999 rezultate për

njeh

Edhe njëherë gafa me llogaritë, Basha bëhet sërish meme (VIDEO) Që pas gafës me shumëzimin e famshëm 7 x 7=42 kreun e Partisë Demokratike e kanë përndjekur një mori gabimesh, që lënë t
Ju kanë munguar? Publikohet trailer i "Tom And Jerry" më real se asnjëherë (VIDEO) Traileri zyrtar i filmit të ardhshëm të animuar “Tom And Jerry” u publikua, ndërsa do të vijë këtë herë ndryshe për fans
"Xheloze për Mimozën", e dashura e Seldit i përgjigjet njëherë e mirë ndjekësve (FOTO&VIDEO) Pak kohë më parë, këngëtari i njohur Seldi Qalliu bëri publike lidhjen e tij të re. Vajza quhet Sindi, është 22 vjeç dhe
Arben Gjata: Nëse ndizet drita e kuqe e kolapsit të shëndetësisë, rikthehet izolimi total! Arben Gjata, rektor i Universitetit të Mjekësisë thotë se vendi është në prag të një situatë kritike dhe se periudha e t
Sonila Meço dhe Delinda Disha kanë një "fatkeqësi" me burrat: T'a rrëfejmë njëherë e mirë! E ftuar në Tempora nga Sonila Meço në Rtv Ora, aktorja e humorit, Delinda Disha, tregoi mbi përvojën e saj të punuarit m
"Ditëlindja më gjeti më bukur se asnjëherë", e gjeni dot sa vjeç bën Rezarta Shkurta sot (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, feston ditën e sotme ditëlindjen. E ndryshe nga herët e tjera, kjo ditëlindje e gj
Si asnjëherë, surpriza në emision përloti Bora Zemanin: Arjan merr situatën në dorë (FOTO LAJM) Egi, një fanse e “Për’Puthen” kishte bërë një surprizë për Fatjonin në puntatën e sotme. Brenda kutisë kishte një shishe
"Vendi duhet të shkojë në zgjedhje menjëherë" Anëtarja e Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ka përsëritur qëndrimin e kësaj partie, që zgjedhjet e jas
Tevez tregon dramën që po kalon: Ndonjëherë shkoj dhe qaj në dhomat e zhveshjes pas pjesës së parë Karlos Tevez po kalon një moment të vështirë në jetën e tij. Babi i sulmuesit argjentinas u prek me Koronavirus dhe
Një super festë ditëlindje, por Soni Malaj "zhgënjehet" nga dhurata e partnerit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj festoi ditëlindjen e saj në një super festë. Pamjet nga festa
Pogba shprehet se në karrierën e tij nuk ka qenë asnjëherë në vështirësi Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba e ka vlerësuar këtë sezon si më të vështirën e karrierës. Francezi nuk është n
I dyshuari jeton 3 km larg, pse u ekzekutua 50 vjeçari në Fier para syve të gruas Teksa arsyet e krimit të rëndë mbeten ende mister, autori i dyshuar, Fatmir Hoxhaj i cili qëlloi për vdekje shtetasin Ah
I ka dhënë fund lidhjes së bujshme me futbollistin? Përgjigjet njëherë e mirë Anna Lika (FOTO LAJM) Disa muaj më parë lidhja mes aktores shqiptare, Anna Lika dhe futbollistin Amir Rrahmani, ishte titulli kryesor në media
Siç nuk e keni parë asnjëherë, Ronela shfaqet pa grim dhe me pizhama (FOTO LAJM) Ronela Hajati është një këngëtare e talentuar dhe njihet për karakterin e saj të drejtpërdrejtë. Ama Ronela shfaqet g
Rama: Asnjëherë koalicion apo marrëveshje me LSI-në Partia Socialiste nuk do të bëjë koalicion me LSI-në. Këtë e konfirmoi Kryeministri Edi Rama në emisionin "Open", në Top
Nga Merkel te Meghan, gratë më të fuqishme të planetit siç nuk i keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre.
Apple prezanton gjeneratën e ardhshme të Mac Apple prezantoi së fundmi një MacBook Air të ri, MacBook Pro 13 inç dhe Mac mini të mundësuar nga revolucionari M1, i di
Mediat ganeze: Cobbinah largohet menjëherë nga Tirana Mediat ganeze tronditin ambientin bardheblu. Gjatë ditëve të fundit emri i Winnful Cobbinah ishte i lakuar nëpër gjykata
Nuk ia njeh fitoren, Biden i bën thirrje publike Trump: Unë po pres! Ndërkohë që zgjedhjet nxorrën fitues Biden, Trump ende nuk i pranon rezultatet, madje është shprehur i bindur për fitore
Më joshëse se asnjëherë nga ballkoni, Lei Kraja mahnit ndjekësit (FOTO LAJM) Lei Kraja është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Moderatorja sportive është shumë aktive në rrje