999 rezultate për

njerit

Taksia kthehet përmbys mes rrugës, aksident i rëndë mes Tiranës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Bulevardin "Zhan d’Ark" në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se në ak
DETAJET/ Njërit plumb në ballë e tjetrit dy në bark, vëllai i sugjeroi autorit të vriste edhe veten Janë zbardhur të dhëna tronditëse nga vrasja e dyfishtë në Malësi të Madhe ku sot u gjet trupat e dy të rinjve, Vislon C
Dita e 9 e grevës së urisë, rëndohet gjendja e njërit prej naftëtarëve Dita e sotme shënon ditën e 9 të grevës së urisë për naftëtarët e Ballshit. Mësohet se stafi mjekësor ka shkuar në mj
Janë shkrirë akujt mes Ledrit dhe Babastars? Reperi fotografohet pranë njërit anëtarëve (FOTO LAJM) Fillimet e karrierës së tij, Ledri Vula, i pati në “Babastars” deri në 2012 kur ndau rrugët me grupin e njohur. Pas kësa
Nëna e njërit punonte në ministri, shtrohen në pediatri dy fëmijë të prekur nga COVID-19 Në spitalin e Pediatrisë që janë shtruar dy fëmijë me COVID-19, rreth moshës 2-vjeçare. Ndërkohë mësohet se mamaja e një
"U zbulua një mesazh", Artan Hoxha tregon çfarë u gjet në telefonin e njërit prej viktimave në Durrës Gazetari Artan Hoxha deklaron se hetuesit kanë gjetur një mesazh në te;efonin e viktimave në Durrës, që mund të çojë dir
PD nxjerr videon ku njërit prej emigrantëve të bllokuar në kufi i bie të fikët (VIDEO) Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka publikuar një video të dhimbshme ku një prej shqiptar
Koronavirusi ka "paralizuar" gjithë kampionatet në Europë, përvec njërit Pas shpërthimit të koronavirusit, të gjitha stadiumet evropiane i ka kapluar heshtja dhe të gjitha garat futbollistike j
Vendimi i Qeverisë gati: 2 javë pushim njërit prej prindërve me fëmijë të vegjël Qeveria ka bërë gati vendimin për t’i dhënë ditë pushimi njërit prej prindërve të punësuar në sektorin publik dhe privat
Mbetje kancerogjene nga Italia, flet gruaja e njërit prej të arrestuarve Gruaja e pronarit mallit që u kap në portin e Vlorës dhe në të cilin u tha se kishte mbetje të rrezikshme ka deklaruar
Zbulohet identiteti i njërit nga të vrarët në Kazino, ishte sportist i njohur Mundësi i përfaqësueses së Maqedonisë dhe anëtar i Klubit të mundjes “Tefejuz” Bunjamin Nuishi, është njëri nga viktimat
AKSIDENT/ Në gjendje të rëndë 4 shqiptarë: Njërit i ka dal syri... Katër të rinj kanë mbetur të plagosur, dy prej të cilëve në gjendje shumë të rëndë, kur makina e tyre doli nga rruga kët
ATENTATI/ Analisti: Nesër do mësoni emrin e njërit prej vrasësve me pagesë I ftuar në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan, analisti Lorenc Vangjeli thotë se ditën e nesërme pritet të bëhet p
Breshëri ndaj policisë, zbulohet identiteti i njërit prej grabitësve të dyshuar të bankës në Shtime (FOTO LAJM) Adil Krasniqi, 33 vjeç nga Kolovica e Prishtinës, është personi i kërkuar për grabitjen e armatosur të ndodhur të hënën
"Oh bre Baki..."! Fjalët e para të familjarit të njërit prej viktimave të tragjedisë në Prishtinë Dita e djeshme për banorët e lagjes “Mati 1” në kryeqytet ishte e kobshme. Ata u tmerruan nga ajo çka panë. Dy familje n
Flet motra e njërit prej të plagosurve: Kjo është e vërteta e konfliktit Ndërkohë që Policia e Kosovës ka thënë se ende nuk dihen motivet që çuan deri te ngjarja e rëndë në lagjen “Mati 1” në k
Masakra për çështje pronash, del emri i viktimës në Prishtinë Ndërkohë që Policia e Kosovës ka thënë se ende nuk dihen motivet që çuan deri te ngjarja e rëndë në lagjen “Mati 1” në k
Morena Taraku heq të gjithë kolegët nga Instagramin, përveç njërit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, është goxha aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përd
Turp, një zjarrëfikës dyshohet se vodhi telefonat e njërit prej viktimave në Rahovec Të premten e 26 korrikut, në fshatin Bërnjak të Rahovecit ka ndodhur një aksident trafiku ku si pasojë e tij dy persona
Aksidenti me pasojë një të vdekur, informacionin zyrtar i policisë Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Vorë, ku për pasojë ka humbur jetën një person. Mësohet se në aks