999 rezultate për

njĂrit

Ekzekutuan 41-vjeçarin pranë banesës, kapet bashkëpunëtori i Konjarit Ditën e sotme policia bëri me dije se ka arrestuar një shtetas në Tiranë të dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit. Burim
Atentati që tronditi Tiranën, arrestohet bashkëpunëtori i Konjarit Policia ka shpallur në kërkim Domart Konjari, për atentatin me 4 plumba ditën e djeshme në Tiranë. Dejvi Ksami u vra
Ekzekutimi mes Tiranës, avokati zbulon se ku gjendet i dyshuari kryesor Policia ka shpallur në kërkim Domart Konjarit për vrasjen e Devi Kasmit pranë banesën së tij. Në këto momente tek Kri
9 vrasje dhe boss kokaine nga Amerika Latine, kjo është dosja franceze per Domalt Konjarin Domart Kojnari, i dyshuari nga policia për atentatin e mbrëmshëm në Tiranë ku mbeti i vrarë Devi Kasmi është i dyshuar p
Rrahu vëllanë, lushnjarit i gjendet hashash në banesë Policia ka vënë në pranga një 32-vjeçari i cili ka dhunuar vëllain. Ngjarja ka ndodhur në Lushnje, ku pas denoncimit
Lirimi i Domart Konjarit, Ministria e Drejtësisë nis verifikimet Domart Konjari, një javë pasi u lirua nga ana e Gjykatës së Apelit të Krimeve të Rënda i akuzuar për falsifikim dokument
Manjani kërkon ndjesë për lirimin e Konjarit nga gjykata Manjani ka kërkuar sot ndjesë publike pas letrës të ambasadës franceze në Tiranë, drejtuar krerëve të institucioneve të