999 rezultate për

njeh

Mitet që duhet të bien njëherë e mirë për shenjën e binjakëve Janë të çorganizuar dhe jo shumë të qëndrueshëm. Shpesh herë i largojnë njerëzit që i duan vërtetë, vetëm prej sjelljeve
Dashuria nuk njeh moshë, s'do ta besoni sa vite më e madhe është Fjolla Morina se Fisniku (FOTO LAJM) Fjolla Morina ishte padyshim një nga personazhet më të përfolur të vitit që sapo lamë pas. Arrestimi i saj për trafikim
Kreu vetëvrasje? Kush është ushtari që gjeti vdekjen në Afganistan Një ushtar shqiptar i cili ishte me mision paqeruajtës në Herat të Afganistanit është gjetur i vdekur dhe dyshimet e par
Ylli i Udineses akoma më pranë Interit, transferimi varet nga Eriksen Interi ka mbyllur menjëherë marrëveshjen me Udinesen për Rodrigo De Paul. Transferimi i mesfushorit në këtë merkato dimr
Me flokë të çrregullt dhe pa pikë makijazhi në fytyrë, Bebe Rexha si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit e sa
"Kam tradhtuar dhe kam bërë s*ks në avion", Françeska Jaçe rrëfehet si asnjëherë (FOTO LAJM) Modelja Françeska Jaçe i ka treguar të gjitha në një intervistë të dhënë për mediat. Në “Afterparty me Luanën”, ajo
Fanses i digjet shtëpia, Bebe Rexha i plotëson menjëherë dëshirën (FOTO LAJM) Ndërsa jemi mësuar të shikojmë çmenduritë që bëjnë fansat për të takuar idhujt e tyre, nga ana tjetër nuk janë të pakta
Duket yll, Jonida Vokshi bën ndryshimin e menjëhershëm në look (FOTO LAJM) Në muajin qershor të vitit që lamë pas, moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bekuan me
Do të zhgënjeheni, trupi i zjarrtë i JLo në Instagram nuk ka lidhje me realitetin (FOTO LAJM) Sa herë jeni gënjyer nga rrjetet sociale? Me dhjetëra apo qindra herë? Sa herë personazhe të cilët i keni “adhuruar”
Makina del nga rruga dhe përmbyset në arë, ka të plagosur Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm afër Klosit, ku një automjet doli nga rruga në fshatin Suç. Dy personat të
Arjoni e nxorri bllof për gjyqin, reagon edhe njëherë Ana Pas historisë që bëri bujë në media, Ana deklaroi se ka nisur menjëherë procedurat gjyqësore për cënim privatësie dhe dë
Përmbytjet shembin urat, Ministria e Mbrojtjes: FA nisin punën për ndërtimin e tyre Reshjet e dendura kanë shkaktuar jo vetëm përmbytje, por edhe dëme të tjera si rrëshkitje dherash, carje rrugesh si dhe
Më romantike se asnjëherë, Adrola Dushi zbulon vendin e ëndrrave (FOTO LAJM) Modelja shqiptare, Adrola Dushi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here foto të ndryshme. Së fun
E ftoi në takim, Atdheu refuzon i nevrikosur Melisën (FOTO LAJM) Debati vazhdoi i ndezur në studion e Përputhen me protagoniste vajzat që kritikonin njëra-tjetrën. Pas takimit 4-minu
"Një bishë e vërtetë", Jennifer Lopez sfidon edhe njëherë moshën Viti 2021 ka nisur shkëlqyer për Jennifer Lopezin. Superylli ka dëshmuar edhe njëherë se mosha për të është thjesht numë
Spanja regjistroi temperaturën më të ulët ndonjëherë Reshjet e mëdha të borës dhe erërat e akullta godasin. Madje meteorologët kanë njoftuar se dje është regjistruar tempera
Doktori shpjegon sa kohë duhet të zgjasë një "sy-gjumë" që të mos ndjeheni i lodhur më pas Dr Karan Raj ka shpjeguar saktë se sa duhet të zgjasë një sy-gjumë që ju të keni më shumë energji pa u ndjerë të çorient
Çështjet e nxehta që do të shqyrtojnë menjëherë anëtarët e Kushtetueses Shtatë anëtarët e Gjykatës Kushtetuese do të mblidhen gjatë kësaj java për të shqyrtuar çështjet që sipas ligjit i përka
Kaos në Kakavijë: Dogana greke kthen mbrapsht shqiptarët, nuk njeh urdhërin e institucioneve të veta Disa emigrante shqiptarë janë kthyer mbrapsht në doganen greke në Kakavije mbrëmjen e kësaj të dielë. Ata kanë qënë
Makina përplas për vdekje 62 vjeçarin Në datën 03.01.2021, rreth orës 07:00, njohtohemi se në aksin rrugorë Këlcyrë-Përmet, në afërsi të fshatit Kutal ka ndo