999 rezultate për

njoftuar

Shënohen 106 raste të reja me COVID-19 në vend Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot 106 raste të reja me koronavirus. Ndërkohë mësohet se dy persona kanë humbur
Shpërthejnë infektimet, kaq të prekur me COVID-19 rezultuan sot në Shqipëri Janë zbardhur të dhënat e fundit zyrtare për COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka
Zbardhen shifrat, kaq të infektuar me COVID-19 janë zbuluar sot në Shqipëri Janë bërë publike të dhënat e fundit e COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftu
Gjendet i vdekur në shtyllën elektrike shqiptari Një person ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në fshatin Bërnicë të Prishtinës, ku është gjetur i vdekur në një shtyllë e
La pas një fëmijë vetëm dy muajsh, Klevis Kapllani u qëllua me breshëri plumbash Të tjera detaje zbardhen ng vrasja që ka tronditur Rrogozhinën që në orët e para të mëngjesit të sotëm. 33-vjeçari Kl
Pëson sërish rritje numri i të infektuarve nga koronavirusi në vend (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 116 pers
Sërish numër i lartë infeksionesh në vend (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 122 pers
Messi bojkoton stërvitjen e radhës, Barcelona e tërbuar Këto janë ditë vendimtare për të ardhmen e Lionel Messi: babai i tij Jorge u largua nga Rosario pak më parë, me një flut
Të infektuarit sërish me tre shifra, si u rëndua sot bilanci Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 101 pers
Bien shifrat, kaq të prekur me COVID-19 rezultuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon mbi situatën epidemiologjike në vend. Gjatë 24 orëve të fundi
Shpërthejnë infektimet, 156 raste të reja me koronavirus në 24 orë Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 156 pers
Sërish numër i lartë infeksionesh në vend (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 154 pers
Fluturon kurba e infeksionit në vend, sa raste të reja u shënuan sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 155 pers
Shpërthejnë infektimet, kaq të prekur u shënuan vetëm sot në Shqipëri Janë zbuluar të dhënat e fundit në lidhje me COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka
Nëntë viktima dhe 129 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK), ka njoftuar të hënën, se gjatë 24 orëve të fundit në Kosov
E BUJSHME/ Messi ka njoftuar klubin se do të largohet Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar së fundmi. Bëhet fjalë për të ardhmen e Lionel Mesit. Humbja 8 me 2 ndaj Ba
COVID-19/ Shqipëria zonë e kuqe! Një tjetër shtet u mbyll fluturimet shqiptarëve Polonia ka mbyllur fluturimmet me Shqipërinë. TIA ka njoftuar se fluturimet e rregullta me Shqipërinë, Polonia i ka m
143 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në Shqipëri Janë bërë publike të dhënat e fundit mbi COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shendetesise dhe Mbrojtjes Sociale ka njof
Koronavirusi i merr jetën pesë pacientëve në spitalet COVID Pesë persona kanë humbur betejën me COVID-19, në 24 orët e fundit ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë në përditësimin e
Fluturon kurba e infeksionit në vend, sa raste të reja u shënuan sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 625 testime për të dys