999 rezultate për

njihen

Njihen si "aleatë" të shëndetit: Këto janë erëzat që zgjasin jetën Çdo kuzhinë ka gjithmonë një kënd të dedikuar për erëza dhe bimë aromatike. Piperi, rigoni, xhenxhefili, apo shafrani nd
Tregohuni vigjilentë, këto janë shenjat më të rrezikshme të horoskopit A e dini se cilat janë shenjat më të rrezikshme të Horoskopit? Cila shenjë është në krye të listës? Në vitet e fundit
Një tjetër emision ku të rinjtë njihen në ekran, zbulohet data kur nis "Love Story" (FOTO LAJM) Shumë më shpejt nga sa e prisnit në TV Klan nis "Love Story", formati i cili do t'ju mbërthejë para ekranit. Saimiri, be
Njihen si "aleatë" të shëndetit: Këto janë erëzat që zgjasin jetën Çdo kuzhinë ka gjithmonë një kënd të dedikuar për erëza dhe bimë aromatike. Piperi, rigoni, xhenxhefili, apo shafrani nd
Të rinjtë njihen në ekran, shpërthejnë akuzat për "çiftin": Po shtiren (FOTO LAJM) Tea dhe Andi, ishin në takimin e dytë radhazi në “PërPuthen”. Ashtu sikurse në takimin e parë, edhe ky takim i dytë m
Yll të bukura, 8 aktoret që nuk njihen në role mashkullore (FOTO LAJM) Këto janë aktoret e jashtëzakonshme që kanë luajtur role meshkujsh në filma. Aktorët e mirë janë të aftë të përdorin
Yll të bukura, 8 aktoret që nuk njihen në role mashkullore (FOTO LAJM) Këto janë aktoret e jashtëzakonshme që kanë luajtur role meshkujsh në filma. Aktorët e mirë janë të aftë të përdorin
Lajm i mirë për shqiptarët! Njihen patentat me Turqinë Qeveria ka vensodur sot në mbledhjen e Këshillit të Ministrave për njohjen e ndërsjellë të patentave me Turqinë. "Në
Mbajnë "kurorën", VIP-at shqiptar që nuk njihen pas ndërhyrjeve plastke (FOTO LAJM) Sot është e vështirë të gjesh një vajzë e cila del në ekran ose është super e ndjekur në rrjet e cila nuk ka kryer ndërh
Ndryshimi drastik, vëllezërit Çala nuk njihen që pas grabitjes së bujshme në Rinas Ditën e djeshme bëri jo pak bujë arrestimi i vëllezërve Çala, të akuzuar për grabitjen e 4.6 milion eurove në Rinas një
Nga Ardit Gjebrea te Luana Vjollca, VIP-at shqiptarë nuk njihen si kanë qenë fëmijë (FOTO LAJM) Edhe veten tonë kur e shohim në fotot e fëmijërsië vështirë ta besojmë se jemi ne. E për më tepër VIP-at të cilët ndr
Sara dhe Ledri gjithandej, por ka ardhur koha të njiheni mirë me të dashurën e reperit (FOTO LAJM) Në festa publike bashkë, në dasma bashkë edhe në pushime bashkë, por Ledri dhe Sara akoma nuk janë bindur të konfirmojnë
Greqia jep "dritë jeshile", njihen patentat shqipare Shteti fqinj, Greqia ka ratifikuar marrëveshjen për njohjen e ndërsjellë të lejeve të drejtimit mes Shqipërisë dhe Greqi
Ismail Qemali për revistën franceze: Njihen arsyet përse Shkodra duhet të jetë shqiptare! “Le Matin” ka botuar, të mërkurën e 2 prillit 1913, në faqen n°3, një shkrim në lidhje me opinionin e Ismail Qemalit mbi
Qeveria sot "zbarkoi" në Kumanovë, ministrat do njihen me hallet dhe kërkesat Kabineti qeveritar i udhëhequr nga kryeministri Zoran Zaev për mbledhjen e 171 qeveritare sot zhvendoset në Kumanovë. Kj
Messi intervistë për prestigjozen "AS", do njiheni me shumë përgjigje nga "pleshti" Lionel Messi ka dhënë një intervistë për prestigjiozen spanjolle "AS", ku ka folur për shumë tema. Ylli i Barcelonës
Astrologjia di t’i shpjegojë shumë mirë vrasësit serialë E keni parasysh ekipin e FBI-së që ka për detyrë profilizimin psikologjik të vrasëve? Ndoshta duhet të përdorin edhe ast
Nga Ardit Gjebrea te Luana Vjollca, VIP-at shqiptarë nuk njihen si kanë qenë fëmijë (FOTO LAJM) Edhe veten tonë kur e shohim në fotot e fëmijërssië vështirë ta besojmë se jemi ne. E për më tepër VIP-at të cilët nd
Një “Uomini e Donne” në Shqipëri? Vajzat me djemt do njihen publikisht në ekran (FOTO LAJM) Një lajm i mirë po vjen për të gjithë ata që duan të provojnë dicka emocionuese dhe për më tepër në ekran televiziv. Jo
Mziu çon 30 Qershorin në Gjykatën e Tiranës Xhelal Mziu ka paditur sot në gjykatë procesin e votimeve të 30 qershorit. Mziu kërkon nga Gjykata e Tiranës që të mo