999 rezultate për

njoftoi

Franca nxjerr "listën e kuqe", këto 16 shtete konsiderohen të rezikshëm Kryeministri francez Jean Castex njoftoi se depistimi (screening test-hetimi i popullatës) do të jetë i detyrueshëm për
Rrëzohet aeroplani në Turqi, humbin jetën 7 policë Një aeroplan i vogël i forcave të policisë është rrëzuar në një mal në Turiqë lindore. Si pasojë e kësaj ngjarjeje të rë
Për herë të parë nga nisja e pandemisë, COVID-19 vret 3 shqiptarë në 24 orë Në 24 orët e fundit në vendit janë shënuar 3 viktima nga COVID-19 duke e cuar në 41 numrin e viktimave në vend. Pak
Kreu i Federatës Turke lajmëron nisjen e kampionatit dhe konfirmon datën e finales së Championsit Pas ndërprerjes për shkak të pandemisë Covid-19, futbolli po rinis gradualisht, teksa sot kreu i Federatës Turke të Futb
Projekte të reja? Rita Ora sapo njoftoi rolin e saj në Formula E (FOTO LAJM) Rita Ora, do të jetë një nga komentueset e garës nga shtëpia të Formula E me të gjithë drejtuesit e kategorisë elektrike
Kush ishin tre yjet e Chelsea që kanë qarë kur Mourinho njoftoi largimin Ish-mesfushori i Chelseat, Steve Sedwell ka treguar një moment të paharrueshëm nga periudha kur ishte futbollit i skuadr
Fellaini mposht koronavirusin, del nga spitali Ish-mesfushori i Belgjikës dhe Man.United u prek para pak javësh nga koronavirusi, por për fat të mirë lojtari ja ka dal
Filipçe: Javën tjetër fillojnë testimet mobile, kemi siguruar 500.000 maska dhe 20.000 teste Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe njoftoi se që nga java e ardhshme në vendin tonë to të realizohen testime mobile
Sekuestrohen 10 mijë maska me destinacion Shqipërinë në doganën greke 10 mijë maska janë bllokuar në doganën e Pireut, destinacioni i të cilave ishte Shqipëria. Autoritetet doganore greke
Skuadra e Bundesligës merr vendimin e papritur, kthehet sot në stërvitje Wolsburgu njoftoi këtë të diel se ekipi i parë do të zbresë sot në fushë për t’u stërvitur, pavarësisht masave të marra
Filiçe: 3 raste të reja me koronavirus Ministri i Shëndetësisë në konferencën e sotme për shtyp njoftoi gjatë ditës së sotme janë testuar 43 persona ndërsa tr
Nuk është 28-vjeçari! Berisha: Ju tregoj unë kush e solli koronavirusin këtu "Sa i përket rastit zero duhet të falenderojmë Ministrin e Shëndetësisë të Republikës së Turqisë që na njoftoi se rasti
Diagnistifikohet me koronavirus presidenti i Nottingham Foresi dhe Olympiacosit Në Greqi është prekur nga Covid-19 edhe një prej biznesmenëve më të mëdhenj. Ai është presidenti i FC Olimpiakos, Van
Filipçe tregon detajet: Po testohen një person nga Italia dhe dy nga Bullgaria Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp njoftoi se gjatë mëngjesit të sotëm është paraqit
Njoftoi policinë për një makinë të dyshimtë, i riu e pëson vetë Një person në Tiranë ka njoftuar policinë për një makinë të dyshimtë vetëm pak metra larg shtëpisë së tij. Por kjo te
"I dha fund jetës", Nexhmije Hoxha rrëfen si e njoftoi Ramizi vdekjen e Mehmetit Enver Hoxha, me gjithë shqetësimin e një dite më parë, do të bënte adetet e mëngjesit e po përgatitej për mbledhjen e ra
Ndryshoi genet e foshnjeve, dënohet studiuesi që habiti botën Media shtetërore kineze njoftoi se një shkencëtar dhe dy asistentë të tij janë dënuar për shkelje të një urdhri qeverita
Ndryshoi genet e foshnjeve, dënohet studiuesi Media shtetërore kineze njoftoi se një shkencëtar dhe dy asistentë të tij janë dënuar për shkelje të një urdhri qeverita
Modelja shqiptare “shpërthen” në lot për të prekurit nga tërmeti Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin javën që lamë pas. Tërmeti shkaktoi mbi 50 të vdekur d
Miliarderi Michael Bloomberg, pjesë e garës për President të Shteteve të Bashkuara Michael Bloomberg njoftoi sot se po kandidon për President të Shteteve të Bashkuara. Ish kryetari i Bashkisë së Nju J