999 rezultate për

njoftuan

Mjekët i thanë se nëna do vdiste nga COVID-19, djali u ngjit nga dritarja për t’i thënë lamtumirë Mamaja e Jihad Al-Suwaiti, ishte e infektuar me COVID-19 dhe mjekët nuk e lejuan disa herë që ai ta vizitonte. Me anë
Këta çifte njoftuan shtatzëninë në mënyrën më skandaloze (FOTO LAJM) Prindërit e ardhshëm në ditët e sotme po gjejnë mënyra nga më të ndryshme për ti treguar botës ardhjen në jetë të bebit.
Banorët e pallatit njoftuan për një aromë të keqe, gjendet i pajetë 30 vjeçari Një djalë 30-vjeç është gjetur i pajetë në banesën e tij në Yzberisht ditën e djeshme. Djali mësohet se prej 1 muaji
MAQEDONI/ Policia nuk fal më, gjoba për secilin pa maskë (FOTO LAJM) Një fletë pagesë për kundërvajtje e dërguar në redaksinë tonë, dëshmon se policia ka nisur me masat represive për qyteta
Situata po përkeqësohet edhe në Britani, një vdekje çdo 13 minuta Numri i vdekjeve si pasojë e koronavirusit në Britani ka shkuar në 578, ndërsa vetëm dje u regjistruan 113 vdekje. Kj
Nuk ka qetësi për Meghan dhe Harryn, tërmeti godet ishullin ku po qëndronin Meghan dhe Harry janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes që nga momenti që braktisën Mbretërinë për të qenë një çift i
Këta çifte njoftuan shtatzëninë në mënyrën më skandaloze (FOTO LAJM) Prindërit e ardhshëm në ditët e sotme po gjejnë mënyra nga më të ndryshme për ti treguar botës ardhjen në jetë të bebit.
Gjendet predhë në mes të Pukës Punonjësit e Bashkisë në qytetin e Pukës kanë gjetur një predhë pranë një zonë të banuar. Predha u gjet gjatë rehhab
Rrëqethëse, emigranti shqiptar përdhunon dhe lë shtatzënë vajzën me të meta mendore Mjekët e spitalit të qytetit të Amfisës në Greqi deklaruan se janë të shokuar në lidhje me atë që mësuan së fundi pas ek
Britania njofton identitetin e të kërkuarit në sulmin kundër Sergei Skripalit Identiteti i vërtetë i një prej personave të kërkuar nga autoritetet britanike për sulmin me një substancë nervore në Sa
Frika nga terroristët, bota blindohet nga policia Qindra-mijëra zyrtarë të rendit, ushtrisë dhe sigurisë do të dislokohen në qytete në gjithë botën si masa mbrojtëse për
Njoftuan se Ija ndërroi jetë, Bes Kallaku u bën gjëmën Aktori i humorit, Bes Kallaku e ka vërtetuar vazhdimisht që është mjaft i lidhur me gjyshen e tij, të cilën ai e quan Ij
Infermieri në Gjermani dyshohet për vrasjen e 106 pacientëve Një infermier gjerman, Niels Hogel dyshohet si shkaktari kryesor i vdekjes së 106 personave, njoftuan sot hetuesit, duke
SHBA dërgon 6 avionë luftarakë të fuqishëm mbi Korenë e Veriut (VIDEO) Amerika duket se ka dërguar dy bombardues dhe katër avionë luftarakë mbi gadishullin Korean, në një kundërpërgjigje të
Barcelona zyrtarisht komunikon dy ndeshje miqësore para Superkupës Nastic dhe Barcelona kanë rënë dakord të zhvillojnë një ndeshje miqësore më 4 gusht në ora 20.00 në Nou Estadi në Tarrag
Grabitja e parave/ Qato: Autoblindat nuk njoftuan policinë! 7 shkeljet e shoqërisë Pas grabitjes së bujshme të ndodhur ditën e djeshme rrugës për në Rinas ku u vodhën një shifër deri në 2.5 milionë euro,
Mësuesit protestë sot para ministrisë së Arsimit, kërkojnë shpërblimin dhe orët shtesë Ditën e sotme mësuesit do të protestojnë para Ministrisë së Arsimit në orën 14:00. Sindikata e Pavarur e Arsimtarëve
Gjendet një trup i pajetë në lumin Devoll Pas tre javësh kërkimesh është gjetur trupi i pajetë i një 42-vjeçari në lumin e Devollit. Familjarët kishin denoncuar p
Incident parazgjedhor, dëmtohet shtabi i VMRO-së Në Kavadar është sulmuar shtabi i VMRO-DPMNE-së, ku mësohet të jenë thyer xhamat. “Në periudhën prej orës 22:00 deri
Haki Çakos i njoftuan pezullimin në celular (VIDEO) Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, u pezullua nga detyra në lidhje me hetimin mbi pajisjen e përg