999 rezultate për

njanin

Rrëfimi prekës, serbët më detyruan të zgjidhja se cili djalë do të më vritej Krimet serbe mbi popullsinë civile në Kosovë gjatë luftës kanë qenë të tmerrshme. Një rast tronditës tregohet nga një
E tmerrshme, burri rrëfen se si serbët i thanë të zgjidhte se cilin djalë t'ia vrisnin (VIDEO) Krimet serbe mbi popullsinë civile në Kosovë gjatë luftës kanë qenë të tmerrshme. Një rast tronditës tregohet nga një i
Kololli mposht Lenjanin në “derbin” e shqiptarëve Sioni është futur një krizë të thellë rezultatesh, teksa ka regjistruar humbjen e 5 radhazi në kampionat, Skuadra bardhë
Gjetan Keta kampion bote në WBU Gjetan Keta bën krenarë të gjithë shqiptarët. Nga arena e Dibrës së Madhe, boksieri shqiptar mposhti pas 5 raundeve kund
Gjetan Keta stërvitet me vëllain në malet e Bulqizës (VIDEO) Boksieri shqiptar Gjetan Keta do te ndeshet për titullin e Botës në versionin WBU këtë fundjavë kundër boksierit nga Bos
Trump paralajmëron Phenjanin Presidenti amerikan, Donald Trump, i cili sapo anuloi samitin me liderin koreano-verior, Kim Jong Un, paralajmëroi sot P
A e shiti LSI-ja Manjanin? Kryemadhi i përgjigjet akuzave Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka folur për Syri .net edhe për një çështje të mbetur pezull si ajo e shkarkimit të Y
Kryemadhi fajëson LSI-në: Duhet ta kishim rrëzuar Ramën kur shkarkoi Manjanin Kryetarja e LSI-së Monika kryemadhi në një lidhje të drejtpërdrejtë për emisionin ‘Opinion’ ka folur për krimin në vend
Ja çfarë i bashkon Ylli Manjanin dhe Robert Ndrenikën (FOTO LAJM) Temperaturat nëpër rrugët e Tiranës duket se janë rritur shumë dhe kjo ka bërë që disa nga personazhe të njohur të dal
De Biasi në emergjencë, rikthen Lenjanin për dy sfidat e radhës Shqipëria do të nis fazën përgatitore më 1 qershor, por në Shqipëri kanë mbërritur dy të grumbulluarit e parë për ndeshj
KOMENT/ Meta, lideri që (nuk) i shet besnikët Nga Albeu.com Ilir Meta kishte të paktën një vit e gjysmë që nëpërmjet formave të ndryshme, herë nga tavolina di
Deklarata e deputetit të PS-së irriton Manjanin: Shko kërkoja Edi Ramës! (FOTO LAJM) Pushimi nga detyra e ish Ministrit të Drejtësisë Ylli Manjani ka krijuar debate të forta, akuza dhe kundër akuza mes PS,
Luan Rama: Kishte dy rrugë, të shkarkonim Ramën ose Manjanin Nënkryetar i LSI-së dhe kreu i grupit parlament Luan Rama tha se partia ku ai bën pjesë, kishte dy rrugë të shkarkonte k
SHKRESA/ Rama shkarkon Ylli Manjanin, ja kush e zëvendëson (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama shkarkon Ylli Manjanin. Në vend te tij do te shkoje Petrit vasili. Vendimi duket se ka ardhur p
Pas Dërvishajt dhe Gjoshës, Ilir Meta thërret edhe Ylli Manjanin në zyrën e tij Paraditja e sotme duket tejet intensive pas një jave të mbushur me akuza nga deputetët e LSI-së ndaj Policisë së Shtetit
Berisha: Rama shkarkon Ylli Manjanin, fitoi Balili Ish-Kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në Facebook mbrëmjen e kësaj të diele thotë se Rama ka vendosur të shka
Kanabisi fut në "sherr" Tahirin, Kodhelin e Manjanin Propozimi i parashtruar më herët nga ministri Manjani që ushtria të përfshihet në aksionet ndaj drogës, ka hasur në kund
Kodheli ‘injoron’ Manjanin: Për Ushtrinë duhet folur seriozisht Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ditën e djeshme propozoi që për zgjidhjen e problemit të kanabisit të ndërhyjë dhe u
I lëndoi veshin në ndeshjen Shqipëri-Spanjë, Alcantara befason Lenjanin Një nga mesfushorët më të mirë të Kombëtares së Shqipërisë, Ermir Lenjani pësoi një lëndim të rëndë në vesh, në ndeshjen
Rikthim i fuqishëm i Lenjanit Futbollisti i kombëtares shqiptare Lenjani, sot do të jetë i gatshëm për ekipin në takimin e kampionatit francez kundër