999 rezultate për

njejtet

Gazetari Koka flet nga protesta: Ligjin e hartuan të korruptuarit Po mbahet para Parlamentit protesta e gazetarëve kundër paketës Anti-shpifje të propozuar nga Kryeministri Rama. Gaze
Hodhën të njëjtët numra në lotari, shokët e ngushtë bëhen milionerë brenda natës Dy shokë të ngushtë u shndërruan në milionerë brenda natës pasi vendosën të njëjtat numra në llotarinë kombëtare. Ngjarj
Artan Hoxha: Besmirin e kam takuar disa herë, është e njëjta dorë, të njëjtët vrasës Gazetari Artan Hoxha ka reaguar eleminimit të 35-vjeçarit Besmir Hida, mëngjesin e sotëm në një nga lokalet e Lushnjës.
Braçe: Të njëjtët politikanë për 30 vite dogjën dy breza, i treti është shumë Lidhur me situatën politike në vend ka reaguar dhe zv. kryeministri Erion Braçes. Sipas tij, e njëjta politikë që shkatë
Xhafaj godet Tahirin për drogën: Me të njëjtët policë ndryshova realitetin Rezultatet e antitrafikimit në 2018, Xhafaj: Krenar për çfarë bëmë. Përçmim për të gjithë ata që kanë hedhur baltë D
Sillni makina plot me para në Shqipëri, detaje të reja nga kushërinjtë Vladi Mbrëmjen e djeshme në studion e emisionit Opinion, gazetarja e njohur Klodiana Lala u shpreh se dy kushërinjtë Vladi të
Spalleti nuk sakrifikon për Juventusin, me të njëjtët edhe kundër Chievos Interi po përgatit ndeshjen me Chievon, në program për t’u luajtur këtë të diel, në ‘San Siro’, më shpresën se do të mun
Të rinjtë që qëlluan Ramën, të njëjtët që i kënduan Berishës në Lalz Grupi të të rinjve që sulmoi ditën e djeshme me vezë kryemin istrin Edi Rama janë të së njëjtës organizatë të rinjsh që
Grabiten me armë 2 dyqane brenda pak minutash, dyshohet për të njëjtët autorë Persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur brenda pak minutash dy dyqane veshjesh në kryeqytet. Rreth orës 19:30
Top 11 i "gjyshërve" në Serie A (FOTO LAJM) Kush mund të thotë se futbollistët mbi 30 vjeç duhet të mendojnë të varin këpucët në gozhdë? Asnjë, por edhe ata që e th
LSI kërkon të bëjë diversion Axhenda e takimeve të kandidatit për postin e kreut të PD-së, Sokol Olldashi ishte e përqëdruar ditën e sotme në Lushnjë
Rama, jo kandidat i Qarkut të Tiranës Kreu i Partisë Socialiste nuk ka vendosur ende se në cilin qark do të jetë kandidat për deputet por Rama pranon se është
William dhe Kate, 80 vjeç (FOTO LAJM) Ja se si do të duken William dhe Kate, Duka dhe Dukesha e Cambridge, kur të jenë 80 vjeç. Kjo është vepër e Nikolett Mer