999 rezultate për

njerkun

Rrahu brutalisht 3 vjeçarin derisa i theu brinjët, përfundojnë hetimet për njerkun Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet në lidhje me çështjen e dhunimit të 3-vjeçarit, nga njerku i tij, Alfred Kaza
I theu tre brinjë 3 vjeçarit, merret vendimi për njerkun në Tiranë Gjykata e Tiranës ka lënë në burg 35-vjeçarin Alfred Kazanxhi i cili akuzohet për keqtrajtim të një të mituri. Kazan
I qëlloi mamanë, djali me një grusht lë pa ndjenja njerkun (VIDEO) Një video e rëndë ka qarkulluar ditën e sotme në rrjet ku një djalë pasi sheh mamanë e tij të qëllohet nga njerku, ia kt
Ekzekutoi njerkun se i kishte vrarë mamanë, historia e 36-vjeçarit që u plagos me plumb në Vlorë Mbrëmja e ditës së premtes në Vlorë u trondit, pasi një 36-vjeçar u qëllua me plumb, teksa ndodhej në ballkonin e banesë
Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës tregon të pathënat: Nuk e doja njerkun (FOTO LAJM) Kanë kaluar vite që nga ndarja e sopranos shumë të njohur shqiptare Inva Mula dhe kantautorit Pirro Çako, nga martesa e
Aktori plagosi për lekë njerkun në 2014: Do ta ther Aktori Mishel Prela/ Manoku është një emër i njohur nga policia dhe ka pasur edhe më parë precendtë penalë. Në vitin
Pas dy martesash të dështuara të nënës, djali vë në provë njerkun e rradhës… Jo vetëm prindërit i kushtojnë kujdes fëmijëve, por ndonjëherë këta të fundit kur rriten i mbrojnë prindërit e tyre sido
HORROR/ 16-vjeçarja shqiptare përdhunohet nga njerku dhe rrihet nga nëna Një vajzë me origjinë nga Shqipëria ka jetuar prej një viti makthin më të madh të një femre, abuzimin nga njerku dhe rra
Adoleshentja shqiptare në Greqi përdhunohet nga njerku dhe rrihet nga nëna E përballur me një makth të tmerrshëm dhe të përditshëm, një 16-vjeçare shqiptare ka vendosur më në fund të denoncojnë d
Mbyti në pishinë vajzën 3-vjeçare të gruas, 100 vite burg për njerkun (VIDEO) Një burrë i cili u filmua duke hedhur në mënyrë të përsëritur një vajzë 3-vjeçare në pishinë për ta mbytur, është dënuar
Minorenia padit njerkun për ngacmim seksual/ 43-vjeçari: Gënjen Një 43­-vjeçar u la dje në masën e sigurisë “arrest në burg” me afat 20­ditor nga Gjykata e Tiranës pasi akuzohet për “v
Arrestohet 23-vjeçari që dhunoi nënën dhe njerkun Një i ri është vënë në pranga, pasi ka dhunuar nënën dhe njerkun e në momentin e arrestimit i janë gjetur edhe disa fish
Babai "vonoi" dasmën, ja arsyeja (FOTO LAJM) Kjo është një ngjarje e veçantë që ka ndodhur në një ceremoni dasme të realizuar në Ohajo të Shteteve të Bashkuara. Gjit
Kim një selfie me njerkun Kohë më parë Kim Kardashian mbështeti njerkun e saj për ndërhyrjet që kreu. Ndonëse vëllai i saj ishte kundër, ajo po e
Dy vëllezër shpallen fajtorë pasi therën mbi 60 herë njerkun e tyre Një Gjykatë e SHBA-së ka shpallur fajtor dy vëllezër të cilët therën me thikë duke e goditur mbi 60 herë njerkun e tyre.