999 rezultate për

njoftimi

Udhëtoni nesër nga Rinasi? Njoftimi i rëndësishëm Aeroporti i Rinasit ka njoftuar se për ditën e nesërme janë konfirmuar 22 fluturime. Kryesisht udhëtimet janë në Serbi,
Njoftimi i rëndësishëm, çfarë duhet të dini nëse do fluturoni nesër nga Rinasi Aeroporti i Rinasit ka konfirmuar 25 fluturime për ditën e nesërme të cilët do të nisen nga Tirana drejt qyteteve pritës
Ambasada e Shqipërisë në Greqi jep njoftimin e rëndësishëm për emigrantët (FOTO LAJM) Ambasada e Shqipërisë në Greqi, po planifikon të realizojë aplikime për pajisje me pasaportë biometrike dhe kartë identi
Apple lançon "Njoftimin për ekspozim ndaj COVID-19" në iOS 13.7 Apple dhe Google po vazhdojnë të mbajnë premtimin që kanë bërë para disa muajsh për lançimin e një njoftimi i cili të tr
Ambasada greke në Tiranë bën njoftimin e rëndësishëm: Pezullohet dhënia e vizave në të gjitha konsullatat Ambasada greke në Tiranë ka bërë me dije se ka pezulluar procesin e dhënies së vizave. Shkak është bërë sipas saj, ma
Lëvizja drejt Greqisë, Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton mbi regjimin e lëvizjes nga Shqipëria drejt shtetit grek për periudhën
Barcelona përgatit njoftimin për shtyp për Messin, mbëshetja i vjen nga Suarez (FOTO LAJM) Siç është raportuar nga Onda Cero, Barcelona së shpejti do të publikojë një deklaratë për shtyp në lidhje me kërkesën e
Tërheqja e dokumenteve biometrike, ambasada shqiptare në Greqi bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada e Shqipërisë në Greqi ka bërë një njoftim të rëndësishëm ku tregon të dhënat që nevojiten për tërheqjen e dokum
ZYRTARE/ Barcelona shkarkon Abidal, ky është zëvendësuesi (FOTO LAJM) Sapo ka filluar spastrimi i madhe te Barcelona. Pas humbjes kundër Bayern Munich që i solli edhe eliminimin nga Liga e K
Policia bën njoftimin e rëndësishëm për ju që do lëvizni drejt Greqisë, por jo vetëm Policia e Shteti ka reaguar lidhur me situatën problmatike në pikat kufitare të Greqisë, teksa thekson se duke filluar n
Rastet e shtuara me COVID-19, mbyllen çerdhet dhe kopshtet në Pukë Bashkia e Pukës ka vendosur të mbyllë çerdhet dhe kopshtet e qytetit pas rasteve të shtuara me COVID-19. Lajmin e bë
Hapja e kufijve me Shqipërinë, Greqia bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada e Greqisë në Tiranë ka njoft në ‘Facebook’, se hyrja e shqiptarëve do të jetë e ndaluar deri në datën 15 gusht,
Doni të udhëtoni për në Greqi? Vjen njoftimi i rëndësishëm Sipas njoftimit zyrtar të bërë nga autoritetet policore greke, në zbatim të vendimit të qeverisë greke, kufiri tokësor m
Vodafone Albania mohon lajmin e rremë për tërheqje nga Shqipëria Përmes një njoftimi për shtyp, Vodafone Albania ka mohuar lajmin për tërheqje të mundshme nga tregu shqiptar. Ne njof
Infektohet punonjësi i Gjykatës së Apelit, reduktohet puna në institucion Një punonjës i Gjykatës së Apelit në Tiranë ka rezultuar pozitiv me Covid-19, ndërsa është vendosur që për arsye sigurie
Akuzat e Hagës, Hashim Thaçi reagon me një foto (FOTO LAJM) Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dorëzuar dje aktakuzë ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kreut të PDK-së, Kadri Vese
Jeni gjobitur nga autoritetet greke? Rama jep njoftimin e rëndësishëm Rama ka reaguar pas gjobitjes së qytetarëve shqiptarë nga autoritetet greke, për shkak të kalimit të afatit të qëndrimit
141 raste të reja me koronavirus në Kosovë Plot 141 raste me COVID-19 janë konfirmuar të martën në Kosovë. 42 raste janë në Prishtinë, ndërsa shumë raste ka edhe n
Werner dëshiron të kalojë sa më parë te Chelsea, Leipzig rrezikon ta humbasë për Champions 24-vjeçari do të përfundojë sezonin e Bundesligës në vetëm 11 ditë, por ai nuk është i gatshëm të kthehet dhe të luajë n
FSHF-ja jep njoftimim për transmetimin e ndeshjeve të Kategorisë Superiore Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë me një komunikatë zyrtare ku njofton se ndeshjet e sotme të Superiores do të tran