999 rezultate për

njĂri

Do vriste pas sherrit me nënën, policia kap lushnjarin me armë në brez (FOTO LAJM) Policia e Lushnjes ka arrestuar një 38 vjeçar nga Lushnja, i cili po shkonte drejt shtëpisë me një pistoletë në brez.
Lushnjari kapet me "sharrs", do merrte hak pas rrahjes nga adoleshentët (VIDEO) Një shërr adoleshentësh në fshatin Dushk të Lushnjes për pak ka degjeneruar në përdorimin e armëve. Pas marrjes info
15 doza kokainë, FNSH shtang Lushnjarin në mes të natës (VIDEO) FNSH ka kryer kobtrolle të befasishme gjatë mbrëmjes së djeshme në Lushnje duke bllokuar edhe 15 doza të dyshuara si kok
Ndarja "çmend" lushnjarin, merr peng ish-gruan Policia brenda 24 orëve kap autorin e ngjarjes së ndodhur në fshatin Zhamë ku shtetasi Marjus Musaku ka marrë forcërisht
Bëri policin për spital, kush është lushnjari që u arrestua Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnje, arrestuan në flagrancë shtetasin: Flamur Arapi,
Kush është lushnjari që u ekzekutua me breshëri duke shkuar në shtëpi 48-vjeçari Qemal Alla u vra mbrëmë vetëm 100 metra para se të mbërrinte në banesë. Dyshimet e para të policisë kanë t
Iu sul me thikë tre personave për t’i vrarë, arrestohet lushnjari Policia ka vënë në pranga një 35-vjeçar nga Lushnja, i cili ishte shpallur në kërkim për "Vrasje me dashje" të mbetur në
Dhunë në familje, arrestojet lushnjari dhe dibrani Dy persona kanë rënë në prangat e policisë për dhunë në familje.Në Lushnje u arrestua Erjon Haxhiu, 42 vjeç, i dënuar me
Lushnjari i përvishet keq Ramës: Qeverisje si kjo s'kemi parë! Një qytetar lushnjar i është përveshur Ramës gjatë mbledhjes që po zhvillohet në këto momente në Lushnje. Qytetari i
Ervin Sinjari i BB i jep fund beqarisë Në edicionin e 4-t të “Big Brother Albania” Ervin Sinjari ishte një ndër konkurentët më të komentuar kjo edhe për shkak
Lushnjari me makinë të blinduar i bën zborin policisë Një 37-vjeçar nga Lushnja është vënë në pranga për armëmbajtje pa leje dhe mosbindje ndaj urdhrit të uniformave blu.
Vrasje me dashje në Greqi, kapet lushnjari i rrezikshëm Policia e Lushnjes ka vënë në pranga një shtetas të dënuar me burgim të përjetshëm. Burime zyrtare nga policia bëjnë
E përplas makina, vdes lushnjari që po udhëtonte me biçikletë (VIDEO) Një 42-vjeçar ka humbur jetën në Lushnje pasi teksa udhëtonte me biçikletë është përplasur nga një makinë. Policia be
Pjesë e grupit të kokainës në Itali, kapet lushnjari Ditën e sotme policia bën me dije se ka vënë në pranga një i ri nga Lushnja pasi dyshohet si i përfshirë në trafikun e k
Vodhi banesën e 54-vjeçarit, arrestohet lushnjari Policia e Lushnjes ka arrestuar një 25 vjeçar, ai është Amarildo Pëllumbi, banues në Lushnje. Sipas Policisë mendohet
Emrat e rolet, skema e rrjetit që Domart Konjari drejtonte nga Franca Për autoritet e drejtësisë franceze nuk ka asnjë dyshim që Domart Konjari është njeriu që ka drejtuar grupin e trafikut
Ekzekutuan 41-vjeçarin pranë banesës, kapet bashkëpunëtori i Konjarit Ditën e sotme policia bëri me dije se ka arrestuar një shtetas në Tiranë të dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit. Burim
Atentati që tronditi Tiranën, arrestohet bashkëpunëtori i Konjarit Policia ka shpallur në kërkim Domart Konjari, për atentatin me 4 plumba ditën e djeshme në Tiranë. Dejvi Ksami u vra
Ekzekutimi mes Tiranës, avokati zbulon se ku gjendet i dyshuari kryesor Policia ka shpallur në kërkim Domart Konjarit për vrasjen e Devi Kasmit pranë banesën së tij. Në këto momente tek Kri
9 vrasje dhe boss kokaine nga Amerika Latine, kjo është dosja franceze per Domalt Konjarin Domart Kojnari, i dyshuari nga policia për atentatin e mbrëmshëm në Tiranë ku mbeti i vrarë Devi Kasmi është i dyshuar p