999 rezultate për

njihej

Ishte aktorja më e bukur turke, nuk do e besoni si duket sot (FOTO LAJM) Selin Demiratar është emri i një prej aktoreve më të njohura turke. Është roli i Nerminit në serialin ‘Jetë e hidhur’
Futet në burg ish-presidenti i Pakistanit, njihej si 10% Ish-presidenti i Pakistanit, Asif Ali Zardari, është arrestuar sot në Islamabad për një rast të pastrimit të parave.
Dalin fotot e ish-të dashurve të Georginës para se të njihej me Ronaldon (FOTO LAJM) Ronaldo dhe Georgina Rodriguez vijojnë të jetojnë të lumtur, por duket se një media portugeze ua ka prishur disi qetësin
Zbërthehet rrëmbimi i "Nanit", me kë njihej ai I ekstraduar nga Kanadaja në vitin 2008, pasi ishte i dënuar për akuzën e vjedhjes me dhunë, Leonard Mehmeti, babai i tr
Fotot e rralla, kështu dukej Meghan një vit para se të njihej me Princ Harry (FOTO LAJM) Disa foto të rralla të Meghan Markle, një vit para se ajo të njihej me Princ Harry, vërtetojnë se ajo ishte e destinuar
"Edi faqedjeguri", si njihej viktima e atentatit në Durrës Detaje të reja kanë dalë në skenë, nga atentati që terrorizoi Durrësin mbrëmjen e djeshme. Nga breshëria e automatik
Do të habiteni! Çfarë bëri aktori i madh shqiptar pasi humbi PD zgjedhjet Pak ditë më parë ndërroi jetë aktori i humorit, i vlerësuar me titullin "Artist i Merituar", Fadil Hasa. Ai njihej g
Bullgaria shokon maqedonasit me propozimin për emrin Një propozim për emrin ka ardhur nga Sofja dhe ai është bërë nga historiani Bozhidar Dimitrov që është drejtor i Muzeut
Njihej si ekspert, si ia hidhte policisë 20-vjeçari që u vra në grabitje Ditën e sotme është përcjellë për në banesën e fundit Xhuljan Sollaku, 20-vjeçari nga Elbasani që u vra nga Policia në q
Njihej si “bossi” i kokainës, kapet 24-vjeçari në Shkodër Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një shpërndarës të njohur në qytet. Ai është identifikuar si Blerim Harusha 26
Paulinho nuk njihej si i tillë, lojtari i dytë më i mirë tek Barca me gola dhe asist Edhe pse erdhi me shumë zhurmë të Barcelona, braziliani Paulinho e ka gjetur vetën mjaftë mirë. Ai ka shënuar golin e
Zbulohet arsyeja pse u ekzekutua shqiptari, policia: Njihej me autorin Tashmë janë ngritur pistat e para të hetimit për sa i përket ekzekutimit të shqiptarit Demir Hyseni, mëngjesin e sotëm
Damiano lojë të pisët në BB? Njihej me Armelën para spektaklit Më në fund është zbardhur arsyeja e profileve virale të Damiano Agalliut në Instagram e rrjetet e tjera sociale. Të
Flet "Berlusconi shqiptar": Nuk dua të më njohin si ish i dashuri... (FOTO & VIDEO) Fatmir Hysnebelliu, djali i vetëm i biznesmenit Irfan Hysenbelliu ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit pasi u b
Dua Lipa dikur njihej vetëm për lidhjen me Ledrin, sot gëzon më shumë famë se ai(FOTO LAJM) Dikur e njohur thjesht si një modele e re kosovare që jeton në Londër, sot një ndër zërat më të rinj të muzikës dhe që
Arrestohet serbi, njihej si "Al-Kapone i Ballkanit" Policia e Serbisë ka arrestuar sot Dragosllav Kosomajec, të cilin kryeministri Aleksandër Vuçiç e konsideroi "narko-dile
Romero, të gjitha gafat e "heroit" të Argjentinës (VIDEO) Dalje të pasigurta dhe gafa të shumta. Para gjysmëfinales kundër Holandës, në të cilën priti dy penallti dhe e dërgoi Ar
Bashkim Fino foto me Gëzim Çelën ose siç njihej "Baroni i drogës" Pak ditë më parë do të arrestohej në aeroportin “Nënë Tereza”, Gëzim Çela, njeriu i cili është ishte shpallur në kërkim
Fotografia e rrallë e dëshmorit të kombit, Ilir Konushevci Sot janë bërë 16 vjet që nga koha kur ra dëshmor i kombit, Ilir Konushevci. Iliri bashkë me Hazir Malën u vranë në nj
Siri, vritet shqiptari nga Shkupi Gjatë luftimeve të forcave qeveritare dhe opozitës siriane është vrarë një tjetër shqiptar nga Shkupi. Nimetulla Imerin,