999 rezultate për

njohim

E njohim si modele, por çfarë pune bënte Kejvina para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Së fundmi bukuroshja, Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”. Në një intervistë me prezant
Protestë në Devoll: Nuk njohim 30 Qershorin! Opozita e bashkuar ka zhvillura nje protestë para bashkisë Devoll kundër konstituimi i Këshillit Bashkiak. Nuk ka pas
E njohim si super vajzën e Instagramit, por kjo foto e Lori Hoxhës na tremb (FOTO LAJM) Lori Hoxha vendosi të publikojë një foto ku shfaqet me një buzëqeshje engjëllore! Fashionista e njohur kishte pozuar
Ju njohim me 5 arsyet pse po shtoni peshë nga uji Me siguri keni dëgjuar për termin ‘water weight’ ose peshë e shtuar nga uji. Për ata që nuk e dinë, ky problem prek shum
Basha: 30 Qershori është nul, nuk i njohim votimet Kreu demokrat Lulzim Basha ka deklaruar se nuk do të pajtohet me zgjedhjet e 30 Qershorit. Basha është shprehur se 3
Shehi: Nuk i njohim zgjedhjet, do ndjekim dekretin e Metës Pas përfundimit të takimit mes aleatëve demokratë në selinë blu me kreun e PD-së Lulzim Basha, ndërsa në komunikimin për
Vuçiç: Nuk e njohim Krimenë si pjesë të Rusisë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar për televizionin rus “Rossiya 24” se Beogradi ende nuk mund ta njoh
I akuzuar për mashtrim, gruaja e ish-ministrit tregon takimin me Guru-në (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në Opinion ka qenë e ftuar Rovena Agolli, gruaja e ish-ministrit të Infrastrukturës dhe Energjetikes,
Vuçiç: Do marrim diçka nga Kosova dhe më pas do e njohim Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, la të kuptohet se Beogradi mund ta njohë Kosovën si shtet sovran, por tha se një
Basha bën thirrje për mosbindje civile: Nuk e njohim policinë Kreu i PD, Lulzim Basha teksa protesta po mbyllej, ka marrë fjalën ka bërë një thirrje të fortë për mosbindje civile.
Artisti serb: Ta njohim Kosovën dhe ta shporrim Rusinë Një ditë pas vizitës së Vladimir Putinit në Beograd, artisti serb Çedomir Petroviq, ka shkruar një artikull për raportet
Bërnabiq: Kurrë nuk e njohim Kosovën Presidenti Hashim Thaçi, si negociator me Serbinë, shprehet i bindur se marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë do të përfun
Gjuriç: Nuk e njohim me asnjë çmim Kosovën Shefi i të ashtuquajturës ‘Zyra për Kosovën’ në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç, ka thënë se zgjidhja për Republikën e
Daçiç: Kurrë nuk e njohim Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç ka deklaruar sot se Serbia nuk do ta njohë Kosovën me asnjë çmim dh
Daçiç i prerë: Nuk do ta njohim Kosovën për asnjë çmim Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiç deklaroi se Serbia nuk do ta njohë Kosovën me asnjë çmim. Ai theksoi se zgjidhja me
Vuçiç: Nuk punoj kundër vendit tim, kurrë nuk e njohim Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç pas kundëshrimit të shumë qytetarëve për të zhvilluar vizitë në fshatin Banjë të
Ne i njohim me emra seriozë, kush janë nofkat e pjestarëve e mbretërorë Anëtarët e familjes mbretërore në Britani janë shumë të diskutuar në mediat sociale. Fansat e tyre dinë thuajse gjithçka
Vuçiç: Vetëm një shtet perëndimor kërkon që ta njohim Kosovën Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka thënë se Anglia nuk është kundër një zgjidhje për Kosovën, por dëshiron që Serbia në
Vuçiç "tradhton" vëllain e madh Putin dhe pret Poroshenkon: Nuk e njohim Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq është takuar sot me homologun e tij ukrainas, Petro Poroshenko. Temë diskutimi
Bërnabiq mesazh të qartë për ata që duan të dëgjojnë: Kurrë nuk e njohim Kosovën Serbia kurrë nuk do ta njohë pavarësinë e Kosovës. Kështu ka deklaruar kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq. Sipas s