999 rezultate për

njoftim

Ministria jep njoftimin: Shqiptarët drejt Serbisë vetëm me kartë identiteti Ka hyrë në fuqi marrëveshja ndryshuese ndërmjet Këshillit të Ministrave të Republikës së Shqipërisë dhe Qeverisë së Repu
Keni aplikuar për pasaportë? Ambasada shqiptare në Greqi jep njoftimin e rëndësishëm Nëse keni aplikuar për dokumente biometrike, pasaporta dhe karta identiteti, Ambasada shqiptare në Greqi ka bërë një njo
Priten reshje të dendura, KESH njoftim për javën e ardhshme Sipas parashikimeve meteorologjike në vendin tonë priten reshje intensive shiu në periudhën 22-26 janar. Për këtë ar
Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishëm, çfarë ndodh pas 26 janarit Një njoftim i ri është dhënë ditën e sotme nga Ambasada Amerikane në Tiranë, e cila në një postim deklaroi se nga data 2
Dështon premtimi i Ramës? Pfizer bën njoftimin e rëndësishëm Në një kohë kur Shqipëria është në pritje të 10750 dozave të para nga vaksina BioNTech-Pfizer, kompania amerikane do të
Reshjet e shiut shkaktuan "kaos" në vend, ARRSH njoftim për situatën e rrugëve ARRSH ka njoftuar se gjatë natës ka pasur reshje të dendura shiu në të gjithë vendin dhe si pasojë ka pasur rënie gurësh
Reshje të dendura e rrëshqitje dheu! Njoftimi i rëndësishëm i ARRSH për shqiptarët ARRSH dhe Policia Rrugore kanë dhënë njoftimin e rëndësishëm për drejtuesit e mjeteve pasi i gjithë vendi është përfshir
Britania e Madhe sërish në karantinë kombëtare, Premier League nuk ndalet Një situatë "alarmante" me variantin e ri të Covid-19, i cili rrit transmetueshmërinë e virusit "nga 50% në 70%". Kry
Marku bën njoftimin që nuk prisnim, anulon meçin e 30 janarit oksieri shqiptar, Flora Marku i cili në muajin nëntori zhvilloi një meç të rëndësishëm e që u mbyll me barazim, ai plani
Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë jep njoftimin, kur rinis mësimi online Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë do të rifillojë mësimin online me datë 5 janar. Lajmin e ka bërë të ditur faqj
Viti i Ri vjen me një njoftim të rëndësishëm nga Yll Limani (FOTO LAJM) 2020-ta ishte i mbarë për Ylli Limanin, ndërsa 2021-shi duket se po vjen me ndryshime. Në llogarinë e tij në Instagra
"Pezullohet shërbimi", ambasada shqiptare në Greqi bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada shqiptare në Greqi ka njoftuar pezullimin e përkohshëm të shërbimeve në zyrat e aplikimit, shpërndarjes së kart
Pajisja me dokumente biometrike, ministria e Brendshme bën njoftimin e rëndësishëm Ministria e Brendshme ka njoftuar të gjithë qytetarët se aplikimi për dokumente biometrike do të vijojë të jetë i hapur
Balluku bën njoftimin e rëndësishëm, shtyhet afati i kolaudimit Ditwn e sotme, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku ka njoftuar gjatë konferencës me gazetarët se a
Turqia merr masa të ashpra! Njoftim i rëndësishëm për shqiptarët (FOTO LAJM) Autoritetet turke kanë marrë masa të forta për udhëtarët në ditët e fundit të vitit 2020 kur fluturimet dhe udhëtimet pr
Rikthimi i karantinës në Gjermani, ambasada shqiptare jep njoftimin e rëndësishëm Ambasada shqiptare në Gjermani përmes një njoftimi publik, ka bërë me dije se do të pezullohen të gjitha shërbimet konsu
Maqedonia me masa të reja anti-covid, ja njoftimi i Ministrit të Shëndetësisë Ministri i shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, Venko Filipçe ka bërë të ditur se cilat masa kufizuese anti-Kovid janë p
Kohë pandemie! Gruaja nxjerr njoftimin: Nuk presim mysafire e as nuk ju vijmë (FOTO LAJM) Duke qënë se gjendemi në kohë pandemie ku cdo ditë në botë vdesim mijëra njerëz, qytetarët nuk duhet të shkojnë tek fami
Lëvizja me Greqinë, Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm MEPJ ka lajmëruar qytetarët shqiptarë që dëshirojnë të udhëtojnë drejt Greqisë që të shmangin lëvizjen nga ora 07:00 e d
Bashkia e Durrësit u jep njoftimin e rëndësishëm banorëve: Hapni dyert e largohuni nga banesa! Banorët e Durrësit nëse në orën 10:00 deri në orën 17:00 duhet të lënë dyert hapur dhe të largohen nga banesat e tyre.