999 rezultate për

njeriun

10 golat më të bukur të Maradonës (VIDEO) Futbolli, Argjentina dhe e gjithë bota humbën Diego Armando Maradonën. Maradona, i cilësuar si një nga më të mirët në
Këngëtari shqiptar humb njeriun e afërm: Dhimbja për ty nuk do të shuhet kurrë Përmes një postimi në rrjetet sociale, këngëtari shqiptar nga Kosova, Meda, njofton se ka humbur tezen e tij. Ai ka p
Ardit Gjebrea humb njeriun e dashur: Në paqe shpirti yt! Moderatori dhe këngëtari i njohur Ardit Gjebrea ka humbur xhaxhain e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai në Instagram
Capital T zbulon projektin e ardhshëm, dedikim për njeriun e shtrenjtë (FOTO LAJM) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, këngëtari i njohur kosovar, Capital T ka njoftuar se shumë shpejt do të sjellë
Zi në familje, Meda humb njeriun e dashur (FOTO LAJM) Meda këngëtari i dashur për shumë adhurues të muzikës, ka humbur dajën e vet. Lajmin e ka bërë publik vetë këngëtari
Ditë zie për këngëtarin, Meda humb njeriun e shtrejntë (FOTO LAJM) Meda, këngëtari i njohur i muzikës popullore qytetare, ka humbur njeriun e tij të shtrenjtë. Meda ka humbur dajën e t
Këngëtarja shqiptare humb njeriun e dashur: Zemra më është coptuar (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme, Ava Max, ka zbuluar sot se ka humbur një nga njerëzit e saj më të shtrenjtë. Përmes një postimi në
Fishkëllima dhe hedhje letrash, ndërpritet fjalimi i Hotit për dialogun Një incident ka ndodhur gjatë tryezës së organizuar nga KDI, e ku ishte duke folur kryeministri Hoti. Në momentin që
Bllokimi i Superiores, Rama cakton njeriun e sportit për të zgjidhur ngërçin e fillimit të kampionatit Superioria është shtyrë zyrtarisht me klubet që nuk janë dakort që kampionati të rinisë. Në lidhje me këtë ngërç Edi
Bujar Nishani humb njeriun e shtrenjtë, shpreh dhimbjen e madhe Ish-Presidenti shqiptar Bujar Nishani ka humbur një njëri të shtrenjtë të familjes. Nëna e tij është ndarë nga jeta d
Humb njeriun e shtrejnt, Miley Cyrus prek me postimin (FOTO&VIDEO) Miley Cyrus ka njoftuar në rrjetet sociale se ka humbur gjyshen e saj, Loretta Finley. Ajo ndau disa foto e video me gjy
Lajm i zi! Sabri Fejzullahu humb njeriun e dashur të familjes Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, ka njoftuar sot për ndarjen nga jeta të vëllait të tij, Shefki Fejzullahu. Ai k
Lajm i hidhur! Deputetja socialiste humb njeriun e shtrenjtë: Vëllai im i madh! Ka ndërruar jetë kunati i deputetes socialiste, Vilma Bello. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputetja përmes një post
Lajm i zi! Ditmir Bushati humb njeriun e shtrenjtë Ditën e sotme është ndarë nga jeta babai i ish-ministrit të jashtëm Ditmir Bushatit. Mësohet se Sulejman Bushati ka
Koronavirusi i merr jetën inxhinierit të njohur, fjalët prekëse të të afërmve Covid 19 i ka marrë jetën inxhinierit të njohur të pyjeve Ferdin Liçaj. Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e tij, teksa s
Ditë zie për këngëtaren shqiptare, humb njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Sot për këngëtaren Adelina Berisha është një ditë e trishtë. Ajo ka humbur gjyshen e saj dhe lajmin e ka dhënë përmes nj
"Zemra ime u thye", Arbenita Ismajli humb njeriun e afërt të familjes (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, ka treguar me anë të një postimi në rrjete sociale se ka humbur një nga personat e a
Frymëzimi i Mozzik, reperi publikon bisedat private me njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Suksesi i Mozzik nuk ka të ndalur. Ai është kthyer në një nga artistët më të pëlqyer të momentit. Por ku e gjen Mozz
Ish-deputeti demokrat humb njeriun e shtrenjtë: Do na mungojë prindi shembullor e fjalëpakë Ish-deputeti demokrat i Qarkut Dibër Xhemal Gjunkshi ka humbur nënën. Përmes një statusi në rrjetet sociale ai ka njoftu
"Për njeriun tim të shtrenjtë", Bieta Sulo bën urimin special për vajzën e Albanit Moderatorja Bieta Sulo ka treguar gjithnjë publikisht se me vajzën e Albanit, Joelle ka një marrëdhënie shumë të mirë.