999 rezultate për

njesi

Kryemadhi një hap para Bashës, prezanton listën e kandidatëve për deputetë në Tiranë Lëvizja Socialiste për Integrim ka prezantuar ekipin e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 25 Prillit. Kryetarj
"Mbulohet" Pogradeci, dëbora arrin në trashësinë 15-20 cm (VIDEO) Gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme reshjet e dëborës kanë vijuar me një intesitet të lartë, ndërkohë trashësia e dëborës
Kishte mbaruar paçja, klientët qëllojnë punonjësit Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një restorant, ku disa klinetë kurd, pasi kishte mbaruar paçja kanë hapur zjarr dh
Nuk kanë fund skandalet/ Bënte para me bombulat e oksigjenit, arrestohet punonjësi në spital Pak ditë pas zbulimit të skandalit me sanitaren e “Shefqet Ndroqit”, Tire Alldërvishi, e cila ka zhvatur 8 milionë lekë
Kanosi punonjësit e Policisë Bashkiake, pezullohet nga puna efektivi i SHÇBA Efektivi i SHÇBA-së Ardit Zenelaj është pezulluar nga puna pasi kanosi me armë disa punonjës të Policisë Bashkiake.
Drejtim armësh dhe grushte mbi policinë, si u arratis dje Abedin Oruçi Policia e Shtetit ka sqaruar ngjarjen e paprecedentë të ndodhur ditën e djeshme në Kukës, ku i shpalluri në kërkim Abedi
E dërgoi për ta larë, portieri italian e gjen Ferrarin copa-copa (FOTO LAJM) Portieri i Genoas, Frederico Marcheti e dërgoi veturën e tij për ta larë në një autolarje në Gjenova. Punonjësi i aut
Nga Rama te kryetarët e Njësive, LSI padit në SPAK zyrtarët e PS Lëvizja Socialiste për Integrim ka paraqitur një kallëzim penal ndaj disa zyrtarëve të PS në Prokurorinë e Posaçme kundë
Filipçe: Mbi 60 për qind e punonjësve shëndetësor do të vaksinohen Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tha se mbi 60 për qind e punonjësve shëndetësor do të vaksinohen kundër coronavir
Pas shpërblimit për pensionistët, qeveria miraton bonus për mjekët dhe punonjësit e policisë Qeveria shqiptare ka miratuar vendimin që parashikon se mjekët dhe punonjësit e Policisë së Shtetit do të përfitojnë shp
Babë e bir godasin punonjësit e OSHEE: Arrestohet 54 vjeçari, në kërkim i riu Një 54-vjeçar nga Vlora është arrestuar pasi së bashku me të birin, goditi punonjësit e OSHEE-së për shkak të detyrës.
Policët shqiptarë më pak të paguarit në rajon, shumë prej tyre dhanë dorëheqjen ose emigruan Punonjësit e policisë në Shqipëri rezultojnë më pak të paguarit krahasuar me pagat e kolegëve në rajon. Në krahasim m
Enigma e pistoletës në rrugë pas vrasjes së Klodianit, çfarë thotë polici Shërbimi i Çështjeve të Brendshme në Policinë e Tiranës, Admir J. ka treguar se si ka kontrolluar për uniformën dhe për
Humb jetën nga Covid-19 në moshë të re punonjësi i OSHEE-së Një lajm i hidhur ka ardhur ndërkohë nga radhët e punonjësve të OSHEE-së, ku bëhet me dije se ka humbur jetën si pasojë
Rama jep lajmin e keq: Punonjësit e administratës nuk përfitojnë shpërblim për festa Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka bërë me dije se administrata nuk do të ketë shpërblime për festat e fundvitit.
Eurostat: Shqipëria e para në Europë për punonjësit me pagë të ulët Shqipëria renditet ende si një vend ku papunësia është në nivele të larta në raport me vendet e tjera Europës, por edhe
Plagoset me kapsoll në sy punonjësi i policisë tek "Myslym Shyri" Megjithëse ka dhjetëra qytetarë që janë shoqëruar dhe policia ka hedhur vazhdimisht gaz lotsjellës, i lënduar po sipas b
Stresi nga arratia: Të dielën digjet Tirana, përgjegjësi mban Ardi Veliu Reperi i njohur Arkimed Lushaj ose ndryshe Stresi, nga arratia ka lëshuar një kërcënim të fortë duke i vendosur ultimatu
"Polic me vetëm 6 muaj shkollë", Ish-drejtuesi: Efektivi që vrau të riun u emërua jashtë kritereve Ekzekutimi i 25-vjeçarit Klodian Rasha, nga efektivi i forcave Shqiponja Nevaldo Hajdaraj ishte tema e diskutimit sonte
Kërkuan drejtësi për Klodianin: Arrestohen 3 persona, në kërkim "Stresi" dhe disa të tjerë Protesta dhe marshimi i djeshëm në emër të të ndjerit Klodian Rasha, është shoqëruar edhe me arrestime. Policia bën me d