999 rezultate për

njejtes

Dy zonja të pensionuara jetojnë ëndrrat e tyre në këtë shtëpi komode në pyll (VIDEO) Të gjithë ne ëndërrojmë që të plakemi me dinjitet. Të gjithë të pensionuarit që pyesim se ku do të donin të jetonin p
Nora Istrefi dhe Jonida Maliqi bëjnë "xing" me fustanin mijëra eurosh (FOTO LAJM) E para e veshi Jonida. E mirënjohur tashmë si ikonë e modes në Shqipëri, këngëtarja e kombinoi futanin e gjatë ngjyrë
Si ndryshojnë edhe personazhet e animuar nga një shtet në tjetrin (FOTO LAJM) Ndonjëherë shfaqjet e animuara ndryshohen në vende të ndryshme kur përkthehen. Përveç kësaj, shumë personazhe të anim
Ndalohen 21 emigrantë të paligjshëm, 13 prej tyre të të njëjtës familje Shqipëria vijon të jetë pikë tranziti për emigrantët që vijnë nga vendet e Lindjes kryesisht më destinacion shtetet e Eu
Si ndryshojnë edhe personazhet e animuar nga një shtet në tjetrin (FOTO LAJM) Ndonjëherë shfaqjet e animuara ndryshohen në vende të ndryshme kur përkthehen. Përveç kësaj, shumë personazhe të an
Indi, për tre muaj kanë lindur 216 foshnje të së njëjtës gjini Asnjë prej 216 fëmijëve të lindur në 132 fshatra të Indisë gjatë tre muajve të fundit nuk ishin vajza. Ekziston dyshi
Gjenden të vdekur të vende të ndryshme, 4 anëtarët e së njëjtës familje (FOTO LAJM) Katër anëtarët e një familjeje në Britaninë e Madhe janë gjetur të vdekur në dy lokacione të ndryshme. Trupat e babai
Para martesës: Blero blen shtëpi të re me çmim marramendës Blero dhe Afrona, janë një nga çiftet më simaptike dhe më të përfolur në shoëbizin shqiptar. Këngëtari shumë i dashu
Pamje të rënda, tre fëmijët e së njëjtës familje mbyten tragjikisht (FOTO & VIDEO) Tre fëmijë të vegjël nga e njëjta familje u mbytën në hapësirën e 30 sekondave në një fshat kinez javën e kaluar,përcjel
Viktimat në Rahovec, ishin nisur për dasëm Po vazhdojnë hetimet për aksidentin tragjik që i mori jetën tre personave në hyrje të Rohovecit. Si pasojë e aksiden
Benzema mund të jetë gati ndaj Juventusit Lajme të këqija për Massimiliano Allegrin dhe Juventusin e tij. Sipas asaj që shkruan sot e përditshmja spanjolle "Marca
Aksident i rëndë në Greqi, 1 i vdekur e 7 të plagosur (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në aksin Athinë – Lamia, km 61, në Greqi, si pasojë e të cilit një vajzë 28-vjeça
Viktimat në aksidentin e Ramalisë pjesëtar të së njëjtës familje MPB ka dhënë detaje lidhur me aksidentin e rëndë që ndodhi në fshatin Ramali pranë Kumanovës. Sipas të dhënave polico
Dy nxënës në Mitrovicë theren me thikë Sot në Mitrovicë nxënësit L.H. 18-vjeç dhe, F.F.19-vjeç, janë therur me thikë nga nxënës të cilët i përkisnin të njëjtës
Beyonce pro martesave gay Ndërsa Gjykata e Lartë e Kalifornisë ka nisur debatin mbi mundësinë e lejimit ligjor të martesave të të njëjtës gjini, B
Zvicër, bandat vrasin dy shqiptare të së njëjtës familje Dy shqiptarë nga Kosova, babë e bir, janë vrarë gjatë natës së kaluar në qytezën Oensingen të Zvicrës një i tretë ka mbe