999 rezultate për

njane

Habit dynjanë ish-kreu i SHISH: Është e drejta ime të konsumoj drogë, dua mo! Ish shefi i Shërbimit Informativ, Fatos Klosi, ka deklaruar në një studio televizive se është kundër testit të drogës pë
Bëri lëmsh dynjanë, Meghan fut në sherr Harryn me David Beckham (FOTO LAJM) Këto ditë kanë qarkulluar lajme të ndryshme, ku në qendër kanë qenë Meghan Markle dhe princi Harry. Vendimi i tyre për t
WADA e përjashton me 4 vite, zbulohet hapi i Rusisë Ashtu siç pritej, Rusia ka vendosur të apelojë vendimin e përjashtimit për 4 vite nga çdo kompeticion ndërkombëtar. V
Bënë lëmsh dynjanë, Fero dhe Arbenita kapen "mat" ne aeroport (FOTO LAJM) Pas shumë thashethemeve për ndarje mes tyre, Arbenita dhe Fero janë kapur mat së bashku në aeroport. Në rrjet po qark
"Dhjem dynjanë", Erik Fullani çudit me diçiturën (FOTO LAJM) Djali i ish-guverantorit, Erik Fullani ka arritur të ketë një ndikim të lartë në rrjetet sociale dhe çdo veprim i tij pë
Bëri lëmsh dynjanë, Rudina Dembacaj sqaron për herë të parë ndarjen nga Aleksi (FOTO LAJM) Prej dy muajsh jeta private e aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas lajm
Bënë lëmsh dynjanë, Keisi pajtohet me Stresin? (FOTO LAJM) Stresi dhe Keisi janë dy ndër personazhet më të komentuar në mediat rozë. Ndarja e tyre u shoqërua me bujë të madhe por
Rama fajëson Haradinajn e thumbon Albin Kurtin: Ti lë mënjanë poezitë Rama i është përgjigjur kërkesës së Albin Kurtit për tu takuar së shpejti me të për të diskutuar sipas tij marrëveshjet
Bënë lëmsh dynjanë, detaji që tregon shumë për marrëdhënien e Rudinës me Aleksin (FOTO LAJM) Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj ka qenë kryefjalë e medias rozë, që pas lajmit për ndarjen nga bashkëshorti i saj, Al
Mashtruan dynjanë, Gjermania dhe Italia nisin hetim për 200 call centera në Shqipëri Gjermania dhe Italia kanë nisur një fushatë të gjerë kundër kompanive call-center pirate, një pjesë e rëndësishme e të c
Genc Prelvukaj: E duam Kosovën, por pa lënë mënjanë dashurinë për Shqipërinë Genc Prelvukaj: E duam Kosovën, por pa lënë anash dashurinë për Shqipërinë Në një postim së fundmi në rrjetet social
Historiani zvicerjan: Shqiptarët kanë drejtuar botën që nga Mesjeta, Evropa i la qëllimisht mënjanë Dr. Aleksandre Lambert, historian, drejtor akademik i “School of International Training” në Gjenevë, është autor i disa
Lihet mënjanë rivaliteti, Napoli uron në "Twitter" Juventusin Mesazhi i komplimenteve të klubit italian ndan tifozët në internet. Juve menjëherë falenderoj Një nga komplimentet e pa
HOROSKOPI/ Lijini mënjanë polemikat, kjo ditë do të jetë e mbushur me sfida Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 23 janar 2018. Dashi Kjo e mërkurë do i gjejë të lindurit e kësaj shenje,
I nxorrën të palarat, Rama i sulet Zërit të Amerikës VOA nxorri disa përgjime për punësimet në burgje në kohën kur ky Drejtoria e Burgjeve drejtohej nga Arben Çuko. Por k
HOROSKOPI/ Kjo shenjë t'i lërë mënjanë mëritë e vjetra, sot duhen mendime pozitive Ky është horoskopi për ditën e hënë, 24 dhjetor 2018. Dashi Keni qenë tejet impulsiv gjatë kësaj periudhe, por kjo
Bëri lëmsh dynjanë, Olsi zbulon çfarë kishte në çantën e Mc Kreshës Në performancën e “Kënga Magjike” të Fifit dhe MC Kreshës, ku prezantuan këngën me të cilën konkurrojnë, “Psikopatja jot
Më kthe lekët se jam keq! Dalin SMS e stomatologes bukuroshe që mashtroi dynjanë Stomatologia Olesia Duka që ndodhet në burg prej 28 shkurtit 2018 rezulton të ketë mashtruar 14 persona, duke arritur t’
Dikur kërcënonte dynjanë me valixhen e zezë për Ilir Metën, por sot Baba Taku është në tjetër llogore Dy vite më parë ata ishin pjesë e të njëjtës forcë politike, ndërsa Spartak Braho kërcënonte mjaft deputetë me "valixhen
Kapo bëri lëmsh dynjanë me foton e saj, por modelja paska të dashur Capital T është një prej reperëve më të suksesshëm të momentit, emrin e të cilit mbajnë hitet më të famshme "Pare pare",