999 rezultate për

njoftoi

Pas agjërimit pushuesit nga Kosova vërshojnë në brigjet shqiptare Pas përfundimit të muajit të Ramazanit, mijëra pushues nga Kosova i janë drejtuar bregdetit te Shqiperise. Ne piken
Xiaomi prezanton rripin inteligjent të dorës Kompania kineze Xiaomi nxjerr treg rripin Mi Band. Mi Band përmban sensorë, të cilat kanë si funksion bazë monitorimin
Arrin në 27 numri i të arrestuarve në Lazarat Update-Policia publikon detaje të reja në lidhje me operacionin e zhvilluar prej disa ditësh në Lazarat. Sipas të dhënav
Zgjohet Michael Schumacher Legjenda e Formula 1, Michael Schumacher është zgjuar. Sipas Bild ai ka komunikuar me bashkëshorten e tij, Corinna pas d
Berisha: Një zyrtar shqiptar njoftoi trafikantët për operacionin e kokainës Sali Berisha deklaron se një zyrtar i lartë shqiptar ka njoftuar rrjetin e trafikut të drogës që u kap në Malin e Zi, p
Shqipëria do të ndihmojë me energji elektrike Kosovën Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri ka shprehur sot pikëllimin e tij për ngjarjen e ndodhur ditën e sot
Mbyten varkat me emigrantë, 2 të vdekur në Greqi Të paktën dy persona kanë humbur jetën ndërsa disa të tjerë rezultojnë të humbur pas mbytjes së dy varkave me 60-65 pasa
529 persona denohen me vdekje nga një Gjykatë në Egjipt Gjykimi kundër 545 mbështetësve të Morsit dhe partisë së tij, ishte shtyrë disa herë, por tashmë një gjykatë në Egjipt k
Tritol shtëpisë së biznesmenit Një sasi tritoli ka shpërthyer mbrëmë në katin e katërt të një pallati në rrugën ‘Muhamet Butka’ në kryeqytet. Tritoli i
Ukraina vendos roje për sistemin e gazit Mbrëmjen e djeshme Ministria e Punëve të Brendshme e Ukrainës, përmes një deklarate njoftoi se forcat e saj kanë marrë n
Ulet numri i të sëmurëve nga gripi Insituti i Shëndetit Publik njoftoi sot se në krahasim me javën e kaluar ka rënie të numrit të të sëmurëve me grip në Ma
Gjendet një kufomë në veri të Mitrovicës Në veri të Mitrovicës u gjet mëngjesin e sotëm kufoma e një mashkulli. Trupi është gjetur afër ish objektit ushtarak në
Vaçe Zela: Jam shëndoshë e mirë, nuk e di kush njoftoi vdekjen time “Nuk kam vdekur. Jam gjallë” Janë fjalët e këngëtares së madhe Vaçe Zela pas një lajmi të përhapur në rrjete sociale,
Drejtorët e DAR do të zgjidhen përmes konkursit Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla premtoi sot dhënien fund të militantizmit dhe korruptimit të shkolles përmes emerim
Lamborghini shkrumbohet nga flakët (FOTO-LAJM) Një Lamborghini shpërtheu në flakë në një nga autostradat e Britanisë së Madhe duke shkaktuar trafik. Flakët e mëdha që
Kontrabandimi, tre të arrestuar Tre të dyshuar për kalim ilegal të kufirit dhe trafikimit të dy personave tjerë janë arrestuar sot nga policia në vendka
Top pritjet e Victor Valdes (VIDEO) Për 11 sezone rresht ka veshur ngjyrat azulgrana dhe ka mbrojtur me fanatizëm portën e Barcelonës. 11 sezone mes trofeve
Kryengritësit sulmojnë burgun në Siri Në qytetin verior sirian, Aleppo, kryengritësit kanë nisur një sulm masiv ndaj një burgu që ndodhet aty. Kryengritësit k
Rama prezanton programin për "Rilindje" në Korçë Kryetari i partisë Socialiste Edi Rama bëri të ditur sot se, Korça do të jetë stacioni i radhës ku PS-ja do të ndalojë p
Vodafone braktis McLarenin Vodafone nuk do të jetë më sponsori i McLaren në Formula 1. Kontrata që i siguronte akuadrës angleze të McLaren 50 milio