999 rezultate për

njejtat

6 arsye pse njerëzit e suksesshëm veshin çdo ditë të njëjtat gjëra Moda e shpejtë e njohur gjerësisht si "fast fashion" përtej prakticitetit, lë hapësirë për shumë kritika. Fiksimi i njer
2 llojet e vajzave në të njëjtat foto, pamjet qesharake që fshehin një "sekret" (FOTO LAJM) Termi “dikotomi” nënkupton ndarjen në 2 pjesë të sjelljeve. Mendimi ‘dikotom’ është tipik për trurin e njeriut. Ajo n
"Bëmë mama të të ngjaj", Inis Gjoni dhe e bija pozojnë si dy modele (FOTO LAJM) Shumë nga fëmijët e personazheve të ekranit ngjajnë “si dy pika uji” me prindërit e tyre, por duke i shtuar kësaj edhe v
Të njëjtat shifra si Shqipëria, Greqia e frikësuar përballë COVID-19 rikthen masat ekstreme Greqia ka rikthyer masat e rrepta në lidhje me COVID-19 pas rritjes së shifrave. Sipas mediave greke bëjnë me dije se
Sara Hoxha ka ndryshuar diçka në fytyrën e saj dhe vendosi të rrëfehet publikisht (FOTO LAJM) Vetëm pak orë më parë, Sara Hoxha ndau me ndjekësit në Instagram një foto të sajën, e cila duhet thene që tërhoqi goxha
Njëra më sexi se tjetra, Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me bikinit (FOTO LAJM) Me fotot dhe videot e fundit në rrjetet sociale, Luana Vjollca ka treguar se ka nisur pushimet. Ajo ka ndarë së fundm
2 llojet e vajzave në të njëjtat foto, pamjet qesharake që fshehin një "sekret" (FOTO LAJM) Termi “dikotomi” nënkupton ndarjen në 2 pjesë të sjelljeve. Mendimi ‘dikotom’ është tipik për trurin e njeriut. Ajo n
Mos i vishni asnjëherë të njëjtat këpucë çdo ditë, rrezikoni pa e kuptuar Ne e kuptojmë se janë kohë të vështira financiarisht. Dhe luksin e zgjedhjes së një koleksioni këpucësh nuk e kanë shumë
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
Haaland ka kopjuar dietën e Cristiano Ronaldos për t’u bërë më i miri Sulmuesi i Borussia Dortmundit Erling Haaland ha të njëjtat ushqime si Cristiano Ronaldo. Sulmuesi 19-vjeçar, i cili
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
Pse mbretëresha Elizabeth nuk vesh kurrë dy herë të njëjtat veshje Të jesh pjesë e një prej familjeve mbretërore më të rëndësishme të të gjitha kohërave, është shumë më e vështirë nga ç'm
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
Kapiteni i Liverpoolit: Jemi të bashkuar, duam fitorën ndaj Kosovës Jordan Henderson ka folur para ndeshjes së Anglisë me Kosovën në kuadër të kualifikimeve për "Euro 2020". Mesfushori
Rama e ndjen "tokën t'i dridhet nën këmbë" e i sulet deputetëve: Boll me zullume, ikni takoni njerëzit Edhe pse i ka tashmë të gjitha në dorë dhe përballë një opozitë apatike, pushteti i Ramës po bjerret dhe kjo për shkak t
Të njëjtat skena, Miley Cyrus kopjon Elvana Gjatën në videoklipin e ri (FOTO LAJM) Elvana Gjata publikoi këtë verë disa projekte që u kthyen hite dhe vazhdojnë të dëgjohen kudo. Këto këngë Elvana i solli
Pasi u bënë kunata po ndërrojnë edhe veshjet? Jonida dhe Bora me të njëjtata sandale (FOTO LAJM) Ajo çfarë i lidh Jonida Maliqin dhe Bora Zemani janë binjakët e famshëm të "Al Pazar". Prej kohësh Jonida me Romeon d
Kush është bjondja s*ksi që djali i Fullanit la për vajzën e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Lidhja mes djaltë të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani dhe vajzës së Majlinda Bregut u zbulua pas
Vuçiç thotë se shqiptarët po bëjnë të njëjtat gabime me ato që bënë serbët në vitet '90 Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka folur rreth dialogut të Brukselit për normalizim të raporteve ndërmjet Kosovë
Duket si një fotografi e thjeshtë, por brenda ka një të vërtetë të frikshme Kur e sheh për herë të parë, në këtë foto nuk duket asgjë e veçantë, thjesht është një pjesë toke e mbuluar me gjethe.