999 rezultate për

nisin

Lazio befason Interin, e nis pjesën e dytë me gol (VIDEO) Lazio e ka nisur mjaft mirë pjesën e dytë ndaj Interit duke barazuar shifrat në 1-1. Është Imobile i cili dërgoi top
Lirimi i “personave të rrezikshëm”, nisin hetimet Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka nisur hetimet në lidhje me lirimin nga qelitë të të dënuarve që paraqesin rreziks
Juventus i fiksuar pas Icardit, bardhezinjtë nisin kontaktet me PSG Pavarësisht se nuk ia doli ta veshë bardhezi gjatë merkatos së verës, Drejtori Sportiv i Juventusit Fabio Paratici nuk e
Nisin homazhet për Nexhmije Pagarushën, nderohet ikona e muzikës shqiptare Në Teatrin Kombëtar të Kosovës, kanë nisur homazhet për bilbilin e Kosovës, Nexhmije Pagarusha. Nderimet për këngëtar
Sot ulen temperaturat, nisin reshjet e dëborës Ditën e sotme bëni kujdes me veshjen pasi moti do të përkeqësohet. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rën
Nisin sekuestrimet, "Anti- KÇK" blindon kompleksin e Hajrave ku u vra Jan Prenga Në Kompleksin "Golden" në Shijak aktualisht kanë zbarkuar efektivët e Operacionit Forca e Ligjit. Altin Hajri, është
Foshnja gjendet e lavatriçe, nisin hetimet për nënën Një grua po përballet me një hetim për vrasjen e foshnjës së saj, pasi vajza e porsalindur u gjet e vdekur në një lavatr
Milan dhe Juventusi nisin punën për shkëmbimin e bujshëm Federico Bernardeschi nuk bën pjesë në planet e Sarrit de aktivizohet me pikatore nga ana e teknikut të Juventusit, ndër
Kujdes kur udhëtoni, nisin reshje dëbore në Strazhë, Mavrovë dhe në Kodrën e Diellit Reshje të borës këtë mëngjes ka në Strazhë, Mavrovë dhe Kodrën e Diellit, njofton ndërmarrja publike “Rrugët e Maqedonis
Vetëm se i kapi dorën koleges, Justin Timberlake and Jessica Biel nisin terapitë (FOTO LAJM) Në dhjetor, Justin Timberlake pretendoi se ishte i pirë kur u kap mat duke shtrënguar duart me kolegen e tij Alisha Wain
Nisin hetimet për videon ku pinte kokainë, sa vite burg rrezikon Lefter Alla? Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion ka nisur tashmë hetimin për kryebashkiakun e Bulqizës Lefter Alla pas publikimit nga
Nuk ka më kthim, Meghan dhe Harry nisin zyrtarisht jetën e re në Kanada (VIDEO) Fjalimi që Harry mbajti dy ditë më parë për të folur një herë e mirë vetë personalisht rreth largimit të tij dhe Meghan
Ndryshimi: Meghan & Harry nisin jetën si njerëz të zakonshëm! Pasi morën "bekimin" e mbretëreshës, e cila aprovoi vendimin e bujshëm për të lënë detyrat mbretërore, Meghan dhe Harry
Nisin hetimet, SPAK bën gati 12 fletë-thirrjet për koncesionin e sterilizimit Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit identifikon 12 personat që nga e hëna 20 janarit do të
Zvarritja e marrëveshjes Kurti-Mustafa, studentët nisin protestat Zvarritja që Kurti dhe Mustafa po i bëjnë formimit të qeverisë së re të Kosovës, ka shkaktuar jo pak pakënaqësi në popul
Nisin hetimet për kryebashkiakun e Mallakastrës Prokuroria ka vendosur nën hetim kryetarin e Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Ky veprim, vjen pas denoncimit
Nisin bisedimet për të ardhmen e Mbappe Kylian Mbappe është i gatshëm t’u jap fund spekulimeve rreth të ardhmes së tij. E përditshmja sportive franceze "L’Eq
Plas në Itali, nisin hetimet për Juventus, Milan dhe Inter Autoritetet e kontrollit financiar në Itali kanë nisur hetimet për 9 klube të futbollit italian duke përfshirë Juventusi
PD letër qeverisë: Plotësoni këto katër kërkesa, që banorët të mos nisin grevën e urisë Pas një takimi me banorët e Thumanës, që kanë paralajmëruar grevë urie në kundërshtim të vendimit të qeverisë për lirimi
Nisin ngricat: Sa do të ulen temperaturat sot Moti parashikohet me kthjellime e vranësira deri të dendura përgjatë maleve, por temperaturat do të arrijnë vlera me min