999 rezultate për

nisur

Mbytet një person në rezervuar në Devoll Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Devoll. Një person është gjendur pak më parë i mbytur në një rezervuar
Manastirliu me premtime pa u mbaruar projektet e nisura: Do ndërtojmë 4 maternitete Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka inspektuar punimet nga afër për ndërtimin e materni
Rama për shëndetësinë: Para transformimit tonë ishte qamet Kryeministri Edi Rama ka nisur një konferencë LIVE bashkë me ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. Ai është v
Sara është përjashtuar nga "Përputhen"? Reagon autorja e emisionit (FOTO LAJM) Sara vendosi të largohej nga emisioni të dielën në "Përputhen Prime" kur mësoi se do të kishte një përballje me Jasminën
Pushime luksoze në vendet ekzotike, zbulohet mashkulli që shoqëron Dhurata Dorën (FOTO LAJM) Vështirë të zbulosh diçka nga jeta private e Dhurata Dorës pasi këngëtarja e ka ruajtur me fanatizëm privatësinë. Por
Qesharake! Gjonajt iu deshën 23 ditë t'i mbërrinte letër porosia në Spanjë për zemrën e Sulës Ministrja Etilda Gjonaj ka zhvilluar një takim online me homologun e saj spanjoll ku i ka kërkuar ndjekjen me prioritet
Aksidenti i rëndë i Woods, spitali jep detaje rreth gjendjes së sportistit Dje, ylli i Golfit, Tiger Woods ka pësuar lëndim të tmerrshëm me makinë. Ai u dërgua me urgjencë në një spital të Los
Manastirliu: Mbërrijnë sot 8190 doza vaksine Pfizer Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu nga foltorja e Kuvendit ka deklaruar se ditën e sotme mbërrijnë në Shqipëri
Fushata nis vetëm 30 ditë para zgjedhjeve, por partitë politike nuk pyesin për ligj Tashmë prej javësh, Partitë në Shqipëri kanë nisur fushatën politike per zgjedhjet e 25 prillit edhe pse në fakt ligji e
Shkëndija dhe Shkupi e nisi me fitore fazën e dytë Shkëndija dhe Shkupi e kanë nisur me fitore gjysmësezonin pranveror në elitën e futbollit vendor. Liderja e elitës f
"Shkela padashje këmbëzën", zbardhet dëshmia e të riut që qëlloi për vdekje mikun e tij Zbardhet dëshmia e Klodian Kolës i cili qëlloi për vdekje mikun e tij teksa kishin dalë për gjah në Bulqizë. Mësohet
I ra të fikët pak para vaksinimit, mjeku vlonjat niset në gjendje të rëndë drejt Tiranës Vaksinimi në Vlorë ka nisur sot me një incident, ku mjeku i parë që do të vaksinohej ka humbur ndjenjat. Mësohet se m
Klasi i lartë i francezit, me potencën e jashtëzakonshme të norvegjezit, një erë e re sapo ka nisur Dy ditët e ndeshjeve të Ligës së Kampionëve do të mbahen mend gjatë, sepse pas një dueli 15-vjeçar mes Lionel Messit dhe
Çfarë gafe, Porto befason Juven ende pa nisur mirë sfida (VIDEO) Nisje shumë e keqe për Juventusin, menjëherë në disavantazh kundër Portos. Një gabim i pabesueshëm i i Bentancur u ka
COVID-19/ Vaksinimi në Shqipëri një show?! Zbuloni çfarë po ndodh me të moshuarit në azile Pavarësisht ritmeve të ngadalta, edhe Shqipëria ka nisur procesin e vaksinimit anti-COVID-19. Pas mjekeve, ka nisur p
I bllokuar mes dëborës, dibrani ka një mesazh për Ramën: A i doni votat? (VIDEO) Prej 4 ditësh, shumë fshatra në qarkun Dibër vazhdojnë të bllokuara nga trashësia e dëborës e shoqëruar me ngricat e dit
Nis vaksinimi i bluzave të bardha në Shkodër (VIDEO) Ka nisur zyrtarisht vaksinimi në qytetin e Shkodrës. Mësohet se dozën e parë e ka marrë drejtori i spitalit Rajonal
Stafi nuk është trajnuar! Anulohet në minutat e fundit nisja e vaksinimit në Vlorë Edhe pse ditën e sotme pritej të niste procesi i vaksinimit në Shkodër dhe Vlorë, një gjë e tillë nuk do të ndodhë të pa
Nuk mori trëndafil, kjo është vajza që Saimiri dërgoi në shtëpi (FOTO LAJM) Rrugëtimi në "Love Story", sapo u mbyll për Xhesi Perajn. Nga të gjitha zgjedhjet surprizë që Saimiri ka bërë pothuaj çd
Nis numërimi i votave në Kosovë Ka nisur procesi i numërimit për zgjedhjet në Kosovë. Kryetarja e KQZ Kosovë, Valdete Daka ka bërë të ditur se tashmë