999 rezultate për

nivelit

Të gjitha grabitjet e bankave në Shqipëri, e sotmja thyen rekordin Në vitet e fundit kanë ndodhur disa grabitje të blindave me miliona euro të bankave të nivelit të dytë në rrugën e Rinas
Niveli i pagave në Shqipëri sa 30% e Gjermanisë, si kanë ndryshuar nga viti 2000 Në vitin 2000 paga mesatare bruto në Shqipëri në raport me fuqinë blerëse ishte sa 13 për qind e nivelit të pagave në
Qielli i Tiranës do mbushet sot me avionët luftarak të NATO-s (VIDEO) Viti 2019 përkon me 10 - Vjetorin e Anëtarësimit të vendit tonë në NATO, më 1 Prill 2009. Në kujdesin e Ministrisë së
Presidenti i Romë-s sulmon ish-drejtorin sportive të klubit Presidenti i Roma-s James Pallotta ka sulmuar Monchi-n pas komenteve të bëra kur u pyet për arsyen e largimit nga klubi.
O'Conell qorton prokurorët dhe gjykatësit: Nuk po luftohet korrupsioni Ambasadori i Britanisë së Madhe, Ruairi O’Connell, ka thënë se korrupsioni në Kosovë, sidomos ai i nivelit të lartë, nuk
Liqeni i Ohrit, pritet rritje e nivelit Jemi akoma në muajt e dimrit por masat duhen marë para fillimit të sezonit të shkrirjes së borës nga malet, shkruan Al
Arrestohen dy "skiftera" në Bulqizë, tentuan të vidhnin bankomatin Dy persona që kanë tentuar të vidhnin një bankomat të një filiali banke të nivelit të dytë në Bulqize kanë rënë në prang
Ish-futbollisti i Juventusit: Icardi do kishte ngrënë një grusht të nivelit botëror Daniele Osvaldo, ishte një nga ata lojtar të cilët kishin në gjakun e tyre atë “ekstraktin” e rebelimit, që nuk e la të
Si mund të bëhesh pjesë e Gardës së Republikës, ministria shpall kriteret Ministria e Brendshme ka publikuar sëfundmi kriteret për ata që duan të bëhen pjesë e Gardës së Republikës. Sipas min
Arritje e madhe, arbitri shqiptar drejton ndeshje në Europa League Enea Jorgji do të drejtojë një ndeshje në UEFA Europa League, në takimin mes AEK Larnaca dhe Ludogorets të enjten e ardh
Qepa ndihmon në rregullimin e nivelit të sheqerit në gjak Numri i rasteve të diabetit të tipit 2 po rritet me shpejtësi, dhe sa i përket sëmundjes së rëndë, e cila kërkon terapi
SHBA-Koreja e Veriut, dakord për një takim të dytë të nivelit të lartë Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo dhe udhëheqësi koreano-verior Kim Jong Un, kanë rënë dakord për mbajtjen e një
"Interi është një kundërshtarë shumë i vështirë" Drejtori i Barcelonës, Ariedo Braida, ka paralajmëruar se nuk do të jetë i lehtë ballafaqimi me Interit, mirëpo klubi ka
Policia jep detaje nga bastisja në Dubravë Shërbimi Korrektues i Kosovës, në koordinim të plotë me Policinë e Kosovës, kanë realizuar një operacion të bastisjes në
Euro bën zbritje rekord Euro ka vijuar rënien edhe gjatë ditës së sotme, duke zbritur poshtë nivelit të 127 lekëve, për herë të parë që nga fill
Ambasade amerikanë në Tiranë reagon pas kërcënimeve të Rusisë Në faqen e saj zyrtare në Facebook, Ambasada Amerika në Tiranë bër një reagim në lidhje me vendimin e SHBA për largimin
Maskat tentojnë të grabisin bankën në Librazhd Një tentative grabitje banke ka ndodhur gjatë natës. Ngjarja ka ndodhur në Librazhd në një bankë të nivelit të dytë.
Pas reshjeve të dendura të dëborës, nesër rrezik përmbytjesh në jug Pas reshje të dendura të dëborës dhe të ftohtin arktik që ka mbërthyer të gjithë vendin, stuhia dhe ngricat do të sjelli
Reali i çmendur për një portier nga më të mirët, bën gati 110 mln euro Me Manchester United që vazhdon të bëjë rezistencë duke mos lejuar largimin e David De Geas, Reali i Madridit e ka hedhu
Statuja e ushtarit francez shërben për matjen e nivelit të ujit në Paris Shtëpitë buzë lumenjve dhe bizneset në Paris janë gjendje gatishmërie të lartë pasi lumi Sena është fryrë tejmase dhe kë