999 rezultate për

nishani

Ju kujtohet nishani i Eli Farës? Ja çfarë ndodhi me të Këngëtarja e suksesshme Eli Fara ishte e ftuara e moderatorit Ermal Peçi në programin IN të fundjavës "Një kat më lart".
Paratë e kapura nuk do të hetohen nga Nishani, detaje të reja nga çështja Edhe sot po dalin në dritë detaje të reja nga shuma e parave që u kap në portin e Durrësit. Policia dhe Prokuroria e
Ish-presidenti shfyn ndaj Panuccit: Një sharlatan që po shkatërron dhe atë që ishte ndërtuar (FOTO LAJM) Ish-presidenti Bujar Nishani, ka sulmuar trajnerin e kombëtares së Shqipërisë, pas humbjes në miqësoren e sotme më Kosov
Habit mbesa e ish-presidentit Nishani: Jam e dashura e Berluskonit Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale. Aj
Ish-presidenti paralajmëron Ramën: Kujdes, do ketë shpërthim masiv! Ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, e cilëson shpërthim të akumuluar prej vitesh ndaj qeverisë, reagimin e dhuns
Mbesa e Nishanit pushton 2018, një kalendar vetëm për veten e saj (FOTO LAJM) Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale dhe fa
Mbesa e zhveshur e Nishanit, në hall për mashkullin ideal (VIDEO) Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale. E
Reagon ashpër ish-presidenti: Kushtetuta e Shqipërisë u shkel! Pas situatës së sotme në Kuvend dhe protestës jashtë ambientëve të saj ka reaguar ish-president Bujar Nishani. Me an
Ndryshe nga Nishani, Meta vlen 30 milion lekë më shumë për Ramën Pavarësisht debateve në publik dhe çarjes së madhe mes tyre, kur vjen puna tek ndarja e buxhetit dy ish-aleatët, PS dhe
Çfarë po fshihet në Presidencë? Nishani hedh akuza të rënda edhe ndaj Ramës Ish-presidenti Bujar Nishani ka folur për herë të parë në lidhje me gjendjen në vend dhe zhvillimet e fundit politike.
Lista e deputetëve të 25 qershorit, Nishani kritikon Bashën Listat e PD-së që Basha solli këtë 25 qershor u diskutuan shumë nëbotëne politikës dhe hasën shumë kritika ehde nga vet
Largimi i kreut të SHISH, ish-presidenti zbulon presionin ndaj tij Ish-presidenti Bujar Nishani ka komentuar largimin e ish kreut Të SHISH, Visho Ajazit. Sipas tij dicka e tillë ka nd
Pas 5 viteve në Presidencë, Bujar Nishani rikthehet në PD Ish-presidenti Bujar Nishani ka zhvilluar një takim në selinë e PD në orët e para të mesditës. Pas presidencës, Nish
Përplasje mes Kodhelit dhe Nishanit, kush mund t’i publikojë dokumentet sekrete? Ish-presidenti i shtetit, Bujar Nishani ka kwrkuar publikimin e dokumenteve sekrete të raportuara nga institucionet kom
Nishani vendos të rrëfehet: Zyrtarë të lartë janë përfshirë në trafik Ish-presidenti Bujar Nishani ka vendosur të flasë në News 24 në lidhje me krimin e organizuar në Shqipëri. Nishani t
Nishani sulmon Majkon: Po tallen me diasporën duke emëruar një ministër… Me anë të një statusi në Facebook, ish-Presidenti Bujar Nishani e ka quajtur tallje me diasporën ngritjen e një ministri
Nishani nxjerr të pathënat: Deputetët shëtisin në shoqërinë e mafiozëve Ish-presidenti Bujar Nishani ka reaguar pas gjithë diskutimeve për bandat mafioze në Shqipëri. Nishani në një posti
Ish-presidenti i Shqipërisë sot feston 51-vjetorin e ditëlindjes Ish-presidenti Bujar Nishani feston sot ditëlindjen dhe mbush 51 vjeç. Sot feston ditëlindjen ish-presidenti Bujar Ni
Djali i Berishës falenderon publikisht Bujar Nishanin Pasi Komisioni i Veprimtarisë Prodhuese ka miratuar dekretin e Nishanit duke e rrëzuar përfundimisht ligjin e mbetjeve,
RAPORTI SEKRET/ Enveri u përplas me Omer Nishanin, do rrëzohet shpejt Qeveria provizore e Enver Hoxhës, pas çlirimit të vendit, nuk u njoh kurrë nga aleatët perëndimorë, si Britania e Madhe