999 rezultate për

njohe

Server: Vucic nuk do ta njohë Kosovën Analisti politik amerikan, Daniel Sever ka deklaruar se ai beson që presidenti serb, Aleksandar Vuçiq , nuk do ta njohë
Lautaro: Messi më i miri në botë, Zanettit do t'i jem gjithmonë mirënjohës Sezoni europian i Interit fillon të mërkurën, me sfidën e Championsit përballë Borussias së Monchengladbachut. Me këtë r
U njohën kur punonte si asistente shitjesh dhe fitonte 9.5 paund! Kjo është historia si në përralla e Georginas dhe Ronaldos Ajo udhëton me avion privat, merr 80,000 paund në muaj dhe mban një unazë prej 615,000 paundësh në gisht. Por nëntë v
U transferua te Juventusi, tifozët e Fiorentinës sulmojnë Chiesën: Tradhtar dhe mosmirënjohës (FOTO LAJM) Njoftimi në çastet e fundit të merkatos për kalimin zyrtar të Federico Chiesës te Juventusi ka shkaktuar një reagim të a
Bullgaria kërkon nga BE të mos njohë kombin dhe gjuhën maqedonase Një mosmarrëveshje historike e ndezur midis dy vendeve fqinje në Ballkan është duke u bërë një çështje për Brukselin, se
Si në filma: Çifti shqiptar që u njohën në fëmijëri, gjejnë njëri-tjetrin pas 13 vitesh Marigonë Berisha, ishte vetëm 5 vjeçare kur njohu bashkëshortin e saj. Ajo jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës
U njohën në Facebook, si i dashuri 4 vjet më i vogël bëri 29 vjeçaren të përjetonte tmerr Një 29-vjeçare që pas njohjes virtuale u lidh me një djalë katër vjet më të vogël se ajo, vendosi ta mbyllë historinë e
Grenell për radion serbe: Pse Trump nuk e detyron Serbinë të njohë Kosovën I ngarkuari nga Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ka deklaruar në një radio serbe të Çikagos, se Shtëpia e Bardhë nuk
Detaje nga marrëveshja, çfarë u arrit mes Kosovës dhe Serbisë Kosova dhe Serbia kanë nënshkruar pak më parë marrëveshje për normalizim ekonomik në Shtëpinë e Bardhë. Në ceremoninë
U njohën në Facebook, pse heshtin familjarët e 17 vjeçares Deri më tani dyshimet janë se 17 vjeçarja që humbi jetën tragjikisht në Velipojë dhe 25 vjeçari janë njohur në rrjetet s
Historia e pazakontë e Avniut: U njohën në Facebook, më pëlqeu si pamje por kishte 5 fëmijë Rubrika “Shihemi në gjyq”,nuk u zhvillua në studion e së Dielës Shqiptare, por në zyrën e ndërmjetëses Eni Çobani, aty k
"Neymari është tregues i kulturës lakmitare braziliane dhe mosmirënjohës" Juninho Pernambucano, një ish-futbollist i shquar brazilian, e ka kritikuar ashpër Neymarin duke folur për gjendjen e ti
Rama e thotë troç: Mos prisni që Serbia të njohë pavarësinë e Kosovës Kryeministri Rama deklaroi të premten se Kosova dhe Shqipëria nuk duhet të presin që presidenti Vuçiç të njohë pavarësin
Pas vendimit të Qeverisë për dasmat, reagon Labinot Tahiri Këngëtari Labinot Tahiri nga Ksamili uron kolegët pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për lejimin e dasmave. “Kur bën
Spartak Ngjela: Serbia do të njohë pavarësinë e Kosovës Më 27 qershor, përfaqësues të dy qeverive, Kosovës dhe Serbisë do të takohen në Uashingtaon me ftesë të Richard Grenell,
Njohësi i çështjeve ndërkombëtare për Jerusalem Post: Përse qeveria e re e Izraelit duhet ta njohë Kosovën Akri Çipa, njohës i çështjeve ndërkombëtare me fokus në Ballkan dhe Lindje të Mesme, ua ka numëruar arsyet qeverisë së r
El Pais: Spanja, e hapur ta njohë Kosovën nëse arrin marrëveshje me Serbinë Gazeta e madhe spanjolle “ElPais” ia ka kushtuar një shkrim të gjatë vendimit të Spanjës për të marrë pjesë në Samitin B
U njohën në karantinë, Demi Lovato dhe i dashuri do të martohen (FOTO LAJM) Vetëm një muaj më parë, Max Ehrich dhe Demi Lovato nisën të njihen bashkë. Pas këtij momenti dyshja vendosën dhe të kara
Ronaldo ka një mesazh: Le të jemi mirënjohës Cristiano Ronaldo ka dhënë një mesazh ditën e sotme në lidhje me situatën që po kalon e gjithë Bota për shkak të pandemi
COVID-19 detyron Serbinë të “njohë” Kosovën Mediat lokale serbe në veri të Mitrovicës kanë marrë informacione për mbylljen e kufirit me Serbinë përmes qytetarëve, t