999 rezultate për

njeri-tjetrin

Ofenduan policët, çifti i të rinjve në Tiranë e pëson keq: Po shanim njëri-tjetrin! Dita të hidhet në erë dhe nga një pyetje. Jo vetëm kaq, por po nuk u përgjigje siç duhet, mund të futesh në siklete ekst
Publikuan pamjet intime, zbulohet e vërteta e lidhjes së Robertit me modelen italiane (FOTO LAJM) Robert Berisha ka qenë një nga emrat më të përfolur këto ditët e funidt. Kudo në mediat rozë kryelajm ishte: Robert Beri
Covid-19 falimenton edhe Rihanna-n (FOTO LAJM) Pandemia Covid-19 ka shkaktuar falimentimin e shumë bizneseve dhe nga kjo është prekur edhe këngëtarja me famë botërore,
Sekreti i një martese të lumtur nga Joe dhe Jill Biden, prej 43 vitesh bashkë (FOTO LAJM) Joe Biden dhe partnerja e tij Jill janë në krahët e njëri-tjetrit prej 43 vitesh dhe sigurisht që historia e tyre ka pas
Aksident tragjik: Makinat bëhen copë, të plagosur dhe një viktimë në Levan-Vlorë Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Levan-Vlorë. Raportohet se janë përplasur dy automje
I lidhur me Vildane Zenelin?Jon Gjebrea u jep fund gjithë thashethemeve (FOTO LAJM) Vildane Zeneli dhe Jon Gjebrea po përfliten prej muajsh për një lidhje dashurie me njëri-tjetrin. Në mediat rozë është s
Nuk kanë fund aksidentet, përplasen BMW dhe Fiati në Lezhë Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë-Shëngjin. Mësohet se dy automjete njëra tip BMW dhe tjetra tip Fiat përplasen
Po rriheshin me njëri-tjetrin, arrestohen babë e bir në Vlorë Babë e bir janë arrestuar nga policia e Vlorës pasi ushtruan veprën penale “Dhuna në familje”. Sipas policisë, u arre
Dolën çift nga Për'puthen 1, Geri zbulon pse u nda nga Ina (VIDEO) Shkaktoi jo pak bujë disa javë më parë një deklaratë e Ina Kollçakut e cila thoshte në një Instastory se ajo dhe Geri ja
Për të gjithë kuriozët, Mozzik sapo zbuloi si u ribashkua me Loredanën (FOTO LAJM) Mozzik u shpreh disa javë më parë se nuk është ribashkuar me Loredanën dhe se nuk do të kishte turp ta pranonte nëse do
Tashmë s'ka më dyshime! S4MM i jep fund martesës (FOTO LAJM) Prej ditësh raportohet se reperi S4MM dhe partnerja e tij Filis Ismaili po kalojnë një krizë në marrëdhënien e tyre në ç
Çfarë ka ndodhur mes Fatjonit dhe Anës: Puthje, ledhatime dhe zhveshje! (FOTO&VIDEO) Takimi i Anës dhe Fatjonit është i fundit i tyre, për këtë javë. Ata zhvilluan një takim ndryshe në një fushë “paint
Tea e Andi më të dashuruar se kurrë: Hajde tek shpirti jot ti! Andi dhe Tea janë treguar shumë të afërt me njëri-tjetrin edhe në takimin e radhës. Ata u ulën pranë njëri-tjetrit në
Deklaruan se janë vetëm për njëri-tjetrin, por çfarë mendon mami e Andit për Tean Për’Puthen ditën e sotme vjen me një paraqitje krejt tjetër, ku konkurrentët, moderatorja Bora Zermani dhe analisti Arja
Konfirmuan ribashkimin, Dafina dhe Dj Geek shijojnë një takim romantik me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek konfirmuan ditën e djeshme atë që të gjithë fansat po prisnin prej kohësh, ribashkimin e tyre.
"Ata nuk flisnin me njëri-tjetri", lojtari i Levantes zbulon kaosin te Barcelona Barcelona u rikthye tek fitorja në fundjavë përballë Levantes, ndeshje të cilën katalanasit e fituan me rezultatin 1-0.
Do të përballen me njëri-tjetrin në Champions, Neymar për Messin: Shihemi së shpejti miku im PSG-ja do përballet me Barcelonën në kuadër të 1/16 së finales të Ligës së Kampionëve. Ylli i "Parisienëve", Neymar k
I dhanë fund lidhjes? Sindi publikon pamjet romantike me Seldin (FOTO LAJM) Seldi Qalliu dhe partnerja e tij Sindi u përfolën për një ndarje disa ditë më parë, për shkak se kishin fshirë nga rrjet
Më afër se kurrë, Tea dhe Andi i shprehin dashurinë njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Andi dhe Tea janë një ndër dyshet më të preferuara të publikut dhe që pritet të dalin çift nga "Përputhen". Të ftuar në
"E kuptojmë shumë mirë njëri-tjetrin", Loredana flet për Mozzik dhe ribashkimin me të (VIDEO) Në dokumentarin për jetën e Loredanës u shfaq edhe Mozzik, i cili i befasoi të gjithë fansat me deklaratat e tij. Ai u s