999 rezultate për

njeqind

Vuçiç: Tokat serbe nuk i bashkojmë dot Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç tha në Novi Sad, në një ceremoni që shënon 100 vjetorin e aneksimit të Vojvodinës
Murinho del kundër dëshirës së De Geas Në një konferencë për shtyp Jose Mourinho ka insistuar se largimi i David De Gea nuk është i mundru. "Unë mund të gar
Njihuni me babain e njëqind fëmijëve (VIDEO) Holandezi Ed Houben është personi i cili ka më shumë fëmijë në botë. Ndryshe ai njihet si personi më pjellor në botë, kë
Njëqind vjet histori ngatërresash ballkanike! Nga Dorian Koçi Krisma e një kobureje që mori jetën e Arkidukës Franc Ferdinant dhe së shoqes së tij, Princesh
Samarxhiç: Serbia do ta njohë pavarësinë e Kosovës Akademiku serb, njëkohësisht kryetar i Lëvizjes Shtetbërëse të Serbisë Slobodan Samarxhiç është shprehur se Serbia i ka
Dronët që kryejnë funksionin e korrierit (FOTO-LAJM) Një banor i qytetit kinez i Dongguang, në jug të vendit, fotografon një objekt i paidentifikuar fluturues në lartësi të
Monedha njëqind trilion dollarë që vlen 10 dollarë Në vitin 2008, gjatë periudhës së hiperinflacionit kjo kartëmonedhë kushtonte 100 trilionë dollarë ndërsa sot ajo vlen v
Si e nxijmë historinë në njëqind vjetor Përgjatë këtyre muajve, në atmosferën e përkujtimit të 100 - vjetorit të Pavar&e
Shqiptarët, njëqind vjet vetmi! Është kohë e fundit që vlerësimeve mbi Maqedoninë dhe mbi shqiptarët ti u hapet rrug&
Vargas nën mbikqyrjen e Juventusit Juventusi është i gatshëm të përfshijë Amaurin dhe Jorge Martinez për lojtarin e Fiorentinas,Juan Vargas.Ky i fundit pri