999 rezultate për

nisjes

Asnjë hap pas! Basha reagon para protestës së sotme (VIDEO) Opozita ka njoftuar protestën e radhës sot para Kryeministrisë duke kërkuar largimin e Edi Ramës, ndërsa kur kanë mbetur
19 vjeçarja katolike nga Ferizaj konvertohet në myslimane natën e nisjes së Ramazanit (VIDEO) Mbrëmë para namazit të parë të teravive për këtë Ramazan, Elena Berisha ka vendosur të konvertohet nga katolike në mysli
”Falcon Heavy” nis fluturimin e parë tregtar ompania e eksplorimit të hapësirës ‘’SpaceX’’ kreu të enjten fluturimin e parë tregtar të raketës së rëndë ‘’Falcon Heav
Deklarata e fundit e Mustafës para nisjes në Hagë Ish- komandanti i UÇK-së, Rrustem Mustafa sapo ka mbërritur në Aeroportin “Adem Jashari”, për të udhëtuar drejt Hagës.
Lushtaku jep deklarimin e fundit para nisjes në Hagë Nga nesër, disa ish-pjesëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës do të dëshmojnë në Hagë para një Prokurorie Speciale për
Para nisjes në Hagë, Haradinaj viziton Lushtakun dhe Remin (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj sot ka zhvilluar një vizitë tek dy ish-komandantët e UÇK-së, Sami Lushtaku e Rru
Panik në ajër, avioni pëson defekt pak pas nisjes (VIDEO) Një ngjarje ka shkaktuar panik në ajër në Moskë. Një avion ka mbetur për disa minuta duke lëvizur në të njëjtën zonë
Parandalohet tragjedia në Rinas, piloti kapet i dehur pak para nisjes Një ngjarje e rëndë është parndaluar në Rinas pasi një pilot është pikasur i dehur. Atij i është bërë testi para nisj
Shoqe të ngushta? Arbana i bën gjëmën Xhemit para nisjes së "Portokallisë" Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë padyshim dy moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Dhe dy simpatiket e e
Kosova kryen stërvitjen e fundit para nisjes për në Azerbajxhan Ekipi kombëtar i Kosovës ka mbajtur sot stërvitjen e fundit përgatitore para nisjes për në Baku, për ndeshjen e së premt
Mjekja ngre alarmin para nisjes së shkollës: Çfarë po ndodh me fëmijën tuaj Në këto ditë të fundit të verës, prindërit e fëmijë i ka kapur ankthi i fillimit të shkollës. Ndërkohë që kjo periud
Spanjollët përçahen pas eliminimit nga Kpa e Botës Pas eliminimit nga Kupa e Botës, në Spanjë kanë filluar të drejtojnë edhe gishtin ndaj fajtorëve. Janë pikërisht tif
Dërgohet në stërvitje me helikopter, Neymar trajtohet ndryshe në skuadër Neymar pak ditë më parë pranoi se është duke kaluar ditët e tij më të vështira të karrierës, mes frikës së një mungese t
Momenti i nisjes së avionit të parë francez drejt Sirisë (VIDEO) Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Britania e Madhe dhe Franca kanë nisur ofensivën ndaj Sirisë në orën 5:00. Trump laj
Shikoni ç'koreografi fantastike kanë krijuar tifozët e Friorentinës për nder të Astorit (FOTO LAJM) Në “Artemio Franchi”, për ndeshjen me Beneventon ishin të pranishëm rreth 35 mijë tifozë pikërisht për të nderuar Astori
Koreja e Veriut ekspozon forcën ushtarake para nisjes së Olimpiadës (FOTO ALJM) Koreja e Veriut ka mbajtur një paradë ushtarake një ditë përpara Olimpiadës Dimërore në Korenë e Jugut. Megjithatë, f
Një ditë pas nisjes së qarkullimit të makinave, përmirësohet cilësia e ajrit Cilësia e ajrit në Prishtinë vazhdon të jetë dukshëm me mirë krahasuar me javë më parë, kur kryeqyteti i Kosovës bënte p
Momente pikante, socialistët e lumtur para nisjes së Asamblesë (FOTO LAJM) Ditën e sotme po mbahet Asambleja e PS-së për të diskutuar rreth 100 ditëve të para të qeverisjes së Rama 2. Kjo ësh
Ardit Gjebrea shfaqet me skuadrën e prezantimit së “Këngës Magjike” Pak para nisjes së spektaklit Ardit Gjebrea ka pozuar me ata që do ta shoqërojnë në këto tre net të ‘Këngës Magjike’ për
Ceballos dhe Achraf vonohen gjatës nisjes për në Bernabeu , vrapojnë me rroba në dorë (VIDEO) Lojtarët Madrilen gjatë ditës djeshme u vendosën në qendrën ‘Ciudad de Real Madrid’ si zakonisht. Të ftuarit për këtë