999 rezultate për

njoftoi

Anullohet takimi mes liderëve të partive politike Takimi mes katër liderëve të partive më të mëdha në Maqedoni, i cili ishte paralajmëruar për t’u mbajtur sot, është anul
Sanitaret e spitalit në protestë, i njoftoi posta për largimin nga puna Me pretendimin se janë zëvendësuar nga militantë partiakë, 32 sanitaret e spitalit rajonal dhe maternitetit të Kukësit j
PD tërhiqet nga bllokimi i Kuvendit Pak minuta para nisjes së seancës parlamentare, mazhoranca ka pranuar dy kushte të opozitës. Ilir Meta ka deklaruar se ë
Britania mbetet në BE, merr status special (VIDEO) Pas diskutimesh të gjata në samitin dyditor të Brukselit në lidhje me paketën e reformimit të BE-së dhe qëndrimit të Bri
Më shumë se 55 000 të vdekur në vitin 2015 Më shumë se 55 000 persona janë vrarë në Siri në vitin 2015, ku më shumë se 2 500 fëmijë, njoftoi Vëzhguesi Sirian i të
Vetëhelmohet 28-vjeçarja nga Çegrani i Gostivarit Dje, rreth orës 20, në Spitalin e përgjithshëm të Gostivarit kan ardhur një-28 vjeçare me inicialet M.A, nga fshati Çegr
A ndodhen vërtetë në Maqedoni Lavdrim Muhaxheri me shokë? Dita e martë në Maqedoni u karakterizua me lajmin se të paktën 7 kosovarë të lidhur me ISIS-in thuhet të kenë hyrë në ra
Maqedonia fiton për të shtatë herë radhazi rekomandimin Maqedonia e mori rekomandimin e shtatë radhazi nga Komisioni Evropian për të hapur negociatat për anëtarësim në Bashkimi
Pse Edita Tahiri nuk e njoftoi BE-në për ultimatum nga Rrahim Pacolli? (FOTO LAJM) Zëdhënësia e Përfaqësueses së Lartë të BE-së Federica Mogherini, Maja Kocijançiç ka deklaruar më herët se "nuk jemi info
Rradhë të gjata në kufirin Maqedoni-Serbi Në pikën kufitare të Tabanocit, sot në mëngjes janë regjistruar rradhë të gjat automjetesh, kryesisht në hyrje të Maqedo
Rreh për spital një vajzë se i refuzoi dashurinë Policia e Kosovës njoftoi se mbrëmë rreth orës 20:30 minuta, në rrugën “De Rada” në Prizren, i dyshuari Pal Sh. e ka rra
Amerika shkatërron 8 baza ushtarake mbi ISIS Shtetet e Bashkuara të Amerikës, së bashku me aleatët e saj në kampin anti-ISIS ka kryer 14 sulme mbi caket e militantëv
Instagram kalon Twitter-in, ja shifrat Instagram njoftoi ditën e djehsme se tashmë ka mbi 300 milionë përdorues aktivë në muaj, nga 200 milionë që kishte në mu
Abuzimi me detyrën, arrestohen 5 elektriçistë në Korçë Pesë punonjës të Operatorit të Energjisë janë arrestuar mëngjesin e sotshëm në qytetin e Korçës, në vazhdën e operacioni
Suedia njoftoi se do të njohë Palestinën si shtet të pavarur Kryeministri Lofven, i cili sapo ka filluar detyrën, ka deklaruar se shteti i tij do të njohë Palestinën si shtet të pav
Kthim pas në kohë, ja Bieber fëmijë (FOTO LAJM) Justin Bieber i cili tashmë shquhet për problematikat që sjell, ka ngacmuar paksa fansat e tij me anë të një fotoje të p
Lezhë, prokurori rrihet nga i burgosuri Një burgosur i burgut të Shën Kollit rreh me grushta dhe shkelma prokurorin Ervin Beqiri. Pas incidentit, prokurori Beqi
I dehuri tenton të aksidentojë eskortën e Ramës Një makinë për pak sa nuk është përplasur me një nga automjetet e eskortës së Kryeministrit Rama. Ngjarja ka ndodhur me
Bashkia: Rehabilitimin e sheshit “Nënë Tereza” e nisëm ne Bashkia e Tiranës përmes një deklarate për mediat njoftoi sot se projekti për rehabilitimin e sheshit "Nënë Tereza" ësh
Vodhën energjinë elekrike, procedim për 7 persona në Kamëz Policia e Tiranës ka nisur procedimin penal në gjendje të lirë për vjedhësit e enërgjisë elektrike. Shtatë persona janë