999 rezultate për

njerezit

"Ne njerëzit po i përkeqësojmë gjërat", 6 detaje që ndryshuan me pandeminë Në historinë e kohës tonë, dëmi politik i shkaktuar nga presidenti Donald Trump do të figurojë në mënyrë të dukshme. Por
Mbretëresha Elizabetë thirrje qytetarëve: Vaksinohuni, mendoni për të tjerët Mbretëresha Elizabeth e cila mori dozën e parë të vaksinës COVID-19 muajin e kaluar, inkurajon britanikët të ndjekin she
"Princi" i Libofshës flet për lidhjen treshe: Njerëzit tradhtojnë, unë them të vërtetën Jarl Alexandre de Basseville i njohur ndryshe si "Princi i Libofshës" është shprehur se ai është një njeri tradicional d
Kërcënuan njerëzit për vota? Kallëzohet në SPAK Taulant Balla Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, u shpreh sonte se ka depozituar në SPAK ditët e fundit një kallëzim penal
Meghan në publik pas lajmit të shtatzanisë, por njerëzit u fiksuan pas unazës me safir Në daljen e parë publike, pas lajmit të shtatzënisë së dytë, njerëzit ishin gjithë sy e veshë tek Meghan Markle. Në
3 mënyra për të kuptuar nëse ke lindur për të qënë biznesmen Ndërmarrësia është një instikt. Disa e kanë të lindur e disa jo. Ekzistojnë 3 mënyra për të kuptuar nëse je i programuar
Njerëzit me zemër të gjerë i përkasin këtyre 2 shenjave të horoskopit Ekzistojnë disa njerëz të cilët bëjnë gjithçka për të tjerët. Njerëzit me zemër të gjerë i përkasin shenjave të horos
Mamaja e Beyonce-s i del në krah dhëndrit: Të dua shumë (FOTO LAJM) Jay Z duket se është me fat pasi vjehrra e tij ka një vlerësim shumë të madh për të. Tina Knowles, e ka lavdëruar me një
Nga maji në Britani lejohet sek*i me njerëz me të cilët nuk banoni në një shtëpi Qeveria britanike e kryeministrit Boris Johnson tha sot se nëse plani i daljes nga izolimi i koronavirusit nuk ka të pap
Brenda spitalit famëkeq ku sterilizoheshin pa dëshirë njerëzit me ngjyrë (FOTO LAJM) Së fundmi në rrjet po qarkullojnë disa pamje nga fotografi i njohur Leland Kent i cili përmes pamjeve zbulon historinë
A jeni njëri prej tyre? Njerëzit me zemrën më të madhe iu përkasin këtyre shenjave të horoskopit Ekzistojnë disa njerëz të cilët bëjnë gjithçka për të tjerët. Ata janë shumë bujar dhe ndodhen gjithmonë aty për t’i ndi
"Jemi me Zidane deri në vdekje", Mendy flet para ndeshjes me Atalantën Mbrojtësi i Real Madridit, Ferland Mendy ka konfirmuar se skuadra e mbështet trajnerin Zinedine Zidane. Tekniku fra
Historia e pazakontë e 51-vjecares: Më humbi burri, tani jetoj me shokun e tij të ngushtë! 79-vjecari u largua nga banesa e tij në Shkozet të Durrësit më 8 nëntori i vitit 2013. Ai mori rrugën drejt Mallakstrës
Oksimetri nuk funksionon njësoj tek të gjithë njerëzit: Ç'duhet të dini Oksimetri në luftën kundër koronavirusit ka qenë një nga mjetet thelbësore për personelin mjekësor dhe njerëzit e infekt
Pse njerëzit u besojnë lajmeve të rreme?! Pse njerëzit u besojnë lajmeve të rreme? Ja arsyet psikologjike Jacqueline F. ra pre e një lajmi të rremë në Instagram
6 sjellje që i largojnë njerëzit nga ju Njerëzit që ju duan ose ju njohin do ju pranojnë gjithmonë për atë që ju jeni. Mirëpo ka disa sjellje negative ose jo sh
Rama për spitalet: Kur morëm ne detyrën, njerëzit vareshin në kangjellat e QSUT Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Fier, kur ndër të tjera është ndalur edhe tek çështja e spitaleve. Rama e cilëso
Studimi nxjerr të dhëna befasuese, zbulohen për herë të parë 2 ngjashmëritë midis njerëzve dhe delfinëve Delfinët kanë zhvilluar një numër të tipareve të ngjashme të personalitetit me njerëzit, pavarësisht se kanë evoluar në
Sherr në studio, Elisa Spiropali e pranon: Njerëzit janë ende në çadra! Ministrja Elisa Spiropali është përplasur me gazetarët Robert Rakipllari dhe Agron Gjekmarkaj. Në një lidhje me Skype
7 gjëra që njerëzit me vetëbesim i thonë gjithmonë Nga të gjitha tiparet e personalitetit, besimi mund të jetë shumë i lidhur me suksesin. Në biznes, kjo e ndihmon një per