999 rezultate për

njoh

Krijoi arsenalin bërthamor të Iranit, vrit me bombë shkencëtari i njohur Shkencëtari më i lartë i armëve bërthamore të Iranit, Mohsen Fakhrizadeh është vrarë pranë kryeqytetit Teheran, ka konfi
Prej tre javësh në spital, COVID-19 i merr jetën piktores së njohur shqiptare Piktorja e njohur, Lumtri Blloshmi ka ndërruar jetë ditën e sotme, në moshën 76-vjeçare, si pasojë e infektimit me COVID
Dashuri me shikim të parë, këta janë 3 ëndërrimtarët e horokopit Të gjithë duam në mënyra të ndryshme. Ka nga ata që nuk e njohin kurrë dashurinë, nga ata që mendojnë që i duan të tërë
U bë e njohur në Moto GP, tifozja e Juventusit "tërbon" ndjekësit me pozat (FOTO LAJM) Fama e modeles Eva Padlock u rrit së tepërmi gjatë kohës kur bukuroshja u bë pjesë e Moto GP, duke qenë një prej “ombrel
Sizmiologu i njohur bën paralajmërimin e fortë pas tërmetit të sotëm Turqia u godit nga një tërmet me magnitudë 4.9 të shkallës Rihter gjatë paradites së sotme duke rikthyer frikën pas lëku
Dashuri me shikim të parë, këta janë 3 ëndërrimtarët e Zodiakut Të gjithë duam në mënyra të ndryshme. Ka nga ata që nuk e njohin kurrë dashurinë, nga ata që mendojnë që i duan të tërë
Baba i 11 fëmijëve, sherr për trashëgiminë e Maradonës? Vdekja e Diego Armando Maradonës mund të shkaktojë një sherr brenda familjes pasi lagjenda argjentinase është babai I 11
Diplomati amerikan: Çelësi që Biden do bindë Serbinë për të njohur Kosovën Mediat serbe kanë publikuar një analizë të ish-diplomatit amerikan me një përvojë në Ballkan, aktualisht Profesor në Uni
Katër gra dhe disa fëmijë, kjo ishte jeta e "shthurur" e Maradonës Legjenda e futbollit, Diego Maradona ndërroi jetë në moshën 60 vjeçare. Jashtë fushës, Maradona ishte një personalit
Blogerja e njohur e s*ksit: S’doja të më rritej gjoksi! Zhaklin Lekatari ishte pjesë e “Ftesë në 5”, nga ku u diskutua ligji i ri në Skoci, zyrtarisht vendi i parë në botë që d
Aksident tragjik në Pukë, humb jetën zyrtari i njohur shkodran Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pukë ku ka humbur jetën një zyrtar shkodran, drejtori i Inspektoriatit të pyjeve në S
Koronavirusi i merr jetën pedagoges së njohur në Universitetin e Tiranës Pedagogia e Fakultetit të Shkencave Sociale Kozeta Noti, ka humbur jetën si pasojë e infektimit me Covid 19. Lajmi i
I njohur ndryshe si "korçari", kush ishte shenjestra e atentatit të dështuar në Elbasan Një atentat i dështuar ka prishur qetësinë në qytetin e Elbasanit ditën e sotme. Policia deri tani ka shoqëruar dhjet
Të fiksuar pas "Doktorit të mrekullive"? Në jetën reale i lidhur me aktoren e njohur (FOTO LAJM) "Doktori i Mrekullive" është kthyer në serialin më të ndjekur në TV Klan e që transmetohet çdo të shtunë e të diel në mb
COVID-19 i merr jetën një tjetër mjeku të njohur në Shqipëri COVID-19 i ka marrë jetën një tjetër mjeku në Shqipëri. Burimet bëjnë me dije se ka ndërruar jetë në moshën 68-vjeçar
"Kjo është skandaloze", Era Rusi reagon pas "fitores" së Anxhela Peristerit në Festival (FOTO LAJM) Një ditë më parë u përhap lajmi se këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri, ishte shpallur fituese e Festivalit të Këngës
Ndahet nga jeta poeti i njohur, deputetja: Nuk munda të përkëdhel thinjat e bukura Poeti dhe gazetari i njohur, Apostol Duka ka ndërruar jetë. Lajmi i trishtë është bërë i ditur nga mbesa e tij, deputetj
"Tani do më njohin", Kleas nuk i del e keqja pas eliminimit nga Saimiri (FOTO LAJM) Dy nga 18 konkurrentet e "Love Story" nuk morën trëndafil nga Saimiri mbrëmjen e djeshme, duke përfunduar kështu rrugëti
Habit aktorja e njohur: Covid-19 do të rregullojë demografinë që s'mund ta kontrollojmë Aktorja e njohur Brigitte Bardot i ka habitur të gjithë me deklaratën që ka bërë së fundmi për Covid-19. Ajo është shpre
Gjenerali i njohur emërohet në krye të Akademisë së Forcave të Armatosura Gjenerali Albert Mullait është vendosur në krye të Akademisë së Forcave të Armatosura. Lajmin e ka bërë me dije mini