999 rezultate për

njane

Të rinjtë demokratë bëjnë lëmsh dynjanë, zhvendosen për mbledhje tek PS? (FOTO LAJM) Motorët e fushatës elektorale janë ndezur, dhe partitë kryesore politike në vend tashmë po thurin strategjitë e fitores
Meta i nxorri videon, Rama: Pse s'pushon së ngatërruari dynjanë Pak pasi Presidenti i Republikës, Ilir Meta, publikoi një video të 20 viteve më parë, ku kryeministri aktual Edi Rama, i
Grenell: Ta lëmë politikën mënjanë, qytetarët e Kosovës dhe Serbisë meritojnë normalizim ekonomik I dërguari i posaçëm i presidentit Donald Trump për bisedimet Kosovë – Serbi, Richard Grenell ka theksuar se do të angaz
Deklarata e Rihannës për Chris Brown sapo bëri lëmsh dynjanë (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë kanë dëgjuar për ndarjen e dikurshme të Rihanna-s dhe Chris Broën, që bëri jo pak bujë në media.
"Jam duke ngrënë dynjanë", Agron Duka flet për koalicion me PS-në? Kreu i PAA-së Agron Duka, i qenë prezent dy ditë më parë në një studio televizive, nuk e përjashtoi mundëisnë për një ko
"Turi që bëri lëmsh dynjanë", dalin përgjigjet e provimit të Gjuhë-Letërsisë Kanë dalë rezultatet e provimit të Gjuhes Shqipe dhe Letersisë për Maturën Shtetërore. Mesditën e sotme (21 qershor), Qe
Tjetër vendim në Premier League, ndeshjet derbi të Premier League do të luhen në teren neutrale Ndeshjet e mëdha të Premier Ligës angleze mund të luhen në fushë asnjanëse për të shmangur grumbullimin e turmave dhe ja
Kylie sapo bëri lëmsh dynjanë, ka përdorur photoshop edhe në photon e patentës? (FOTO LAJM) Një foto e vetme e miliarderes së njohur, Kylie Jenner ka ngjallur mjaft diskutime në rrjet. 22-vjeçarja ka ndarë me
Fiksoi gjithë dynjanë, momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch (FOTO LAJM) Pamela Anderson u bë një sukses i menjëhershëm në rolin e C. J Parker në serilin Bayëatch 30 vite më parë, për skenat e
Martinez le mënjanë merkaton, i vjen në ndihmë qytetit të tij Koronavisuri vijon të përhapet në të gjithë botën duke shkaktuar mijëra viktima. Shumë futbollistë të njohur i janë b
Nisma e Rita Orës për koronavirusin sapo bëri "lëmsh" dynjanë (FOTO LAJM) Teksa përhapja e Covid-19 nuk ka resht, në gjithë botën njerëzit po përpiqen të kuptojnë si duhet të sillen – dhe këta n
Reali e ka lënë mënjanë, talenti shkëlqen jashtë fushe me të dashurën "bombë" (FOTO LAJM) Brahim Diaz është një nga talentet i cili disponon aftës të jashtëzakonshme. Real Madrid edhe pse e transferoi nga M
Fiksoi gjithë dynjanë, momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch (FOTO LAJM) Pamela Anderson u bë një sukses i menjëhershëm në rolin e C. J Parker në serilin Bayëatch 30 vite më parë, për skenat e
Kopja e Meghan, në rrjet po qarkullon kjo foto dhe bëri lëmsh dynjanë (FOTO LAJM) Kohët e fundit të gjithë sytë i kanë tek pjestarja më e re e familjes mbretërore, sepse sigurisht s’mund të ndodhë ndrys
Pas sherrit të bujshëm, Rudina Magjistari dhe Ermal Mamaqi lënë mënjanë mëritë (FOTO LAJM) Robrika "Pyetja për Rudinën" në "Xing me Ermalin" u bë shkak për sherrin e Ermal Mamaqit me Rudina Magjistarit i cili mo
Habit dynjanë ish-kreu i SHISH: Është e drejta ime të konsumoj drogë, dua mo! Ish shefi i Shërbimit Informativ, Fatos Klosi, ka deklaruar në një studio televizive se është kundër testit të drogës pë
Bëri lëmsh dynjanë, Meghan fut në sherr Harryn me David Beckham (FOTO LAJM) Këto ditë kanë qarkulluar lajme të ndryshme, ku në qendër kanë qenë Meghan Markle dhe princi Harry. Vendimi i tyre për t
WADA e përjashton me 4 vite, zbulohet hapi i Rusisë Ashtu siç pritej, Rusia ka vendosur të apelojë vendimin e përjashtimit për 4 vite nga çdo kompeticion ndërkombëtar. V
Bënë lëmsh dynjanë, Fero dhe Arbenita kapen "mat" ne aeroport (FOTO LAJM) Pas shumë thashethemeve për ndarje mes tyre, Arbenita dhe Fero janë kapur mat së bashku në aeroport. Në rrjet po qark
"Dhjem dynjanë", Erik Fullani çudit me diçiturën (FOTO LAJM) Djali i ish-guverantorit, Erik Fullani ka arritur të ketë një ndikim të lartë në rrjetet sociale dhe çdo veprim i tij pë