999 rezultate për

njeri

Rama sulmon Bashën dhe Kryemadhin: Njëri kukull në duart e gogolit, tjetri "mamadhi" Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Berat nga ku ka folur lidhur me kreun e opozitës Lulzim Basha dhe gjithas
Rakacolli për përdorimin e urbanëve: Është zgjedhje personale, nuk ju detyron njeri Rakacolli gjatë mbledhjes së ekspertëve ka folur edhe lidhur em akuzat që janë ngritur shpeshherë në rrjet lidhur me num
Ditë zie për Sindin e "Përputhen", humb njeriun e shtrenjtë të familjes (FOTO LAJM) Konkurrentët e “Përputhen” janë padyshim disa nga personazhet më të komentuar të momentit. Duke qenë se janë çdo ditë në
LSI doli e vetme, "njeriu" i Bashës zbulon çfarë do të ndodhë pas zgjedhjeve Alfred Rushaj, drejtues i fushatës elektorale të PD-së, që ka qenë edhe negociatori i demokratëve për marrëveshjet me al
Njeriu i momentit te Interi, Lukaku: Thashë shumë gjëra nga adrenalina Romelu Lukaku është njeriu i momentit te Inter, teksa në derbin e fundit ndaj Milan shënoi një gol dhe dhuroi një asist.
E tradhtoi Rama? Tom Doshi hedh "grepat" tek opozita, kapet me njeriun e Berishës (FOTO LAJM) Ish-deputeti Tom Doshi duket se ka nisur të lëvizë të gjithë "gurët" për t'u bërë pjesë e zgjedhjeve më 25 Prill. Ndë
"Mami kam njohur njërin në Tik Tok dhe nuk kthehem më", 33 vjeçarja braktis burrin dhe fëmijët Një 33-vjeçare, nënë e katër fëmijëve është shpallur në kërkim nga policia e Tiranës jo vetëm sepse ka braktisur të mitu
A jeni njëri prej tyre? Njerëzit me zemrën më të madhe iu përkasin këtyre shenjave të horoskopit Ekzistojnë disa njerëz të cilët bëjnë gjithçka për të tjerët. Ata janë shumë bujar dhe ndodhen gjithmonë aty për t’i ndi
Kush do të jetë fatlumja? Saimiri bën deklaratën e fortë: Jam i vendosur kë do zgjedh! Emisionit të dashurisë “Love Story” dalëngadalë po i vjen fundi. Vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e këtij
OBSH në alarm! Shënohet rasti i parë i "gripit të shpendëve" tek njeriu në Rusi Rusia ka regjistruar rastin e parë në botë lidhur me një virus të quajtur "gripi i shpendëve", ose ndryshe AH5N8, i cili
"Më mban peng babai", detaje të reja nga zhdukja misterioze e Princeshës së Dubait Familja mbretërore e Dubait thotë se Princesha Latifa është “nën kujdes në shtëpi” pasi BBC siguroi video në të cilat aj
Ofenduan policët, çifti i të rinjve në Tiranë e pëson keq: Po shanim njëri-tjetrin! Dita të hidhet në erë dhe nga një pyetje. Jo vetëm kaq, por po nuk u përgjigje siç duhet, mund të futesh në siklete ekst
Plas konflikti në Shkodër, plagoset 30 vjeçari Një konflikt ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në shkodër. Dy persona janë konfliktuar duke lënë të plagosur njërin
Suarez i prerë: Nuk më largon njeri, iku kur dua vetë Verën e kaluar, transferimi më i mirë i Atletico Madridit, doli të jetë sulmuesi Luis Suarez. Uruguaiani ka qenë vend
Ditë dhimbjeje për Topallin, humb njeriun e shtrenjtë Jozefina Topalli ka humbur nënën e saj ditën e sotme. Lajmin e dhimbshëm kryetarja e partisë “Lëvizja për ndryshim”
Lajm i trishtë! Arbana Osmani humb njeriun më të dashur që e rriti (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin e trishtë se gjyshi i saj është ndarë nga jeta.
Bushati sulmon ministren e Ramës: Inskenim! Dhe njeriun më të duruar e bëjnë vrasës! Mbrëmja e djeshme ka qënë një natë e vështirë për shumë shqiptarë të cilët mbetën të bllokuar për orë të tëra në akset k
Publikuan pamjet intime, zbulohet e vërteta e lidhjes së Robertit me modelen italiane (FOTO LAJM) Robert Berisha ka qenë një nga emrat më të përfolur këto ditët e funidt. Kudo në mediat rozë kryelajm ishte: Robert Beri
Covid-19 falimenton edhe Rihanna-n (FOTO LAJM) Pandemia Covid-19 ka shkaktuar falimentimin e shumë bizneseve dhe nga kjo është prekur edhe këngëtarja me famë botërore,
"Ma theve zemrën", Adrola Dushi njofton humbjen e njeriut të shtrenjtë të familjes (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi ka ndarë sot një lajm të hidhur në rrjetet sociale. Mes dhimbjes së madhe, A