999 rezultate për

njoftimi

Ministria jep njoftimin: Shqiptarët drejt Serbisë vetëm me kartë identiteti Ka hyrë në fuqi marrëveshja ndryshuese ndërmjet Këshillit të Ministrave të Republikës së Shqipërisë dhe Qeverisë së Repu
Keni aplikuar për pasaportë? Ambasada shqiptare në Greqi jep njoftimin e rëndësishëm Nëse keni aplikuar për dokumente biometrike, pasaporta dhe karta identiteti, Ambasada shqiptare në Greqi ka bërë një njo
Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishëm, çfarë ndodh pas 26 janarit Një njoftim i ri është dhënë ditën e sotme nga Ambasada Amerikane në Tiranë, e cila në një postim deklaroi se nga data 2
Dështon premtimi i Ramës? Pfizer bën njoftimin e rëndësishëm Në një kohë kur Shqipëria është në pritje të 10750 dozave të para nga vaksina BioNTech-Pfizer, kompania amerikane do të
Reshje të dendura e rrëshqitje dheu! Njoftimi i rëndësishëm i ARRSH për shqiptarët ARRSH dhe Policia Rrugore kanë dhënë njoftimin e rëndësishëm për drejtuesit e mjeteve pasi i gjithë vendi është përfshir
Marku bën njoftimin që nuk prisnim, anulon meçin e 30 janarit oksieri shqiptar, Flora Marku i cili në muajin nëntori zhvilloi një meç të rëndësishëm e që u mbyll me barazim, ai plani
Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë jep njoftimin, kur rinis mësimi online Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë do të rifillojë mësimin online me datë 5 janar. Lajmin e ka bërë të ditur faqj
"Pezullohet shërbimi", ambasada shqiptare në Greqi bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada shqiptare në Greqi ka njoftuar pezullimin e përkohshëm të shërbimeve në zyrat e aplikimit, shpërndarjes së kart
Pajisja me dokumente biometrike, ministria e Brendshme bën njoftimin e rëndësishëm Ministria e Brendshme ka njoftuar të gjithë qytetarët se aplikimi për dokumente biometrike do të vijojë të jetë i hapur
Balluku bën njoftimin e rëndësishëm, shtyhet afati i kolaudimit Ditwn e sotme, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku ka njoftuar gjatë konferencës me gazetarët se a
Rikthimi i karantinës në Gjermani, ambasada shqiptare jep njoftimin e rëndësishëm Ambasada shqiptare në Gjermani përmes një njoftimi publik, ka bërë me dije se do të pezullohen të gjitha shërbimet konsu
Maqedonia me masa të reja anti-covid, ja njoftimi i Ministrit të Shëndetësisë Ministri i shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe ka bërë të ditur se cilat masa kufizuese anti-Kovid janë p
Kohë pandemie! Gruaja nxjerr njoftimin: Nuk presim mysafire e as nuk ju vijmë (FOTO LAJM) Duke qënë se gjendemi në kohë pandemie ku cdo ditë në botë vdesim mijëra njerëz, qytetarët nuk duhet të shkojnë tek fami
Lëvizja me Greqinë, Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm MEPJ ka lajmëruar qytetarët shqiptarë që dëshirojnë të udhëtojnë drejt Greqisë që të shmangin lëvizjen nga ora 07:00 e d
Bashkia e Durrësit u jep njoftimin e rëndësishëm banorëve: Hapni dyert e largohuni nga banesa! Banorët e Durrësit nëse në orën 10:00 deri në orën 17:00 duhet të lënë dyert hapur dhe të largohen nga banesat e tyre.
Bllokimi i Kapshticës, ministria bën njoftimin e rëndësishëm Ministria e Jashtme shqiptare ka bërë një njoftim të rëndësishëm pas bllokimit të pikës doganore të Kapshticës. Ky vendi
Spaja konfirmon dëmtimin e Sergio Busquets, nuk dihet sa do të mungojë Ka qenë një mbrëmje për t’u harruar ajo e djeshmja për Spanjën. Iberikët u ndalën nga Zvicra (1-1), në ndeshjen e vlefsh
Policia e Kukësit jep njoftimin e rëndësishëm, fal të gjitha gjobat gjatë pandemisë Policia e Kukësit ka njoftuar faljen e të gjitha penalitetve administrative me karakter ndëshkues, të marra nga qytetarë
Greqia nis karantinën e dytë, ambasada shqiptare bën njoftimin e rëndësishëm Mbas reagimeve të shumta të emigrantëve lidhur me pezullimin e shërbimit në ambasadën Shqiptare në Athinë, ka reaguar sh
Manastirliu jep njoftimin e rëndësishëm: Nuk dua të dekurajoheni, kur do të hapet COVID3 Ministrija e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, bëri me dije ditën e sotme se spitali Covid është gati dhe pritet të hapet