E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet Interit, kuqezinjtë mundin Romën por dëmtohet Ibra (
999 rezultate për

njeh

Prej vitesh me rroga qesharake, Rama kujtohet të rrisë pagat për bluzat e bardha Kryeministri Edi Rama këtë të martë e ka nisur me një lajm të mirë për të gjithë bluzat e bardha. Shefi i qeverisë pë
Pacientë që luftojnë me vdekjen, Rama: Nesër do të dalin filmimet nga spitalet covid Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se do të dalin pamje nga spitalet Covid, ku pacientët vuajnë nga shenjat e rënda të së
Shameti: Nuk e mbaj mend ndonjëherë Kukësin të fundit, pritet kur formatohesh çdo vit Ish-kapiteni i Kukësit, Ylli Shameti, insiston se është e pazakontë situata e Kukësit, që ka cilësi por ka mbyllur me 0
Oriola merr edhe njëherë vëmendjen, fustani i artë i nxjerr linjat në pah Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është shfaqur vezulluese me fustanin ngjyrë ari në fotot e fundit. Së fund
Flet naftëtarja që tentoi të vetëflijohej: I provuam të gjitha Mimoza Muhametaj, një nga grevistet e Ballshit tentoi të vetëflijohej mbrëmjen e djeshme, por shpëtoi nga ndërhyrja e ko
Reagimi i parë i Thaçit pas arritjes në Hagë (FOTO LAJM) Hashim Thaçi, ka publikuar një fotografi, të parën pasi që i është ngritur aktakuza nga Gjykata Speciale. Gjykata Spe
Më joshëse se asnjëherë nga ballkoni, Lei Kraja mahnit ndjekësit (FOTO LAJM) Lei Kraja është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Moderatorja sportive është shumë aktive në rrje
Patatina me patëllxhanë, me specialet që keni provuar ndonjëherë INGREDIENTËT 1 patëllxhan mesatar Vaj ulliri ekstra i virgjër Parmixhano Hudhër pluhur Rigon i thatë Kripë Salcë
Meta i prerë: Të vendoset menjëherë dialogu mes Qeverisë dhe naftëtarëve Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetet sociale kur i kërkon Qeverisë të vendosë dialogun me grevistët e Ball
Premtoi se do të ndryshonte për të, Fatjoni zhgënjehet nga Ana: E theve premtimin Në takimin e dytë që Ana realizoi me Fatjonin, djali u paraqit disi i rezervuar dhe i ftohtë në sjellje, e për këtë e ki
Conte përballë Realit: Isha pranë firmës me ta, e kuptova menjëherë që Zidan do bëhej trajner Sfida e nesërme mes Interit dhe Real Madrid do të jetë mjaft e veçantë për Antonio Konten. Trajneri do të ketë mundë
Rama ironizon Bashën: Mirë u çmendën po pse të gjithë njëherësh Kryeministri Edi Rama ka replikuar sërish në distancë me kreun e opozitës, Lulzim Basha për situatën e përhapjes së COVI
Rikthim te Barcelona? Kjo është përgjigja e Pep Guardiolas Trajneri i Manchester City ka folur për spekulimet mbi një rikthim të mundshëm te Barcelona. Ishe dëshira e kandidatit p
Barcelona nuk njeh fitore në 4 ndeshjet e fundit, ndalet në barazim nga Alaves (VIDEO) Barcelona vazhdon të mos gjej rrugën e fitores në La Liga. Skuadra e drejtuar nga Ronald Koeman, Barcelona, ka regjis
Sulm terrorist në Francë, theret me thikë prifti kur po mbyllte derën e kishës (VIDEO) Një sulm terrorist ka ndodhur përsëri në Lyon të Francës, ku një prift ortodoks është qëlluar me thikë teksa ishte duke
Nëse keni këto gjëra në banjon tuaj, hiqini menjëherë Nëse keni gjërat më poshtë në banjon tuaj, por kanë kohë aty, duhet të bëni kujdes. Ato mund të bëhen një burim bakte
Dhurata më e veçantë ndonjëherë, Kanye i "zbret" babain nga Parajsa Kim Kardashian (VIDEO) Kanye West i ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet për ndarjen nga Kim me super dhuratën që i ka bërë për ditëlindje.
Mike apo rivale?! Tea-Anës: Unë nuk e zgjodha asnjëherë Fatjonin Tea nuk e ka pritur mirë që Ana ka zgjedhur në takim Arjonin, djalin që ajo kishte zgjedhur për të dalë këtë javë. Aj
Në super formë menjëherë pas lindjes, Arbana zbulon "sekretin" (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë me djalin e saj të cilin së bashku me Eduartin, vendosën
"Na tremb kështu siç je", Luana si asnjëherë i përgjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar së fundmi mendimin e ndjekësve në rrjete soc