999 rezultate për

njejten

Kunata si Gigi dhe Dua, vajzat veshin rrobat e njëra-tjetrës (FOTO LAJM) Gigi Hadid dhe Dua Lipa, kunata, me shumë mundësi fusin duart nëpër garderobat e njëra-tjetrës. Të dielën, të dyja vajza
Lopa "pushton" korsinë e shpejtësisë në Sauk, ndërhyn policia (VIDEO) Një lopë ka dalë në korsinë e shpejtësisë në rrethrrotullimin e Saukut duke sfiduar shoferët. Në videon e publikuar
Kujt i shkon më shumë? Marina dhe Xhensila bëjnë xing me të njëjtën veshje (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj ishte një nga të ftuarat speciale në spektaklin “Portokalli”. Këngëtarja performoi “Çelsin e zemrës
Kim dhe Beyonce nuk i kanë punët mirë, por çfarë ndodhi kur u përballën në të njëjtën festë (FOTO LAJM) Beyonce dhe Kim Kardashian ishin të dyja të ftuara në festën e Krishtlindjes të Lorraine Schwartz’s në Blind Dragon, Wes
Fatma dhe Aulona shtatzënë për herë të dytë, në të njëjtën kohë (FOTO LAJM) Dy moderatoret e "ThumbOn", Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu janë shoqe dhe kolegesh prej vitesh. Ato shihen shumë shpes
Ndryshimet në Nations League, Shqipëria dhe Kosova mund të bien në të njëjtën ligë Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA ka ndryshuar formatin e Ligës së Kombeve për sezonin e ardhshëm. Së fun
Rita Ora mban fjalën, nis rindërtimi i shtëpisë së famlijes së prekur nga tërmeti Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, premtoi se do të rindërtonte banesën e një prej familjeve të prekura nga
"Ne po martohemi", Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani zbulojnë unazat e martesës (FOTO LAJM) Së shpejti jo një po dy dasma, Armina Mevlani dhe Jonida Maliqin më në fund do i shohim teksa të kurorëzojnë dashurinë e
Anjeza Shahini vesh gjithmonë të njëjtën xhaketë? Këngëtarja sqaron arsyen madhore (FOTO LAJM) Anjeza Shahini publikon momente të ndryshme nga përditshmëria e saj me vajzën e vogël, apo pranë partnerit të saj. Pak m
Si në filma, vëllezërve binjakë i lindin fëmijët në të njëjtën ditë Dy vëllezër binjakë identikë nga Minesota në SH.B.A. mirë që ndajnë të njëjtën ditëlindje, por tani edhe djemtë e tyre t
Dash Shehi i kthehet me të njëjtën monedhë Ramës: Jashtë Europe nuk na la rakia, po krimi dhe kokaina që pi ti Dash Shehi i është përgjigjur fyerjes së bërë mbrëmë në një emision televiziv nga ana e kryeministrit Edi Rama. Kreu i L
Janë identik, njihuni me sozinë e Ledri Vulës (FOTO LAJM) Lajm i mirë. Ledri Vula ka dikë që i ngjan dhe i ngjan shumë! Më e bukura është se i ashtuquajturi "sozia" e tij, ndodhe
Basha bashkëbisedim me gazetarët në të njëjtën orë me tryezën e OSBE Kryetari i PD, Lulzim Basha do zhvillojë një bashkëbisedim me gazetarët në të njëjtën kohë që do zhvillohet edhe tryeza
Drini Zeqo partner besnik, kapet "mat" me të njëjtën vajzë edhe pas një viti (FOTO LAJM) Ai është djali simpatik, i cili ka shumë vite që na bën shoqëri mbrëmjeve, teksa lexon lajmet në edicionin qendror në Tv
Të ndarë, por në të njëjtën shtëpi: Po sikur të jetë më mirë se divorci? Tjetër gjë është dashuria dhe tjetër gjë është martesa. Duhej të na e kishin mësuar që në edukatën qytetare këtë gjë, po
Në të njëjtën ditë këngëtareve shqiptare u vjedhin Instagramin dhe shikoni ç'bëjnë (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë kthyer në një pjesë të pandarë tonën aq më tepër për personazhet e famshëm të cilët e përdorin shum
I mbijetuari i Luftës së Kosovës rrëqeth me historinë: U ekzekutuan 23 fëmijë në të njëjtën kohë nga ushtarët serbë (FOTO LAJM) Gjatë Luftës së Kosovës shumë persona të pafajshëm humbën jetën. Sipas të dhënave nga Fondi për të Drejtën Humanitare,
Leku letër, Vildane Zeneli blen të njëjtën gjë dy herë për këtë arsye (FOTO LAJM) Vildane Zeneli është një ndër modelet më seksi në Shqipëri dhe Kosovë. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale d
Ia mori makinën shokut për përdorim, ia shet dikujt tjetër Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti pasi ka huazuar veturën, pronë e viktimës mashkull dhe të n
Trendi më i ri që po dashurojnë VIP-at (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për trende në modë apo ‘make up’, VIP-at e huaj dhe shqiptarë janë të parët që përpiqen t’i ndjekin. Kët