999 rezultate për

njeh

"T’kam dasht pa gënjeshtra" Greta Koçi zhgënjehet në dashuri (FOTO LAJM) Greta Koçi është padyshim një nga artistët me më shumë vite në karrierë për moshën që ka. Që në moshë të re Greta ësh
E keni parë ndonjëherë këtë fotografi të çuditshme të Ramës? Tashmë duket sikur të gjithë janë pajtuar me natyrën e çuditshme të Ramës. Shpesh në media qarkullojnë foto të tijat
Vende që i kemi parë vetëm në ëndërr, 10 raste kur natyra bëri mrekulli (FOTO LAJM) Nën sipërfaqen e Tokës, aty ku dielli rrallë deperton, është një botë me gurë të çmuar, minerale, ujë , shpella gelqeror
Mësojeni njëherë e mirë çfarë funksioni kanë këto qese të vogla Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
Gramoz Ruçi nuk "njeh" shkarkimin e Hajdarit Kreu u Kuvendit Gramoz Ruçi ka reaguar gjatë seancës së sotme lidhur me kërkesat e mbërritura në adresë të tij nga disa
I njeh "rrënjë e dhëmballë", Di Salvo: Ronaldo do të jetë i fortë edhe kur të jetë 40 vjeç Ish-përgatitësi fizik i yllit portugez beson se "CR7" e ka një karrierë të gjatë përpara Cristiano Ronaldo i ka edhe
Kjo është arsyeja që shkakton rënien e menjëhershme të flokëve Shëndeti i mirë i organizmit pa dyshim që reflektohet edhe në pamjen e jashtme të tij. Këtu futen sigurisht flokët e shë
Partneri ju kontrollon celularin? Mësoni arsyet që fshihen pas këtij veprimi (FOTO LAJM) Padyshim që një lidhje të jetë e shëndetshme duhet pikë së pari të formohet besim tek njëri-tjetri. Por ndodh që ndon
Kate Middleton e tregoi edhe njëherë se është më e mira vetëm me një detaj Kattë Middleton shquhet për shijen e saj të hollë në veshje dhe këtë herë e ka treguar padyshim se di edhe të respektoj
"Do isha në avion privat", Einxhel sqaron njëherë e mirë largimin nga Top Channel (FOTO LAJM) Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezo
Kush do të qeshë këtë të dielë, të ndalojë njëherë në këtë artikull Fotot nga fëmijëria janë të preferuarat e të gjithëve. Të shkujdesur, të paimponuar, fotografitë janë aq të ëmbla sa
Spartak Ngjela zbulon hapin e vetëm që do sillte hapjen e negociatave për Shqipërinë Avokati Spartak Ngjela nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar për vendimin e shumë pritur nëse do të hapen
Këto pesë artikuj nuk duhet t’i blini asnjëhere të përdorura Edhe pse shkon më lirë, ka disa artikuj që asnjëherë nuk duhen blerë të përdorura. Kjo jo vetëm për të qenë të pastër
Kurrë, mos bëni gabim t'i besoni këtyre 3 shenjave të horoskopit Nuk ka rëndësi nëse janë të bardha apo të zeza, gënjeshtrat janë gënjeshtra, dhe sa më pak të thuhen aq më mirë do të is
37-vjeçarja e paralizuar rrëqeth me thirrjen dëshpëruese: Të vizitohem dhe njëherë Në fshatin Kuç të Vorës, vetëm pak kilometra larg Tiranës dhe Durrësit, jeton familja Mustafa. Në një rrugë të shkatë
Kujtim Gjuzi: I kam dhënë vendit 4 fëmijë, shko martohu njëherë! Kujtim Gjuzi, Kryetari i Partisë Konservatore është kthyer në një ndër figurat politike më të komentuara në media, shumi
Rama zbutet në Serbi, përballë Vuçiç nuk e përmend asnjëherë Kosovën Kryeministri Edi Rama ndryshe nga herët e tjera, nuk e ka përmendur as edhe një herë Kosovën gjatë konferencës së përbas
Si asnjëherë, Princ Harry hapi dyert e shtëpisë së tij për një kauzë të rëndësishme (VIDEO) Princi i Sussex, Harry, ka vendosur që për herë të parë të hapë dyert e shtëpisë së tij dhe gjithçka për një kauzë të rë
Justin Bieber publikoi fotot e dasmës, Selena Gomez reagoi menjëherë (FOTO LAJM) Selena Gomez është shumë pak aktive në rrjetet sociale dhe çdo herë që publikon diçka menjëherë bëhet burim për lajme.
SHBA: Presim që qeveria e re e Kosovës të rifillojë menjëherë bisedimet me Serbinë Në deklaratën e parë për zgjedhjet në Kosovë, një zëdhënës i Departamentit të Shtetit tha se Shtetet e Bashkuara presin