999 rezultate për

nissan

Aksidenti tragjik në Shkodër, dalin emrat e viktimave dhe të plagosurëve Një aksident i rendë ka shkaktuar dy të vdekur dhe katër të plagosur në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:35
Nissan-i tërheq 215 mijë automjete nga SHBA Kompania Nissan do të tërheq 215 mijë automjete dhe SUV automjete në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) për shkak të
E FUNDIT/ Tritol makinës së një gruaje në Fier Një makinë ka shpërthyer në flakë gjatë orëve të para të ditës së sotme në Fier. Nga të dhënat e para dyshohet se ke
Nissan tërheq nga tregu 1.21 milion automjete Kompania “Nissan Motor” ka vendosur të tërheqë nga tregu 1,21 milion automjete në Japoni, pasi disa prej tyre janë prodh
Nissan nxjerr në shitje dy modele me çmime të arsyeshme (FOTO LAJM) Gjatë këtij viti, prodhuesi japonez Nissan, sjellë dy modele të serisë Rogue që do të kushtojnë duke filluar nga 21 mijë
Nissan Rogue me 170 kuaj fuqi dhe shirita lëvizës (FOTO LAJM) Në New York Auto Show 2017, Nissan do të sjellë makinën që në vend të rrotave, ka shirita lëvizëse sikur të tankeve.
Ja sa kushton Nissan R35 GT-R në ngjyrë ari (FOTO LAJM) Kompanitë e modifikimit të makinave Artis, Kuhl Racing dhe Takahiko Izaëa kanë bërë të mundur prodhimin e Nissan R35 GT-
Nissan GT-R me 595 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Nissan GT-R që në prezantimin e tij në treg në vitin 2007, ka bërë një paraqitje të mirë në treg ndërkohë që tashmë po p
Nissan prezanton Armada 2017 (VIDEO) Nissan së fundmi ka prezantuar modelin më të ru Armada para debutimit në “Chicago Auto Show”. Armada 2017 vjen me drita
Nissan Sentra dhurata që nuk duhet bërë (FOTO LAJM) Makina Nissan Sentra dhe pse me një pamje supër nëpër letra, por që në realitet nukështë zgjedhja e duhur. Nëse ti do e
Shmang aksidentin, shkatërron makinën 80 mijë dollarë (FOTO LAJM) Nuk pati të lënduar në njerëz dhe ky është një lajm i mirë. Lajmi i keq është që dëmi nga përplasja me shtyllën do t’I k
Ridizanjim sportiv për Nissan NISMO (FOTO-LAJM) Ridizanjim sportiv për Nissan 370Z NISMO. Një version i Coupe-t sportiv japonez, i cili ka meritën e zgjerimit të gamës
Ja si do të jetë Nissan Gran Turismo (FOTO-VIDEO) Publikohen imazhe të reja të Nissan-it Gran Turismo. Nissan Concept 2020 Vision Gran Turismo është projektuar nga një gr
Nissan teston makinën që vetëpastrohet (VIDEO-FOTO) Shumë shpejt lavazhet e makinave do i përkasin të shkuarës. Gjiganti japonez i makinave, Nissan, ka shpikuar makinën që
Njeriu dhe makina më e shpejtë në botë (FOTO-LAJM) Njeriu më i shpejtë në botë prezanton makinën më të shpejtë në botë. Usain Bolt reklamon Nissan Gt-R Nismo, makinë e cil
Nissan teston makinat vetë-drejtuese (VIDEO) Makinat autonome nuk janë ekskluzive vetëm për Google dhe MIT; Nissan ka qenë duke punuar në teknologjinë e vet për maki
Nissan, dhuratë për Usain Bolt Një GT-R speciale e lyer në ngjyrë argjendi i është dhuruar nga Nissan kampionit olimpik Usain Bolt në shenjë mirënjohje
Nissan, testim në dëborë (VIDEO) Nissan tregon sa ka epërsi ndaj makinave të tjera ku bëhet fjalë për të ecur në ruge me rrezikshmëri të lartë. Modeli GT
Makina e dyte Nissan Nismo, një 370Z Coupe (FOTO-LAJM) Nismo përforcon imazhin e saj sportiv të Nissan. Pas Juke, kompania japoneze paraqet në sallonin e makinave në Gjenevë v
Ky është Nissan Extrem (FOTO LAJM) Kompania “Nissan” në sallonin e veturave në Sao Paolo e prezantoi konceptin ekstrem të quajtur Nissan Extrem, e cila sad