999 rezultate për

nitaj

U përfol për eskortë, Arta Nitaj zgjedh mes Dubait dhe Jugut të Shqipërisë (FOTO LAJM) Një klub në Dubai, i quajtur "Billionaire Mansion", në dhjetor të vitit të kaluar përmes faqes "Thelist" në Instagram, k
Befason Arta Nitaj, kush është mashkulli që po e shoqëron në shtrat (VIDEO) Modelja dhe ish aktorja e serialit "O sa mirë", së fundmi në rrjetin social instagram, ka shpërndarë një video duke vall
Ekspozon format trupore, aktorja shqiptare i "çmend" të gjithë (FOTO LAJM) Arta NitajAktorja, Arta Nitaj ka nisur ditën në pishinë.Ajo shihet në bikine duke marrë rrezr dielli. E shtrirë, Arta
Arta Nitaj tregon a është në lidhje? (VIDEO) Modele, aktore e prezantuese e një prej femrave më seksi në jetën publike shqiptare. Arta Nitaj komentohet për çdo lë
Mbi 1 mijë euro një palë syze, Arta Nitaj ndez komentet në rrjet Emri i aktores Arta Nitaj së fundmi është lakuar në mediat rozë më shumë se kurrë më parë, Vizitat e shpeshta në Duba
I publikuan "bidesat" private, reagon për herë të parë Arta Nitaj (FOTO LAJM) Arta Nitaj së fundmi ishte protagoniste e një fotografie e cila qarkullonte në rrjet. Aty pretendohej një bisedë inti
Eskortë në Dubai? Arta Nitaj përmend edhe njëherë ata që e kanë inat (FOTO LAJM) Modelja Arta Nitaj ka reguar pas lajmeve se është eskortë në një klub në Dubai. Një klub në Dubai, i quajtur “Billion
Shoqëron pasanikët në Dubai? Arta Nitaj: Kam shumë momente për të shijuar (FOTO LAJM) Aktorja dhe prezantuesja Arta Nitaj prej disa kohësh po qëndron në Dubai, nga ku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me
Pas ndarjes nga Bruno, zbulohet romanca e re e Arta Nitajt me futbollistin shqiptar (FOTO LAJM) Aktorja shqiptare Arta Nitaj po shijon një romancë të re me një futbollist të njohur shqiptar, Adnan Januzajn. Burime
Aksidentohet aktorja shqiptare, publikohen pamje nga vendngjarja (FOTO LAJM) Aktorja e njohur shqiptare Arta Nitaj është aksidentuar në Prishtinë! “Prive.al” ka publikuar fotot e kapura nga pap
I fusin në parti për format e hijshme dhe servilizmat, politikanet që "nuk ja kanë haberin" politikës (FOTO LAJM) Së fundmi politikës i është futur dhe moderatorja sportive Arta Nitaj. Kjo prurje e re, ka sjellë jo pak debat e polemik
I tha gënjeshtar, vjen reagimi i parë nga krahu i Haradinajt Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Muharrem Nitaj, ka reaguar pas deklaratav
Deputeti i Kosovës mesazh Ramës: Mos u merr me taksën por me problemet e tua Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Muharrem Nitaj, ka sulmuar kryeministrin
Punësime familjare të AAK-së edhe në kompaninë Pastrimi Në Kompaninë për mbledhjen e mbeturinave “Pastrimi” për tre muaj janë punësuar 60 persona.Sikurse në ndërmarrjet tjera e
Edhe gruaja e djalit të Lekajt punësohet në telekom Vala e punësimeve familjare, si duket nuk ka të ndalur. Përderisa së fundi u rehatuan në Telekom dy familjarë të deputet
Edhe djali i Nitajt punësohet në Telekom Përveç privilegjeve që ua ofron pozita e të qenit deputetë në Kuvendin e Kosovës, shumë prej tyre, kryesisht ata që janë
Nënkryetari i AAK-së quan Thaçin matrapaz dhe tyxhar Muharrem Nitaj, deputet i AAK’së, e ka vërejtur se në kohën kur Qeverinë po e udhëheq Ramush Haradinaj, në skenën politi
Deputeti i AAK-së ul poshtë Limajn, e quan argat të Haradinajt Deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Muharrem Nitaj, në një debat në RTV Dukagjini, ka
Edhe në odën ku këndon Haradinaj kërcasin plumbat,deputeti Nitaj e filmon (VIDEO) U bë e madhe kur në odën ku ishte Ministri i Diasporës, por askush nuk e mendoi që veprimin e njëjtë do ta bënte edhe Kr
Turpëruese, deputeti i Haradinajt fyen rëndë Edi Ramën Deputeti nga radhët e partisë së Ramush Haradinajt, i AAK-së, Muharrem Nitaj me anë të një statusi para një ore i ka rea