999 rezultate për

njepasnjeshme

Gafat e njëpasnjëshme, Hajdari: Nuk më shqetësojnë kritikat! E ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News24 deputetja Rudina Hajdari komentoi situatën politikën politike në vend, seancën
2 tërmete të fuqishme trondisin Shqipërinë Dita e sotme ka rikthyer tërmetet në qarkun e Korçës. Vetëm pak minuta më parë janë ndjerë dy lëkundje të njëpasnjës
Motorristi shpëton për mrekulli pas dy aksidenteve të njëpasnjëshme (VIDEO) Fati i ka trokitur dy herë një motorristi i cili arriti të mbijetonte pas dy aksidenteve të njëpasnjëshme, shkruan Alb
Lubonja për abuzimet e njëpasnjëshme: Ka raste konkrete në administratë Analisti i njohur Fatos Lubonja duke komentuar abuzimet nga policët në dy rastet në Kosovë dhe Shqipëri, duke treguar a
Shkundet Shqipëria, ku ranë tërmetet e njëpasnjëshme Shqipëria është lëkundur nga disa tërmete të njëpasnjëshme ditën e sotme. Në mesditë ka pasur dy lëkundje në Korçë
Lloris i jashtëzakonshëm, bëri katër pritje të njëpasnjëshme mbrëmë për Francën (VIDEO) Mbrëmë në stadiumin ‘Stade du Roudourou’, Kombëtarja e Francës e zhvilloi një ndeshje miqësore me Kombëtares e Islandës,
Sukseset e njëpasnjëshme, Era Istrefi poston selfien legjendare Këngëtarja shqiptare, Era Instrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith dhe Niki Xhem k
Valverde: Qëllimi ynë ishte që të ktheheshim tek fitorja pas dy barazimeve të njëpasnjëshme Ernesto Valverde thotë se fitorja 2-0 e Barcelonës ndaj Eibar ishte një ndeshje shumë e vështirë. "Ka pasur shumë ten
Jugu i Shqipërisë lëkundet nga dy tërmete të njëpasnjëshme Dy lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti janë shënuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Gjirokastrës. Sipas Institutit të G
Habit Manjani: Ramës t’i kufizohet mandati Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani me anë të një postimi në Tëitter ka hedhur propozimin e kufizimit të mandatit të
Dy shpërthime të njëpasnjëshme trondisin Kabulin, 21 të vdekur dhe mbi 40 të plagosur Dy shpërthime të njëpasnjëshme kanë tronditur sot Kabulin. Sulmet kanë ndodhur pranë Parlamentit afgan në Kabul, duke lë
Ambasada ruse në Damask bie pre e sulmeve të njëpasnjëshme Ambasada ruse në Damask të Sirisë është sulmuar dy herë gjatë ditës së sotme, konfirmoi Ministria e Jashtme ruse të mërk
Gafat e njëpasnjëshme/ Ledina Çelo: Nuk jam për këtë punë (VIDEO & FOTO) Dalja e Ledina Çelos në natën e parë të Festivalit në RTSH, ku u shfaq me një fustan tejet transparent i cili i vinte në
Greqia goditet nga një tjetër tërmet Një tjetër tërmet ka goditur mëngjesin e sotëm ishullin Samos në Detin Egje. Sipas Institutit Sizmiologjik të Athinës
Incidentet me armë në veri, qytetarët të pasigurt Pas incidenteve të njëpasnjëshme me armë në veriun e Kosovës në të cilin mbetën të vrarë dhe të plagosur, e kanë detyrua
Blancco Technology Group/ Apple po shfaq probleme të njëpasnjëshme Një studim i kryer nga Blancco Technology Group ka rezultuar që paisjet Apple po shfaqin probleme të njëpasnjëshme. B
Aventurieri danez zbulon bukuritë e Malit të Sharrit (VIDEO) Mads Toubkal është një udhëtar danez dhe aventurier, i cili drejton projektin për aventurë Montem, në të cilën lë gjurmë
Qeni që ndihmon të zotin në lëvizje (VIDEO) Qeni e kemi thënë shpesh se është një kafshë besnike dhe për më tepër mund të themi se ai është miku më i mirë për njeri
Nostalgjike, Rita tregon foto nga fëmijëria (FOTO LAJM) Rita Ora, çdo ditë është pjesë e medias rozë për shkak të suksesit të jashtëzakondshëm, por pa lënë pas edhe ndarjet e n
5 tërmete të njëpasnjëshme lëkundin Shqipërinë UPDATE - Lëkundje të forta sizmike janë ndjerë mëngjesin e sotëm pothuajse në të gjithë Shqipërinë. Tërmeti i parë ë