do të ishte mirë të punësojnë njerëz që e duan dhe e njohin futbollin Komentatorja e sportit, Qëndresa Krelani, e njohur si Qeqa, nuk pajtohet me disa nga presidentët e skuadrave kosovare të
Me makinë 265 mijë paund, rojet nuk e njohin lojtarin e City, tërbohen shokët e skuadrës Xhon Stons i ka blerë vetes një makinë “Rolls Royce” me vlerë 265 mijë paund. Por dhurata e fundit i ka hapur probleme m
Bukuri e përjetshme, gratë e famshme që nuk e njohin plakjen (FOTO LAJM) Sandra Bullock, dikur tha në një intervistë, se djali i saj e pyeti pse ka rrudha në fytyrë. “Epo, shpresoj që disa prej
Fshati shqiptar me emrin “Besnik”, por banorët nuk e njohin gjuhën shqipe (VIDEO) Historia tronditëse e një fshati i cili emrin e ka 100 % shqiptar, por banorët nuk flasin me gjuhën shqipe… Si u zhdu
Tifozët grekë: Dhimbja dhe solidariteti nuk njohin kufij! Kurajo popullit shqiptar Një solidaritet i jashtëzakonshëm ka ardhur nga Greqia, në këtë situatë të rëndë për popullin shqiptar, si pasojë e tërm