999 rezultate për

njihet

Eleni Foureira nuk njihet me look-un e ri! Ndryshon totalisht për këngën e re (FOTO LAJM) Eleni Foureira ka ndryshuar look totalisht! Këngëtarja nuk njihet në foton e fundit të publikuar në Instagram. Shk
Ja cilët persona mund të kërkojnë punë në Gjermani Ligji i ri i miratuar në Gjermani rreth imigrimit të fuqisë punëtore të kualifikuar, që do të hyjë në fuqi në mars të kë
"Bomba" e fitnesit që njihet me të gjithë njerëzit e pasur (VIDEO) Bukuroshja nga Australia Temi Hembrou është instruktore e fitnesit me famë botërore. Në rrjetin social “Instagram”, 2
Pret flokët dhe heq mjekrën, aktori që "çmendi" vajzat nuk njihet më (FOTO LAJM) Aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman pas rolit në serialin "Erkenci kus" u kthye në një nga aktorët më të njohur dhe
Marina i ndryshon pamjen Getoarit, reperi nuk njihet më (FOTO LAJM) Reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm Getoar Selimi do të jetë i ftuar në 31 dhjetor në finalen e madhe të "Klanifornia
Po Bleona ç'do të thotë? I publikojnë fotot e pabesueshme nga vitet e para të karrierës (FOTO LAJM) Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë
Shënohet incidenti i parë në "Air Albania", tifozët në kor: Rama IK (VIDEO) Stadiumi i ri "Air Albania" nuk ka shpëtuar pa u përfshirë nga incidentet politike. Ndërkohë që të gjithë po presin
Shikoni si është katandisur "gladiatori" (FOTO LAJM) Aktori 55-vjeçar australian që njihet për filmin shumë të suksesshëm, "Gladiatori", është parë në një aeroport në Austra
Fansat shokohen nga ndryshimi drastik i "Sarpit", aktori nuk njihet më (FOTO LAJM) Aktori Çagatay Ulusoy u bë shumë i famshëm me rolin e tij si "Sarp" në telenovelën turke "I infiltruari" dhe tanimë ësht
Martohen çifti i njohur i telenovelave, pamjet nga dasma më e veçantë që keni parë (FOTO LAJM) Dy aktorët shumë të njohur prej telenovelave që janë transmetuar në Shqipëri, Matias Novoa dhe Isabella Castillo kanë ku
Arsyen e di vetëm ajo, gazetari i njohur i shpreh publikisht dashurinë Ingritit (FOTO LAJM) Gazetari i njohur shqiptar, Eraldo Rexho njihet për shoqërinë e ngushtë me shumë prej vajzave të njohura të showbizit sh
Modelja juaj e preferuar nuk e ka emrin ashtu siç e dinit Gigi njihet si një nga modelet më të njohura dhe më të suksesshme në botë momentalisht. Ajo njihet në gjithë botën s
Vuçiç: Kosova s’do të njihet në kufijtë e saj ekzistues Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiq në një intervistë për të përditshmen austriake ‘Der Standard’, përjashtoi mundësin
Elvana Gjata shëtit me makinën luksoze të miliarderit rus? (FOTO LAJM) Elvana Gjata ka tërhequr vëmendjen së fundi në një nga eventet e mbajtur në kryeqytet, ku u shfaq e veshur me koleksioni
Fifi mban fjalën, 4 muaj pas "premtimit" se do dobësohej nuk njihet më (FOTO LAJM) Katër muaj më parë Fifi deklaroi se ka vendosur të humb peshë dhe se do të përdorte balonin gastrik, që konsiston në ven
Pamela Anderson heq dorë nga flokët bjonde, nuk njihet me pamjen e re (FOTO LAJM) Pamela Anderson, aktorja e cila gjithnjë është evidentuar nga flokët bjond dhe pamja e saj shumë tërheqëse, ka vendosur
Ylli i rrjeteve sociale, Wanda Nara fotografohet nga paparazzi dhe nuk njihet (FOTO LAJM) Wanda Nara bashkëshortja e futbollistit të njohur Maurio Icardi së fundmi është fotografuar nga paparaci në rrrugët e P
Ky është tërmeti më shkatërrues i historisë botërore 22 maj 1960, bota përjetoi atë që njihet si lëkundja më vdekjeprurëse e njerëzimit, tërmeti i Valdivisë apo siç njihet n
Konkurron 20 vjeçaret, e gjeni dot sa vjeç mbush sot Albërie Hadërgjonaj? (FOTO LAJM) lberie Hadërgjonaj është një ndër këngëtare me një karrierë mjaft të gjatë në skenën muzikore shqiptare dhe vazhdon të j
Nuk njihet, reperja shqiptare paska qenë shumë ndryshe para ndërhyrjeve (FOTO LAJM) Karrierën muzikore e ka filluar shumë vite më parë duke u bërë pjesë e një prej talent-shoë më të famshëm në SHBA, “Amer