999 rezultate për

njoftoi

E ëma e kishte groposur për së gjalli, foshnja shpëton për mrekulli (FOTO LAJM) Një rojë sigurie po bënte kontrollin rutinë në një pyll të Rusisë, kur papritur dëgjoi të qara bebesh. Ai ndoqi zërin
Gjendje e jashtëzakonshme në Sri Lanka, dyshimet e para Autoritetet e Sri-Lankës e kanë shpallur të hënën gjendjen emergjente në tërë vendin pas tetë sulmeve të përgjakshme që
Përsëri te Sevillia, edhe Kaparros me sëmundje të rëndë Trajneri i Sevilla, Joaquín Caparrós njoftoi në kanalin zyrtar të klubit pas fitores ndaj Valladolid, se vuan nga "leuce
Për 10 vjetë Volkswagen planifikon të prodhojë 22 milion makina elektronike Prodhuesi i njohur gjerman i automjeteve, Volkswagen, njoftoi se planifikon të prodhojë në 10 vitet e ardhshme 22 milion
Bernie Sanders i trondit të gjithë: Mbledh shifrën rekord 24 orë pas shpalljes së kandidaturës Sipas zyrtarëve të fushatës së politikanit Bernie Sanders, në llogarinë e tij janë mbledhur katër milionë dollarë nga 15
Qeni e njoftoi shoferin për aksidentin që e priste, por ai nuk ia vuri veshin (VIDEO) Një tjetër aksident komunikacioni në Rusi është shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale, por këtë herë nuk është aksid
Kishte jetuar gjithë kohës poshtë një varri, burri merr vesh të vërtetën shokuese Një burrë nga Kazakistani është shokuar, pasi ka zbuluar një skelet njeriu në bodrumin e tij. Eltay Bazarbaev e ka bë
Alarm për bombë në një tren në Frankfurt, evakuohen 500 persona Një alarm për bombë është dhënë në Frankurt dhe për këtë arsye rreth 500 vetë janë evakuar nga një tren në Frankfurt për
Braktisi botën për të dashurin, e pëson rëndë bjondia (FOTO LAJM) Hollie Connis, 23 vjeç u gjet e vdekur mëngjesin e ditës së parë të këtij viti pasi ishte "arratisur" me të dëshurin për
Humbi Kupën Libertadores, dorëhiqet trajneri i Boca Juniors Boca Juniors humbi Kupën Libertatores ndaj River Plate në ndeshjen e cila u zhvillua në Santiago Bernabeo. Pas humb
Shkatërrohet kufiri Maqedoni-Greqi Persona të panjohur kanë shkatërruar dhe dëmtuar 105 gurë kufiri, përgjatë vijës kufitare ndërmjet Greqisë dhe Maqedonis
Del për herë të parë mesazhi që njoftoi botën për mbarimin e luftës (FOTO LAJM) Një mesazh i rrallë dhe origjinal që u ishte dërguar trupave britanike që të bëjnë armëpushim në fund të Luftës së Parë
Paraqitje katastrofale ndaj Holandës, Boateng largohet nga Gjermania Mbojtësi i Bayernit të Munichut, Jerome Boateng, po kalon një moment aspak të mirë, dhe kjo situatë negative u shtua edh
Jep dorëheqjen ministrja e Shëndetësisë për një diplomë masteri të dyshimtë Ministrja e Shëndetësisë së qeverisë spanjolle të Pedro Sanchez njoftoi sot në darkë dorëheqjen e saj. Dorëheqja e Ca
Bamirësi si kjo kurrë nuk keni dëgjuar, pakoja që shokoi SHBA-në (FOTO LAJM) Një ngjarje mjaft e rrallë ka tërhequr vëmendjen e mediave amerikane. Në dyqanet e pasaçme, në të cilat kushdo mund t
Denoncoi humbjen e vajzës dhe mbesës, i gjen në Tiranë Një burrë 61 vjeç nga Lishani i Poshtëm, Dibër, denoncoi humbjen e vajzës dhe mbesës, 15 dhe 19-vjeç. “Më datë 03.09
OKB akuzon sauditët për krime lufte në Jemen OKB njofton se ka shkaqe të arsyetueshme që tregojnë se koalicioni nën udhëheqjen e Arabisë Saudite mund të ketë kryer k
Vuçiç: Si e gjetëm gazetarin e zhdukur Ditë më parë në mediat serbe u raportua për zhdukjen e gazetarit Stefan Cvetkoviq, i cili po hetonte vrasjen e Oliver Iv
Paniku në Durrës, i riu i vë flakën vetes Një i ri në Durrës është transportuar në spital, pasi i ka vënë flakën vetes. Dyshimet janë se 28-vjeçari me iniciale R.
Shpërthimi i vullkanit aktiv në Guatemala, rritet numri i viktimave Të paktën 33 persona kanë vdekur dhe 46 të tjerë u plagosën pas shpërthimit të një vullkani aktiv në Guatemala, njoftoi