999 rezultate për

njoftimeve

Rrëzohet avioni në Iran, shumë të vdekur (FOTO LAJM) Një tragjedi ka tronditur Iranin ditën e sotme. Mësohet se është rrëzuar një aeroplan ushtarak dhe sipas njoftimeve të p
Tronditet Fieri, makina përplas dy gra në trotuar Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit. Një makinë, në afërsi të parkut të qytetit, ka hipur mbi trotuar
Tmerri nga policia, "boss-at" nxitojnë të shesin makinat luksoze Aksioni i fundit i Policisë së Shtetit që ka vënë në shënjestër krimin ekonomiko-financiar, ka shkaktuar panik mes prona
HISTORIKE/ Ja sa tifozë shqiptarë janë sonte në stadium Shqiptarët kanë pushtuar Marsejën sonte në mbrëmje. Tifozët kuqezi do të jenë më të shumë se pritshmëritë, apo vendet që
AAK: Lëshimi i rëndë i qeverisë së Kosovës ndaj strukturave ilegale Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, pasi mediat serbe publikuan se është zgjidhur çështja e letërnjoftimeve ilegale të lës
Hyn në fuqi marrëveshja e letërnjoftimeve mes Maqedonisë dhe Kosovës Maqedonia dhe Kosova sot zyrtarisht firmosin vendimin që hyn në fuqi për marrëveshjen ndërshtetërore të qeverive përkatë
Shtetas të Shqipërisë të përfshirë në aferën e letërnjoftimeve në Maqedoni Qindra shtetas shqiptarë janë të përfshirë apo protagonistë në aferën e letërnjoftimeve false në Maqedoni. Qindra letërn
Kjo bashki i është kthyer shkrimit me dorë të njoftimeve (FOTO) Pas një lajmi të publikuar dje ku vërtetohej se punonjës të administratës publike nuk dinë të dërgojnë e-maile dhe se pë
Takimi i radhës në Bruksel, priten tema të 'nxehta' Ditën e nesërme me 23 qershor Isa Mustafa dhe Aleksandar Vuçiç, takohen në Bruksel, ku sipas qarqeve diplomatike, Bashki
BDI lëshon pe për ligjin e letërnjoftimeve Rezistenca e BDI-së kundër seancës plenare ku u diskutuan propozim/ligjet për banim dhe letërnjoftim ka zgjatur vetëm tr
Në Kosovë ka nisur shpërndarja e letërnjoftimeve biometrike Paisja e qytetarëve të Kosovës me letërnjoftime biometrike është edhe njëri nga kushtet që Kosova po plotëson për libera
Më 9 dhjetor, nis prodhimi i letërnjoftimeve biometrike Të gjithë pjesëtarët e komunitetit turk, do të pajisen me letërnjoftime dhe pasaporta biometrike në gjuhen turke. Mi
Paisja me letërnjoftime biometrike, brenda vitit 2013 Zëvendësministri Izmi Zeka ka premtuar qe nxjerrja e letërnjoftimeve biometrike, proces i cili ka filluar dy vjet më par
Vdes në fushë sulmuesi i ekipit rumun (VIDEO) Sulmuesi i ekipit rumun të Delta Tulcea, nigeriani Nigerian Chinonso ka ndërruar jetë gjatë një ndeshjeje miqësore kundë
Human Rights Watch: Mbi 80 viktima në Libi Organizata Human Rughts Watch ka bërë të ditur se numri i viktimave nga përleshjet në Libi ka arritur në 84. Shumica e t
Alarm për bombë në Bashkinë e Prishtinës Rreth orës 13 të ditës së sotmë policia e Prishtinës u alarmua nga një telefonatë për praninë e mjeteve shpërthyese në m