999 rezultate për

njera

Sfida e radhës mes motrave, kush e veshi më bukur të kuqen (FOTO LAJM) Marina dhe Luana edhe këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel
Sherr mes kunatave në Dibër, njëra nxjerr çiften Një sherr mes kunatash për fat të mirë nuk është finalizuar më dëme të tjera pavarësisht se është nxjerrë edhe një armë.
Sfidë mes motrash, kush e veshi më bukur fustanin e zi? (FOTO LAM) Marina dhe Luana këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel.
"Teta Pana e theve", Xhemi dhe Arbana si fëmijë në shoqërinë e njëra-tjetrës (FOTO LAJM) Dy mikeshat e ngushta, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu ndajnë shumë kohë së bashku dhe këtë e kanë treguar gjithmonë përme
Konkurrencë e hapur, Luana tregon me krenari rezultatin triumfues ndaj Marinës (FOTO LAJM) Motrat Vjollca të shtunën që lam pas ishin në një sfidë të hapur me njëra-tjetrën. “Klanifornia” dhe “Shiko Kush Luan” u
Luana apo Marina, kush u vesh më bukur në sfidën e javës? (FOTO LAJM) Marina dhe Luana këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel.
Enca dhe Dhurata Dora nën shoqërinë e njëra-tjetrës, çfarë po kurdisin (FOTO LAJM) Enca është padyshim këngëtarja më ekstravagante e estradës shqiptare. E kemi parë gjithnjë shumë të kuruar në rrjetet so
Nuk flisnin me njëra-tjetrën: Big Mama hyn në mes Tunës dhe Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Tuna, Big Mama dhe Adelina Tahiri janë parë si kurrë më parë në shoqërinë e njëra-tjetrës. Bigu dhe A
Mahnitëse, si i shpëtojnë bletët jetën njëra-tjetrës (VIDEO) Bleta është studiuar prej kohësh për mënyrën sesi funksionon, si dhe për sjelljen që kanë ndaj njëra-tjetrës. “DailyM
Fatma e "Thumbit" prezantoi motrën dhe janë njëra më kaçurrelse se tjetra (FOTO LAJM) Fatma Haxhialiu, një nga moderatoret më të komentuara e më të ndjekura në rrjete sociale, ka rënë gjithnjë në sy për pam
Aksident i rëndë në Elbasan, 3 të plagosur Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd. Mesohet se dy
Njihuni me dy velinat e reja të "Fiks Fare", njëra brune tjetra bjonde (FOTO LAJM) "Fiks Fare" ka dy bukuroshe të reja si velina në sezonin e ri. Pas audicioneve të zhvilluara, fituese janë shpallur Daja
LVV-së dhe LDK-së ua ka qejfi koalicionin por asnjëra nuk e lëshon kryeministrin Ende pa u caktuar ndonjë datë për zgjedhjet e reja partitë politike në Kosovë kanë nisur t’i shpërfaqin preferencat e ty
Makinat përplasen kokë më kokë në Fier, dy të plagosur Një aksidenty ka ndoshur në afërsi të zonës së njohur si fermë, në periferi të qytetit të Fierit. Koke me koke me nj
Po kalonin Vjosën në këmbë, i rrëmbeu rrjedha: Njëra mbytet, tjetra në spital Dy shtetase i ka rrëmbyer rrjedha e lumit Vjosë duke shkaktuar vdekjen e njërës prej tyre. Ndërkohë tjetra është transpo
Aksident i rëndë në Prrenjas, përplasen dy makina (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë është regjistruar pak momente më parë në rrugën e Prrenjasit. Dy makina janë përplasur më njëra
Identike, Xhemi Shehu zbulon kopjen e saj që nuk e kishim vën re (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e spektaklit të humorit “Portokalli”, Xhemi Shehu, ndan herë pas here me ndjekësit në rrjete social
U tha se nuk flasin me njëra-tjetrën, Kida sqaron raportin me Taynën (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u përhap një lajm ku thuhej se këngëtarja e njohur Kida nuk kishte marrëdhënie të mira me repe
Deri dje ishin shoqe të ngushta, sot Fjolla thumbon Fifin live në emision Ato kishin një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën, mirëpo sipas disa mediave kosovare, Fjolla dhe Fifi i kanë pr
Njëra më e bukur se tjetra, njihuni me 4 motrat bukuroshe të Arbenitës (FOTO LAJM) Ajo tërhoqi vëmendjen me lidhjen e saj romantike me reperin Fero, por arsyeja më e madhe se përse Arbenita Ismajli njihe