999 rezultate për

njĂsi

Shërbeu si shitëse në tregun e Përrenjasit, Rudina Hajdari zbulon arsyen Deputetja Rudina Hajdari ka shpjeguar arsyen përse zgjodhi të shërbente në tregun e Përrenjasit gjatë ditës së sotme.
Theu derën e xhamisë për të marrë paratë, arrestohet i riu Armand Ozuni 17-vjeç është arrestuar nga policia pasi dyshohet si autor i dy vjedhjeve të ndodhura në qytetin e Përrenja
Po ecte me shpejtësi për të çuar të sëmurin në spital, shoferi përplas pronaren e karburantit Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në një pikë karburanti në dalje të Prrenjasit. Mësohet se një automjet i cili
E FUNDIT/ Baba i një foshnje, zbardhet emri i të riut që i dha fund jetës në Përrenjas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Përrenjasit ku është gjetur i pajetë në masivin pyjor të Stravajt. Sipas
Tronditet Përrenjasi, i riu i jep fund jetës duke u vetëvrarë Një i ri i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Përrenjas, dhe viktima është shtetasi Flo
Skandaloze! Spitali i Prrenjasit pa energji elektrike, të sëmurët në errësirë Spitali i Përrenjasit në errësire totale, kjo për shkak të mungesës së energjisë elektrike. Ndërkohë OSSHE nuk ka nj
Ngjarje e rëndë në Përrenjas, djali i ri humb jetën sapo hyn në lokal Një i ri ka humbur jetën në rrethana të pazakonta në Përrenjas. Mësohet se 24- vjeçari M.Allhidri ka humbur jetën sapo k
E kallëzoi penalisht, Rira ”i përvishet” Belbës: O Shukriu i Prrenjasit Miranda Rira i përgjigjet Nuri Belbës: Shukriu i Prrenjasit, lartmadhnia e tij Z.Nuredin Belba, pasi shqeu dyert e ba
Trafikonin makina nga Maqedonia në Shqipëri, arrestohet 53 vjeçari nga Përrenjasi Një 53-vjeçar në Shqipëri është vënë në prangat e policisë së Elbasanit me akuzën e trafikimit të automjeteve nëpërmjet
Basha nga Prrenjasi: Shqiptarët janë të papunë ndërsa Rama, Dako, Gjiknuri dhe Balla kridhen në lluks Kreu i opozitës Lulzim Basha, në takimin me strukturat e Partisë Demokratike në Prrenjas deklaroi se në fund të kësaj be
Helmoi qenin e komshiut, moshuari nga Përrenjasi përfundon në burg Një i moshuar ka përfunduar në polici pasi helmoi qenin e komshiut. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lëpushë të Përrenja
"Bandat e Ballës goditën me pistoletë biznesmenin nga Prrenjasi" Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka publikuar denoncimin e një qytetari dixhital për kërc
"Ulërima në mes të ditës", vagonat e trenit kthehen në shtëpi publike Në shumë qytete të Shqipërisë kanë mbetur pjesë nga vagonat e trenit të cilat janë plotësisht jashtë funksionit. Por
Balla “kërcënon” kryetarët e bashkive: Mos guxoni të bëni presion Në kuadër të zgjedhjeve të 25 Qershorit, kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim në Prrenjas, ku i pranishëm ishte edhe
Ish-minatorët e Përrenjasit dhe Pogradecit në protestë: Kërkojmë rishikimin e pensionit Ish-minatorët e zonave të Përrenjas-Pogradec ditën e sotme janë në protestë dhe kërkojnë rishikimin e pensioneve të tyre
Sherr me thika në stacionin e Prrenjasit, plagosen dy persona Policia ka sinjalizuar per sherr me thika në stacionin e Prrenjasit, ku dy persona kanë sulmuar dy të tjerë. Shtetasit M
Pranga ish-kryebashkiakut të Prrenjasit Një ditë pasi Gjykata e Elbasanit vendosi ndaj tij masën e sigurisë "arrest me burg", tashmë është vënë në pranga ish-kr
Gjykata vendos "arrest me burg" për ish kryetarin e Përrenjasit Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën "arrest me burg" për ish kryetarin e Bashkisë Përrenjas, Bajazit Karriqi. Ai dy
Krisje PS-LSI në Prrenjas Koalicioni mes PS dhe LSI është përçarë në Prrenjas. Kjo situatë e nderë ka ndodhur për shkak të mospranimit të kandidat
Ja rasti kur vota blehet me një thes miell (FOTO LAJM) Ish kryeministri Berisha, përmes një postimi në Facebook ka publikuar disa foto ku denoncohet hapur për votat te konvert